Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

silvia545
15. apr 2012

@lienkalienocka 😀 moja,tak zajtra máš odber 😉 tak sa tam stretneme,,kedy ráno prídeš 😉 tak ja mám čierne dlhé vlasy a budem mať čierny sveter 😀 😀

silvia545
15. apr 2012

@mirka5 ahoj dakujem 🙂 dúfam,že to tak bude aj v mojom prípade 😉 ja som mala OPU na 10 den 😉 ale je to aj podla toho ako ti rastú folíky a či treba dopichovať 😉 chystáš sa tiež na ivf 😉

evickav
15. apr 2012

@silvia545 na zajtra ti moc držím palce,aby bola krvička pozitívna,,,
my už dnes odchádzame do Brna,,, zajtra ráno mám OPU,,, dúfam,že tentokrát to vajká vydržia,,,

silvia545
15. apr 2012

@evickav dakujem moja,,drž palce moc 😉 ja tebe tiež budem,aby vajká boli pekné a kvalitné 🙂

lienkalienocka
15. apr 2012

@barbadossa ved aj moj tam bude, tiez do neho vkladam velku nadej 🙂 dnes uz konecne pride 🙂 sa tesim 🙂

lienkalienocka
15. apr 2012

@silvia545 rano o pol 8 tam mame byt. aj teba pichalo 2 dni cele brucho a az k oblickam? dufam, ze mi nepraskaju, fakt by ma nastvali. a ty ako? dufam, ze to nepreslo do ms.

mojmacik
15. apr 2012

@silvia545 siiiiiiiiilno drzim paste...

silvia545
15. apr 2012

@lienkalienocka ja som túto stimulku teraz ani necítila,,bruško len trošku bolelo 😉 ale potom po OPU ma bolelo viac,,hlavne vaječníky 😒 ms je taká slabšia,,nie je ako ked je normálna 😉 to je ako keby som mala zafarbenú vodu 😖 dúfam,že drobček sa pekne drží u mamičky 🙂

silvia545
15. apr 2012

@mojmacik dakujem 🙂 budem ich teraz veeeľmi potrebovať 😉

lienkalienocka
15. apr 2012

@silvia545 verim ze sa drzi vsetkymi "20" 😉 neviem ako to ma prebiehat, ale viac by som to uz zazit nechcela, preto dufam, ze bude aspon polovica ok, nech mame vystarane. lebo toto iste by ma vraj cakalo vzdy pri stimulke 😒

barbadossa
15. apr 2012

@lienkalienocka ako citam aj ty mas tie iste problemy ako ja aj mne povedali ze by som to vzdy mala pri stimulke a tak isto som mala bolesti ani narovnat som sa poriadne nemohla 😒 tak zajtra sa drzkaj a nebooooooj sa 😉

mirka5
15. apr 2012

@silvia545 pytala som sa preto lebo dufam ze stihnem interne. Dnes som dostala mrchu ale na odber ma objednali az na stvrtok a o tyzden na interne co budem 12. den, tak sa modlim aby som to stihla ☹ Stresujem a to som este ani nezacala pichat. Uz sa zajtra vidim aka budem vyklepana 😒

wejbynka
15. apr 2012

@barbadossa urciteee ti to rychlo ubehne tak ako mne prve dni budu tazkeee ale potom to pojde rychlo a ani sa nenazdas a budete caka babatko🙂

wejbynka
15. apr 2012

@barbadossa hej hej mna sa to pytali ze ja na nas ako ich budeme chciet zamrazit, ja neviem mozno je to aj od poctu vajok alebo coho ked sa nepytali

wejbynka
15. apr 2012

@lienkalienocka hej hej ved to je to ze ked mas moznost dat vlozit dve tak preco nie, vazne by som uz nechcela znova si prejst tym celym a cakat a zasa vsetko od zaciatku......no krasneee tak to budete aspon krasne oddychovat🙂...hej hej aj ja som mala ten diphereline, kunrik ale stipal ako svinucha ked mi ho pichali preco sa pytas?

barbadossa
16. apr 2012

@wejbynka no dufam ze to tak bude 🙂 bo uz sa mi nechce vratit do roboty tak ma to tam nebavi 😒 ...... a kolko ze mate zmrazenych?? my mame 6

ria191
16. apr 2012

@silvia545 ahoj silvika zrovna som sa to dočítala dúfam, že bude všetko v poriadku. Strašne ti držím palce aby to dobre dopadlo. Veľa šťastia

lienkalienocka
16. apr 2012

@barbadossa tak a uz mam po. som nezmar 🙂 mame 14 oocytov, snad budu vsetky ok 🙂 ujo anesteziolog mi vraj namiesal pekne sny. najprv nie a nie zaspat a potom ze bum a uz som len pocula, prebera sa a presunte sa na druhu postel, uz ju mate tu. a potom tie bolesti ale cipok to vyriesil 🙂
@wejbynka len tak sa pytam, ze ci ho maju vsetky, ci len OHSSky 🙂 mne h rak vrazila, ze som len oci vypulila a ziadny stipot som necitila 😉 v juli maju dovcu, tak to stihneme asi az v auguste, cize aj more konecne uvidim 😉

silvia545
16. apr 2012

@lienkalienocka no super,,pekná úrodička,,nech sú kvalitné a nech sa pekne oplodnia 😉

silvia545
16. apr 2012

Baby ešte stále mi nevolali 😒 ja neviem,asi na mna zabudli 😀

ria191
16. apr 2012

@silvia545 🙂 možno je to dobré znamenie. Podľa mňa si najprv odbavia negatívne a pozitívne až nakoniec teda aspoň podľa mňa 🙂

silvia545
16. apr 2012

@ria191 ježíííš,,len aby si mala pravdu 🙂 pri malom mi volali okolo 11 😉 toto je už fakt na nervy 😠 neviem na čom som a ešte takéto čakanie,,som hotová ☹ ☹

ria191
16. apr 2012

@silvia545 "vydrž Prťko vydrž" 🙂 Tak toto čakanie nenávidí asi každá ☹ 😠

silvia545
16. apr 2012

@ria191 ale tolko dlhooooo,nejde mi to do hlavy 😖

silvia545
16. apr 2012

Baby další negatívny výsledok 😢 😢 😢

ria191
16. apr 2012

@silvia545 no veď to ako keby nevedeli aké je to strašné 😠 ČAKANIE

lienkalienocka
16. apr 2012

@silvia545 dakujem, snad ta vypocuju. rano som ta nevidela. kedy si bola? 😉 neboj, kazdu chvilku ti zazvoni telefon a oznamia dobru spravu 😉

lienkalienocka
16. apr 2012

@silvia545 to fakt? este jedna bude vsak? to mi je luto 😢

ria191
16. apr 2012

@silvia545 aj mne je to veľmi ľúto ☹. Silvi určite sa ti to ešte podarí aj keď je to teraz veľmi ťažké a bolestivé. Verím tomu veľmi

silvia545
16. apr 2012

@lienkalienocka dakujem ☹ 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre