Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
13. máj 2009

ahojte 😉
sisab,ohladom embryjok volaju vzdy hned rano,zavolaj si tam sama,mohla pozabudnut

bobjan
13. máj 2009

Ahojky🙂

Sisab zavolaj si tam, mne volala cca okolo 9.00 ....

Petka, držkaj sa mi, moooooc na teba myslím 😵

sisab
13. máj 2009

Vdaka baby, uz mi volali. Tak si predstavte, mali sme 12vajok, ked ich ocistili, tak zistili, ze boli nezrele. Zo 6-tich sa ICSI oplodnilo jedno a IVF 3, zacalo sa nakoniec delit len jedno. Zajtra by mal byt transfer, rano slubili, ze este zavolaju ci je vobec co vlozit..a sa ma pytali, ze ci prideme kazdopadne sa o tom porozpravat...no co uz tam nahovorime ☹

petkaerdal
13. máj 2009

sisab 😔

bobjan ajoj,dakujem,ze na nas myslis,zatial sa drzime statocne ,len lezim cele dni,v pondelok pojdem na kontrolu,tak uvidime,ci tam zase ostanem,ci sa to zase pohlo alebo nie,bolesti zatial nemam,ani kontrakcie

ako sa mas ty??? co nove???

petkaerdal
13. máj 2009

sisab,na kolkaty den si mala odber?

sisab
13. máj 2009

Petka na 13DC som mala odber...Toto je zase v GF lepsie, ze tam beru aj krv aj robia UZV, tak to lepsie odsleduju ako je to s vajkami. Ale zase nam to tam posr...s PK, a celkovo vo FC su milsi ludia. Vobec neviem, na co mam mysliet ani co mam robit.

bobjan
13. máj 2009

Sisab, držím palce moja...

Peti, sledujem ťa na bábätkách 😉 Keď už sem moc nechodíš 😖 Budem na teba myslieť v pondelok! Musí všetko dobre dopadnúť, lebo babuľky tu už čoskoro budú 😵 Jéééééj toto riadne ubehlo, že?

ja neviem, sa rozhodnúť....uvažujem nad minimálkou v Brne cez leto 😵 , ale záleží na peniažkoch.... 😒

mimka30
13. máj 2009

Keď mám pravdu povedať tetu embryologičku nechcem vidieť najbližšiu dobu určite. Už len pre ten jej famózny prístup voči mne 😠 😠 😠

sisab
13. máj 2009

Mimka, my sme po OPU hovorili s tou mladou, aj vcera, ta bola velmi mila. Dnes mi volala nejaka druha, sa mi zdalo, ze mala trosku madarsky prizvuk, ale tiez bola mila. No to ale neviem, ci bola ta tvoja prijemna, resp. co nas tam caka zajtra, ked tam pojdeme. Inak, teraz ked si spominam, ked som bola v GF, tak tam som si aj musela volat, ako sa embrijka maju a taka mlada tam bola, ze som mala z nej pocit, ze je tam len na brigade, taka neprofesionalna mi pripadala....
Mimka, v pondelok, ked si bola na krv, ja som bola v cakarni, tak som ta zachytila, mala si modre tricko. Verim, ze nazbieras silu do dalsieho boja.
Ja este vobec neviem, co budeme robit, ak by to tento nas jeden bojovnicek nezvladol ☹

mimka30
13. máj 2009

Tá mladá je zlatá, ale tá stará. No neviem, ja som s ňou mala blbú skúsenosť, lebo bola nervová a špechla mi do očí, že sa ponáhľa a nemá čas. Možno mala len svoje dni 😀 😀 😀
Neboj, k tebe bude dobrá.
Fakt si bola v čakárni? Kde si sedela? 🙂

mimka30
13. máj 2009

Sisab- nebojkaj. Vieš koľkým babám vložia len jedno, jediné embryjko? A to sa hneď uchytí. 😉
Nezabudni, že menej je niekedy viac. 🙂

vierka
13. máj 2009

petka - ja som ti uz pisala do inej temy, ale nejako nestiham.... tak som velmi rada, ze ta mozem citat aj tu...
som velmi rada ze sa s princeznickami drzite a verim ze este nejaky ten tyzden vydrzite - drzim straaaaasne moc palce na ten pondelok 😀

sisab - tak to ma mrzi... ale neboj sa, aj s jednym embryjkom sa daju robit divy... ja som mala tiez len jedno a sice nam to nevyslo, ale velmi som tomu verila a verim aj tomu ze embryjko kvoli nam bojovala s plnych sil 😀

apophis
13. máj 2009

Mimka, myslim ze aj ja som ta zaregistrovala v pondelok rano-bola som tam okolo 7.30 na kontrole. prajem ti vela sily do dalsieho boja.
ja som dnes bola na OPU. zo 4 folikulov som mala 3 vajicka, co je pokrok, lebo minule som mala len 1. teraz len dufam ze su zrele a aj sa oplodnia. vsetky sme dali na ICSI.

petkaerdal
13. máj 2009

Vierus odpisala som ti v inej teme 😀

bobjan,veru to ubehlo,uz to mam ozaj za par a mozem to uz aj teraz cakat kazdym dnom,nejako sa zrazu citim nepripravena 😅 mam strach,ci to zvladnem

bob,tak predsa do toho Brna by si sla?

bobjan
13. máj 2009

Peti, neboj, ono to príde samo, si určite pripravená a zvládneš to, neboj 😉 Nepríde ti mamina, alebo svokra?

neviem ešte, ako na tom budeme finančne, manžovi sa rysuje nejaká fuška, tak možno sa podarí....

FC prichádza do úvahy august-september, tak by som aj rada niečo dovtedy spáchala 😎

petkaerdal
13. máj 2009

no ja zatial som v tom,ze nechcem nikoho,neviem si predstavit,ze by som tu kazdy den niekoho mala,ale ak nebudeme zvladat,tak urcite budeme niekoho volat,ale zatial to mame tak v plane,ze budeme sami

a do Brna chces ist na ten soft?

bobjan
13. máj 2009

Peti, keď si nájdete systém a režim s babuľkami, tak to určite sami zvládnete 😉 Erdalko bude ako hrdý tatko pomáhať a všetko pôjde ako po masle, uvidíš 😵

hej na ten soft....stojí 10.000,-CZK, lieky mám doma.....ešte tie prachy zohnať....na cestu aj...

petkaerdal
13. máj 2009

ale pri tom sa menej vajok vytvori ,vsak?

uvidime,ako to budeme zvladat,moj uz teraz vravi,ze kupkat dievky nebude,ze to sa boji 😀

vierka
13. máj 2009

petka - urcite to zvladnete, presne ako pise bobjan ze si budete musiet vytvorit urcite rezim 😉
budes to musiet zvladat, ved ja si chcem s teba brat priklad ked budem tie dvojky cakat 😀

petkaerdal
13. máj 2009

zo mna Vierka 😕 zo mna radsej nie,neviem,ci to budem dobre zvladat vsetko,ale tie dvojicky si zo mna za priklad zober kludne 😉
nejake 2-3tt musim vydrzat a pak ti posielam toho bociana,tusim to akurat vyjde 😉

vierka
13. máj 2009

petka - budes super maminka 😉 🙂
no ved ja som ti uz pisala, ze este aby som ja teba nedobehla a aby sme este neboli obe tehulky 😀

petkaerdal
13. máj 2009

noooo neviem,ja si prajem do toho 36tt vydrzat,to je taka moja hranica a to by mi aj stacilo,bo to je uz teraz makacka veru s dvomi v brusku,tak pokusim sa vydrzat,aby sme boli spolu este tehosky 😀

mimka30
13. máj 2009

Vy dve tu zas čo ohovárate??? 😀 😵

vierka
13. máj 2009

petka - no len aby som nakoniec tie tvoje dvojicky nedostala ako narodeninovy darcek ku 7.7. 😀 😀 😀

floskula
13. máj 2009

no halo baby, co mame nove? hura, aj mimka prisla zas. sme ti chybali? 😉

floskula
13. máj 2009

baby, vsak to je hrozne. mne zas nie a nie druhe kramy od IVF prist. bobjan, tebe na 40 den prisla MS, si raz spominala? ja som si jak krava myslela, ze ked po IVF mam vsetko v poriadku, vajecniky ok, ziadna cysta, ze to cyklus pojde dalej ako normalne. som si myslela fakt, ze ked po ET prisla MS normalne, ze prebila aj hormony aj utros aj vsetko, ze dojde aj ta druha nacas. to mam teraz akoze rozhaseny cyklus a nebudem vediet kedy je ktory den a kedy je ovu a podobne? ja som vsetko tak idealne furt predstavujem, ze pojde pekne hladko. furt len krce mam predkramove a nie a nie sa to rozbehnut. ☹

mimka30
13. máj 2009

No ja som mala včera narodky, a teda úžasné, keď som takto dopadla. ☹

Floskulka čau moja. 😉 Došla som lebo mi ideme intenzívuš pracovať na bejby, lebo som rada, že aspoň viem, že môžem otehotnieť. 😉 Môj mangel musí fachčiť či chce alebo nie. 😀 😀 😀 Floskulka ty čo nové moje?

floskula
13. máj 2009

mimka, tak dodatocne vsetko najlepsie k narodeninam, nech je ti uz len lepsie a lepsie nasledujuce dni, nech su vajka naporiadok a nech sa bejby zadari co najskor. 😉

vierka
13. máj 2009

mimuska - vsetko len to najlepsie k tym tvojim narodeninam... a tymto ti posielam hlavne vela nadeje a vieri (ale nie mna 😀 ) a zelam ti z celeho srdca, aby si buduci rok mala tie najkrajsie narodeniny na svete 😉 🙂

mimka30
13. máj 2009

Floskulka ďakujem moja. 😉
Dúfam, že sa zadarí. 😉 Aj tebe. 😉 Už nepôjdem do FC. Bola som tam spokojná, ale chcem vyskúšať iné centrum. Aj keď viem, že to nezávisí od centra úspešnosť, ale chcem skúsiť niečo nové. Teda po všetkých vyšetreniach a odberoch, ako mi Peťka poradila.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre