Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

babulka123
autor
29. jún 2009

gregy a ako zistia ze si po IVF?
ako zistia ze si to ty? nestresuj...
ale 2 nicky nemozes mat pokial viem

gregy
29. jún 2009

babul lebo ak budem prispievať aj sem a aj tam tak to zistia, hlavne tá jedna o ktorej som ti hovorila a to mi teda ku šťastiu najmenej chýba ... no a kedže sa s ňou budem stretávať ... bude vedieť termín pôrodu a potom je to ozaj jasné ... a ak pridám foto dá si dve a dve do kopy ona je horšia ako špión 😀

babulka123
autor
29. jún 2009

heheheeh ... tak to mi je jasne.. ale to je uplne jedno ci ta najde s foto tu alebo vo februarovkach.. potom jedine zatlkat zatlkat zatlkat.. heheheheh

cmuuk

a mimochodom ako sa mi citis???

babulka123
autor
29. jún 2009

ale zas .. s nou si pokecat.. ved to musi byt zazitok heheheheh e

vierka
29. jún 2009

alex - tak ty uz budes mat aj knizku???? 😀 no super, sa tesim s tebou... tak to si ma uz aj predbehla - ja ju budem mat az v stredu 😒

mimina - v july funguju len administrativne a v auguste uz full servis 😀

grery - tak asi si spravit druhy nick pre nich 😉

miskad
29. jún 2009

Babulka123- Držkám palčeky všetko dopadne ok 🙂

Sylvuska -sekla som sa Fc má dovolenku do augusta v auguste už fungujú v normálne

gregy
29. jún 2009

babul ani mi nehovor ... no foto by som dala len na nový nick ... no uvidím ako sa rozhodnem ...

no cítim sa fajn ... najviac ma trápi to nafukovnie hlavne večer 😖 no a ináč oki sem tam ma natiahne ale ináč sa cítim dobre ... 😵

babulka123
autor
29. jún 2009

miskad. dakujem ..
som zvedava co bude vecer.. tak uvidime..
potom sa ozvem

gregy .. ak papas este tie jablcka co sme sa bavili skus si ich supat.. nebude ta tak nefukovat.. alebo skus espumisan.. mne velmi pomohol a mozes ho aj v tehu .. mne ho dali v nemocke..
a funguje zazracne..
a to ze ta natiahne.. heheheheh pockaj.. aj grckat budes.. a s akou radostou .. heheheh cmuuk

alex
29. jún 2009

vieri, no ale ty už máš za sebou sono, v tom si prvá ty 😉 No teda, je to stále pre mňa neuveriteľné.

gregy
29. jún 2009

babul oki skúsim ich teda šúpať ale mňa nafukuje aj z chleba so šunkou 😝 a to jem výhradne celozrnné výobky ...

gregy
29. jún 2009

alex ani ja nemám ešte tehu knižku a dá mi ju Dr. až po výsledkoch, mne krv bral minulý týžden vo štvrtok ale kedže šiel na dovču musím si počkať do 10. júla a sono so srdiečkom už mám tiež za sebou ...

mimina321
29. jún 2009

bambulky dakujem za info 😵 🙂

babulka123
autor
29. jún 2009

gregy.... nooo to su tie krasy tehotenstva.. hehehe

alex
29. jún 2009

mne tiež bolo dnes ráno trošku ťažko, ale zvládla som to 🙂
No mne brala krv a povedala, že nejaké výsledky už budú zajtra.

drobec123
29. jún 2009

alex, ty sa mas - mat tak skoro tehu knizku. ja som si na nu musela pockat az do 10tt ked som mala vysledky z krvi a sono ze je vsetko ok. a tesim sa lebo tento stvrtok idem na dalsiu poradnu a sono !!!! joooj, nech je len vsetko v poriadku !

alex
29. jún 2009

no ja by som už tiež rada videla sono... no asi si ešte počkám. Sestrička povedala, že nejaké výsledky už zajtra bude mať.

vierka
29. jún 2009

alex - tak mne zase vobec nebral este krv 😀 v stredu idem len s mocom, mozno aj krv bude brat, ale povedala, ze nemusim byt nalacno, tak mozno ani nebude... neviem, necham sa prekvapit...

no a ja som chcela strasne silou mocou knizku, uz minule (ked som bola 8tt) a doki sa tak pytal, ze co mi ma do nej asi tak napisat... a ja tak s usmevom "No moje meno" 😀 😀 😀

alex
29. jún 2009

Vieri ty si zlatá...
Inak ja som dnes ani nebola nalačno.

sylvusa
29. jún 2009

predoperačné mi kedy povedia, že si mám dať spraviť, v júli mi bude ešte volať len sestrička, idem na prvé IVF

emka1
29. jún 2009

caute babule ... prisla som vas opat pozriet, vidim ze diskutujete o dusu 😀 ... a citam, ze Pinter bude mat v auguste menej robotky 😀
alex - gratulujem, az ma zimomriavky behali po tele, ked som si precitala, ze si TEHU 😀
To uz si druha po vierke. Aj ja chcceeeeem 😅
Ja som na to moje tehu tak nazhavena, ze dovi/dopo ... a ono stale nikde 😅
Same tehule ste tu, a my netehule stale cakame a vam zavidime.
Ale aspon som sa vcera dobre vyblaznila na koncerte Simplyho Reda ... a prisla na ine myslienky 😅
a aby som nezabudla, aj gregy som chcela zablahozelat, ze ten napinam nakoniec tak super dopadol - drzim palce a bezproblemove tehu vsetkym zelam 😉 😉
Ja idem v piatok do FC dohodnut sa na nasom 2.IVF, ked prirodzene to stale nejde 😔 .

gregy
29. jún 2009

emka ahoj ... ďakujem 😉 ten koncert ti normálne že závidím 😉 ale v dobrom 😀

emka1
29. jún 2009

gregy - no mame si co zavidiet navzajom 😀 😀 , menila by som s Tebou hned 😀 😀 , ale viem, ze Ty nevymenis za nic na svete 😉 😉

Ale koncert bol vyborny, super atmoska .... som myslela, ze len same baby chodia na Simplyho, ale ked som videla to more chlapov na okolo, tak som si mienku poopravila 😀

gregy
29. jún 2009

emka no veru by som nemenila ale verím že aj k tebe také šťastie zavíta 😉 😵

emka1
29. jún 2009

gregy - vdaka za prianie, snad uz coskoro, nech sa aj vnuceniec dozijem 😀 😀

vierka
29. jún 2009

sylvusa - predoperacne ti staci zacat vybavovat, az ked budes mat tesne pred IVF, asi tak tyzden pred mrchou ked si pojde pre injekcie a na kontrolny utz, tak vtedy ti doki povie aj o tych predoperacnych a vtedy to staci zacat si to vybavovat 😀

emka - tak ty si bola na koncerte?! tak to ti zavidim, aj ja by som tak rada sla 😀 ... ale to by uz asi babo ohluchlo... ja som planovala ist v auguste na Madonnu, ale teraz si mozem obliect len taku tu spicatu podprsenku a la Madonna, tancovat pred zrkadlom na pesnicku "Like virgin" a hladkat si pritom brusko 😀 😀 😀
a mozno aj teba caka zazrak a o druhom IVF budes len rozpravat ako ja 😀

siouxie
29. jún 2009

😀 😀 😀

emka1
29. jún 2009

vierka - v auguste je koncert Davida Kollera, Leonarda Cohena a v septembri Anastacia, tak rozmyslam, kam by som sa este isla vyjašit 😀
vy si teda hladkajte bruska a tancujte pred zrkadlom, cvicenie a tanec tehulkam prospieva 😅 😀
ja vam zatial budem sprostredkovavat emocie z koncertov 😀
no a cakam na ten zazrak 😀

alex
29. jún 2009

emka ďakujem, je to veľké prekvapko. My s Vierkou máme taký podobný osud 🙂

Inak ja som bola minulý týždeň na DM, poriadne som zmokla a to som ešte netušila, že môj chrústik tam bol so mnou načierno 😀

sylvusa
29. jún 2009

ahojte dievčatá, veľa je tu tehotných, a čo sa pýtam, a píšem vám na internú poštu, ( aký máte problém, či žena alebo muž ) tak väčšina mužov je OK, prosím vás rada by som písala alebo chcela sa poradiť s babou, ktorej muž mal tiež problémy a dosť veľké. Dosť by mi to pomoho. Napíšte mi na internú poštu. Ďakujem

emka1
29. jún 2009

alex - na DM sme chceli ist aj my, do poslednej sekundy sme sa rozhodovali ... ale pocasie nas odradilo, takze sme radsej zostali v teplych papuckach doma. Boli sme na nich pred 3 rokmi a vtedy bolo super, aj predskokani boli uzasni, aj pocko vyslo na jednotku, takze zazitok sme mali 😉
no a ten Tvoj maly chrustik si aspon uzil koncert zadarmo 😀

sylvusa - moj drahy mal prechodne znizeny pocet spermii aj malo pohyblive, preto sme isli do IVF, ale pri IVF mal opat normospermiu ... u chlapov sa vysledky dost casto mena, takze preto sa parom nedari a pocatie im trva tak dlho, nevedia sa bunky spojit v spravnom case na spravnom mieste 😅 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre