Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

siouxie
5. jan 2010

jáj 😀 Ja že ešte musíš predtým niečo absolvovať ako ja. Ja pôjdem žiadosť spisovať ako mi prídu výsledky toho HP a chlamýdií. Počítam koncom januára. Takže tie by mi to asi na ten prelom februára-marca malo padnúť, prípadne marec, podľa ms. 😀

floskula
5. jan 2010

marrad, ked prides pre lieky, vtedy ti aj spravi ultrazvuk, ci nemas cystu. lebo ak by to nepozrel a mala by si ju, hormony by podporili jej rast. takze ked ziadnu mat nebudes, vysvetli ti, ktory den cyklu (tusim 2. den) prides na prvu injekciu. no a potom kazdy den pojdes na pichnutie, na 6. den kontrola, potom ti povie, kedy dalsia, pozera, ci ti rastu folikuly a urci ti termin na odobratie vajicok. tie potom oplodnia, ked sa budu vyvijat, urcia ti den transferu. ak ich budes mat malo, bude 3 dni po odbere, ak budes mat viac vajicok, asi ti spravia predlzenu kultivaciu a vklad bude na 5 den. potom uz len cakas na krv. na tu ides po transfere o 14 dni. zoberu ti krv a poobede ti zavolaju, ze si tehutna. 😀

marrad
5. jan 2010

to sa moze chodit pichat do centra?
pretoze ja mam z toho des

floskula
5. jan 2010

no ak byvas v BA alebo okoli a nevadi ti chodit kazde rano do centra, tak len prides s injekciou a sestricky to vybavia. ty len otrcis zadok, neskor aj brucho a bude.

marrad
5. jan 2010

a boli ste na PN ke pocas IVf?
alebo ste chodili do prace?

siouxie
5. jan 2010

marrad, vôbec nemaj.
Ja som si gonal dávala od druhého dňa sama, lebo sa mi tam nechcelo chodiť. ale tie ostatné injekcie som si chodila pichať k nim. a pregnyl na pohotovosť. ale mala som dosť krátku stimulku, ôsmy deň bol posledný, deviaty nič a desiaty OPU.

floskula
5. jan 2010

marrad, ja som nebola na PN, len v den odberu a den po nom a potom v den transferu + 1 den.

siouxie
5. jan 2010

marrad, ja som tiež nebola, ale ja robím z domu. A transfer som nemala, takže deň po odbere som vedela, že nič ďalšie nebude...

mimka30
5. jan 2010

Ahojte baby, čau Floskul 😉

Ako sa máš moja? Ja tu už vôbec neprispievam, ale sem tam čítam, tak som ťa dnes zbadala vo fóre, tak chcem vedieť, ako sa máš???

floskula
5. jan 2010

ahoj mimka moja, ake mile ta zase vidiet :o) ja sem chodim uz velmi malo, nemam cim prispiet. mam sa tak, ako sa da. planujem ivf. tebe sa ako dari? podnikla si nieco nove? Piestany, alebo ine?
stihla si registrovat, ze emka1 otehotnela prirodzene? 😉

mimka30
5. jan 2010

My sa tiež chystáme na 3. IVF, ale čakám ešte na výsledky. Z hematológie mi už prišli- zistili mi trombofíliu 😖 a z genetiky majú prísť koncom januára. Áno pozerala som, že Emka otehotnela. 🙂
U mňa to nejde, mám endometriózu. 😒
Už aspoň vieme, čo mi vyvolalo potrat pri druhom IVF. 😒 😖 Tá trombofília teda nič moc 😖
Rozmýšlame aj nad Piešťanami. A vy?

floskula
5. jan 2010

mimka, a na tu trombo nie su nejake injekcie? mozno si to s niecim mylim, ale teda ci sa to da nejako podchytit.
my asi v marci druhe ivf. ale ja som mala v novembri aj KET. zase neuspesne.

mimka30
5. jan 2010

Musia sa v prípade gravidity pichať injekcie- teda mne to odporúčila hematologička. Idem potom s výsledkami na gyndu, tak som zvedavá, čo mi povie doktor.
Ty si bola na Ket-ko? Nebojkaj sa, druhé bude úspešné. 😉

floskula
5. jan 2010

no ved uvidime. daj potom vediet aspon cez IP, ze kedy sa chystas na dalsi pokus, nech som v obraze. snad to raz vyjde, doparoma. 😠

mimka30
5. jan 2010

Hej moja dám vedieť určite. Aj ty. Držím nám palce.
Už aj ja som z toho všetkého na nervy. 😠 Tak budeme v kontakte cez IP.
Tak sa držkaj moja a informuj. Budem na teba myslieť a neboj, druhé je úspešnejšie. 😉

rebeca_1
10. jan 2010

Ahojte baby,
vraciam sa aj k Vam do temicky Ferti 2...

Chodim do Ferti a dnes som 5 DC. Uzivam estrofem, zajtra zvysujem davku a v piatok ma caka UTZ pred KET.
Uz sa tesim na termin transferu..

Mimka, ty si tu ozaj dlho nebola. Drzim palce!
Aj Vam vsetkym ostatnym, opatrujte sa a papajte vitaminky!
Rok 2010 dude plodny, verim tomu!

lenca.b
10. jan 2010

ahojte babulky co sa to deje s nasou temickou? to nikto nemate nic noveho? marrad ako si pochodila v FC vo stvrtok? ja uz poctivo picham druhy den gonal az do stvrtku to idem na UTZ a uvidime co sa bude diat dalej 🙂

marrad
10. jan 2010

ja idem az zajtra do FC
sikulka dryim palciska pri pichackach 🙂

lenca.b
10. jan 2010

jaaaj az teraz citam prepac som si zle zapamatala 🙂 no hej nie je to tazke gonal do bruska je pohoda ta ihla je taka tenucka ze to ani neucitis

bubulka722
10. jan 2010

Lenca super gratulujem, že to takto pokračuje. Myslím, že si v pohode a veľmi ma to teší. Ak sa na našom zdr. stave nič nezmení, tak do tejto témy začnem chodiť za pár mesiacov často a budem vás ostrelovať nekonečnými otázkami. Zatiaľ budem sledovať vaše úspechy!!! 😉 Stráááášne silno vám všetkým držím palce,nech vám to všetkým vyjde. Verím, že tento rok bude veľmi úspešný.

lenca.b
10. jan 2010

bubulka dakujem pekne za podporu a keby nie som tak v pohode akoze som tak do toho asi ani nejdem 🙂 kludne mozes mat potom otazok kolko chces ak si budem pamatat 🙂

marrad
11. jan 2010

caute dievcata, tak aj ja uz mam plnu igelitku mediciny doma 🙂
uz len cakam na mrchu a bude zo mna pichacka 😀

marrad
11. jan 2010

co dievcence z FC nikto tu nie je?

lenca.b
11. jan 2010

ahojte marrad super a kedy ocakavas navstevu?

marrad
11. jan 2010

no uz tento tyzden koncom.... uvidime, brala som duphaston, koli tomu aby mi nemeskala, tak dufam ze nesklame

lenca.b
11. jan 2010

heheh marrad ja presne tak ale ja koli tomu aby ma neprekvapila skor ako 7.1. 😀 a nakoniec nesklamala prisla ako hodinky piatok takze ja uz picham vo velkom a je to celkom fajn akurat dnes uz citim vajecniky takze zrejme sa tam uz nieco deje som zvedava vo stvrtok 🙂

marrad
11. jan 2010

super, lenca dufam ze budeme tehulky

marrad
11. jan 2010

Si na PN, alebo planujes ist na PN?

lenca.b
11. jan 2010

no marrad myslim ze to aj tak ma v rukach ten hore 🙂 sancu sme dostali vdaka medicine to som velmi vdacna ale nebudem si robit falosne nadeje co pride to bude 🙂 a nie som pn ale som doma podarilo sa mi to vybavit 🙂

marrad
11. jan 2010

tak to je jasne ze to je tam hore ako to dapadne.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre