Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mimka30
22. máj 2009

Emka tak pa, pa a držkaj sa a ozvi sa. 🙂 Ja víkend robím, tak tiež tu nebudem, ale potom sa ozvem 🙂 🙂 😉

petkaerdal
22. máj 2009

ahoj mimka

drobec ano,budem mat cisarksy,jedna je dole hlavickou,tu uz citim az medzi nohami 😅 ,ale ta druha si dorka sadla,takze cisarsky,ale som aj rada,aspon nemame riziko ,ako pri spontannom

mimka,nooo,blbizi sa mi to,moze ma to chytit hocikedy uz aj teraz...tak len lezim,aby som este co to potiahla

kedy ides na genetiku?

mimka30
22. máj 2009

Peťka ahojček moja. Tak len pekne oddychuj a už to nejako vydržkaj. Na genetiku som volala, ale ako som písala, musím mať odporúčanie od môjho gyndoša a ten mal tento týždeň dovolenku, takže budúci týždeň si idem pre výmenný lístok a hneď sa objednávam.
Peťka už to máš zachvíľku za sebou 😉 😉 😉 a baby sa budú vytešovať, že sú konečne na svete. 🙂

vierka
22. máj 2009

ahojte babulky 😀

petka - no co si vsetko pisala ako sa citis, ta normalne obdivujem... a poviem uprimne ze mne vaaaaaaazne staci to jedno dieta, nepotrebujem dve 😀 😀 😀 urcte to vydrzite, ty si silna zena a uzasna matka z teba bude a vsetko to zvladnete, este tych "par" dni, lebo viem, ze pre teba to bude vecnost...
tak mi toho bociana este chvilu postraz, v stredu idem dokimu, tak som zvedava ako sme na tom, ale verim, ze to bude vsetko uspesne 😀

petkaerdal
22. máj 2009

Vierus,ved ja to vydrzim,musim ,co mi ine ostava...kazda pochopite o com pisem,ked budete nosit babenko v brusku
a pichas uz? ani neviem,nedala si mi vediet,tak ako si na tom? aby som vedela,kedy mam poslat bociana,ved vies,ze uz z posledneho meliem,tak ryyychlo 😝

lolka
23. máj 2009

caute babulky, mam nove spravicky. rano mi volali z FC, tak z nasich 5 vajok oplodnenych ICSI mame na
3 den 1 6-bunkove embryjko a 4 8-bunkové embryjka 🙂 🙂 🙂 🙂 sa velmi tesiiiiiiiiiiim, juuuuj len nech sa
pekne delia a v pondelok bude ET 🙂 🙂
peknu subotu Vam prajem 😉

vierka
23. máj 2009

petka - pochopime ta asi az vtedy, ale urcite to cele stoji za to a ked pozries na svoje princeznicky, tak na toto cele velmi rychlo zabudnes pri nich 😉
pichackujem, v stredu idem lekarovi, tak uvidim co tam bude vidiet a potom dam urcite vediet, takze taky tyzden este vydrz 😀

lolka - tak to je supeeeeeer, ze sa takto pekne vyvijaju a delia, verim, ze v pondelok ET prebehne uspesne 😀

petkaerdal
23. máj 2009

ahojte
Vierus,ale si mi dala vediet,ze pichas 😖 ,tak drzim palce,nech je vela vajec 😀
lolka,aj tebe drzim palce 😉

krasnu slnecnu sobotu vam prajem,ja si ju odlezim poctivo 😖

vierka
23. máj 2009

petulka - ved ja picham este len od vcera 😉 a vcera som mala taky strasny den, tak som na to aj celkom zabudla - prepac 😒 ale verim, ze ta v stredu mojimi vysledkami velmi potesim, lebo ja tomu moc verim
😀
len pekne lezkaj, nech princezne este chvilocku rastu a pocitam, ze o ten tyzden ich uz budes mat pri seba a bude to ten najkrasi pocit v zivote, bude to omnoho krajsie, nez tie dve ciarky na teste 😀
a vies aj nejaku aktualnu vahu svojich princezien???

peggyyy
23. máj 2009

vierka držím palce v šťastný koniec 😀
petka ja si tiež myslím že v priebehu týždňa dvoch to buedš mať všetko za sebou

petkaerdal
23. máj 2009

Vierus neviem,lebo naposledy ich zle odvazila,ale pred dvoma tt mala jedna 2500g a druha 2000g,ratam ze maju teraz nejako o pol kola uz viac

pegy,este chcem potiahnut tych 6-12 dni a potom uz chcem rodit,v tom 37tt by som si to priala
tebe tie tt,ako krasne pribudaju tiez 😉 citis uz pohyby?

peggyyy
23. máj 2009

petka aj manželovej sesternici som tipovala týždeň dva a vyšlo mi to v 36tt mala krásne slečny
no zatiaľ tie pohyby necítim ale každú chvíľu by som už mala začať, no mne nepribúdajú len tie tt ale aj mňa pribúda som tuším zo dňa na deň väčšia 😀

petkaerdal
23. máj 2009

pegy,ja som citila pohyby uz v 16tt,take bublinky to boli zatial len
tak mne typuje ten 37tt,nech mi to vyjde,ok? dik 😀 😀 😀

myslis,ze mna nepribuda? ja mam isto uz 20kg hore,radsej sa nevazim 😖
kolko si pribrala doteraz?

peggyyy
23. máj 2009

petka no ja som pribrala zatiaľ 2kg no na začiatku som 5kg schudla, ja keď som bola tehu pred troma rokmi tak prvé pohyby som cítila v 20tt

petkaerdal
23. máj 2009

tak 2 kg je malicko,super,nebudes musiet zhadzovat potom 😀
mna caka dieta po porode 😖

vika34
23. máj 2009

ahojte,tak hlásim,že sme mali síce až 12 folíkov,ale iba 6 vajok,tak sme dali tri na ICSI a 3 obyčajne,tak zajtra majú volať,tak dúfam,že všetky budú o.k.

peggyyy
23. máj 2009

vika držím palce aby to vyšlo 😀

vika34
23. máj 2009

dík

riska
23. máj 2009

vika, 6 vajok je supeeer, držím palce 😉

vika34
23. máj 2009

ved áno,ale oproti minulej úrode je to málo,ale hlavne ,aby sa všetky oplodnili a aby som z toho bola tehulka 😀

riska
23. máj 2009

vika, nezaleží na kvantite, ale na kvalite. a myslim, že vo FC sa skor preferuje kvalita 😉

vika34
23. máj 2009

to dúfam aj ja ,boli sme tam sami,boli všetci veľmi milí,nebolo to také strohé ako v GF.Bola sranda,lebo ked už som ležala ,tak oslovoval sestričku Jana a anesteziolog sa volal JUraj,tak ako my s mužom ,tak sme sa smiali,že či to hovorí nám,no sranda.Po OPU za mnou prišiel aj 5 RAZY,žE čI už vnímam,bolo to také ľudské

riska
23. máj 2009

to je super, normalne sa vo štvrtok teším na konzultaciu 😉
teraz len aby ste to dotiahli do úspešneho konca, aby ste boli spokojní na 200% a robili FC chodiacu bruchatú reklamu 😀 😀

vika34
23. máj 2009

ideš na prvú?Ked sa chceš poponáhľať,tak si hned zo sebou dones horm.profil a muž pôjde hend na spg.to je všetko čo po mne chceli

riska
23. máj 2009

HP som si už pýtala od mojej doktorky, ale posledný mi robila v decembri, tak neviem, či to bude stačiť 😕

vika34
23. máj 2009

odo mna chcel terajší,lebo povedal,že bez toho mu neschvália žiadosť,ale pred prázdninani to už aj tak nestihneš,lebo celý júl majú celozávodnú dovču a začínajú až 3.8,JA SOM vo VZP a bolo to vybavené do týždňa

riska
23. máj 2009

no do kelu 😖 tak to musim do konca juna všetko stihnut, aby som si v auguste mohla ist po mimco 🙂 ja mam tiež VZP, tak sa to snad podarí... diky za info 😉

vika34
23. máj 2009

ved spg,vám spriavia vo štvrtok,počkáte cca 20 min.na výsledok a horm.profil sa robí do 3 dňa menzes a ja som bola na konzultácii 4 DC a oni to tam nerobia ,tak ma poslal k svojmu gynek.ešte ten deň,že nech ho ukecám ,lebo bolo už 11,hodín astačilo to ,lebo by som musela čakať další mesiac

riska
23. máj 2009

ja som teraz nejaky 9C, tak budem musieť počkať do dalšieho mesiaca 😒 ved nevadi, len by som to chcela mať do konca juna určite schvalene, lebo v auguste mam ešte dovolenku, tak by som to chcela využiť 😉
ved vo štvrtok budem múdrejšia 🙂
a tebe budu zajtra volať z FC?

vika34
23. máj 2009

zajtra mi majú volať okolo 9 ráno,že ako sme na tom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre