Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mirm
23. feb 2013

@lienkalienocka drzim palce 🙂

vanda02
23. feb 2013

dievčatá koľko bunkové embryá Vám vkladali?

vanda02
23. feb 2013

@cicussa21 aj my sme mali lepidlo embryoglue, ale nepomohlo 😒

lienkalienocka
24. feb 2013

@vanda02 nase mali 60-80 buniek zevraj

lienkalienocka
24. feb 2013

@mirm asi bude treba, dakujem 😒

mirm
24. feb 2013

@lienkalienocka mozno sa to ukaze neskor... aj u mna dnes nist :( takze zajtra sa objednam do Brna.... ale co nas nezabije, tak nas posilni!

lienkalienocka
24. feb 2013

@mirm stale si nahovaram, ze je este skoro. skusim o par dni neskor. nechces este pockat s tym brnom? zas bude depka mesiac a potom sa znova zacnem tesit. len neviem ci si nemame dat urobit uz nejake vysetrenia. aspon genetiku by som chcela 😒

lienkalienocka
24. feb 2013

@skrouceninka
@mistisa defcata, bielo 😒

mistisa
24. feb 2013

@lienkalienocka ooou moja nie to co ma znamenat? ach jaj. to ma mrzi moja.ale hlavu hore micka mrcha neprisla 🙂 este zatial.kedy nema prist?

lienkalienocka
24. feb 2013

@mistisa tak zatial som "len" 10. den po Kete. vo strvtok idem na kontrolu to bude 28.den. mavam cykly dlhsie, takze neviem. ked bude krv negat tak vysadim lieky a do par dni je tu 😒

mistisa
24. feb 2013

@lienkalienocka joj moja a aj nieco cits? nejake zmeny na sebe? a este mate mraziacikov? no budem drzat palceky moc moc moc aby sa to zmenilo.a aby ti povedali ze tam je krpcek 🙂 takze vo stvrtok budem silno drzat pastickyyyyyyyy 🙂 🙂 🙂

lienkalienocka
24. feb 2013

@mistisa dakujem 🙂 nic mi neni 🙂 len ma sem tam zaboli brucho ako na mrchu. no nadej zomiera posledna si nahovaram co? 😉 este mame dvoch zmrazenych 🙂

mistisa
24. feb 2013

@lienkalienocka presne tak nadej umiera posledna 🙂 pekne sa nevzdavaj 🙂 a teraz mozes ist na dalsi KET kedy?

lienkalienocka
24. feb 2013

@mistisa s tretou mrchou sa moze zacat brat tabletky. dufam, ze nebude treba 🙂

mistisa
24. feb 2013

@lienkalienocka ako az na tretiu mrchu od tohto pokusu ano? no moja dufam ze vam to vyslo 🙂 len vas fazulka natahuje a ukaze sa vo stvrtok 🙂 🙂 ja verim ze nam tiez prvy pokus vide inu sancu tomu nedavam 🙂 🙂

mirm
24. feb 2013

@lienkalienocka my mame genetiku, to sme si uz robili pri uplne prvom raze ked sme boli v iscare. V Brne nech mi daju termin, ten bude aj tak o 2tt a chcem len konzultaciu, aj tak musim mesiac pockat a zatial sa musim rozhodnut ci Brno alebo Ferticent. Aj ja si nahovaram zeskoro. Urobim si v utorok rano a uvidim, na krv chcem ist v stredu lebo idem do roboty a to som kusok od Ferticetra aby som dva krat nemusela ist do mesta 🙂 musime mysliet ekonomicky🙂

mirm
24. feb 2013

@lienkalienocka ty si bola teraz po ivf alebo po kete?

lienkalienocka
24. feb 2013

@mirm ja som teraz po druhom kete, et sme mali odlozeny kvoli ohss. tak treba mysliet, kde sa daju peniazky usetrit 😉 ja tiez skusim v utorok a este vo stvrtok, tiez to mam po ceste do prace 😉 a kde ste si davali robit genetiku? pocula som dost o prahe,ale tam sa mi nechce trepat 😒
@mistisa dostanes teraz, potom musis dostat sama od seba druhu a ked ti zacne tretia, tak uz mozes brat lieky. aj my sme boli taky optimisti, ze na sale hovorime sestricke, prisli sme si rovno po dve a viac uz neprideme, lebo budeme tehu. a pozri sa kde sme skoncili...

mistisa
24. feb 2013

@lienkalienocka no ved to ze to nikde nieje zarucene ale proste to vide a hotovo 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 aha no aby sa to vsetko poukludnovalo asi.hm ach jo je toho hm. 😒 😉

mirm
24. feb 2013

@lienkalienocka mne robili genetiku vramci iscaru mali nejakeho lekara, na termin sme vtedy cakali 3tt a na vysledok myslim mesiac.

lienkalienocka
24. feb 2013

@mirm lebo mne robili len nejake mutacie, co sa tyka zrazanlivosti krvi. ale chcela by som, ci nemam protilatky proti embryam ci jak sa to povie. proti spermiam mam. to viem 😒 tiez musim mat vsetko kurna. ale v nejakej teme som nasla, ze mali ducha az na 14 den takze sme este v norme 😉
@mistisa je to dost na hlavu 🙂 prajem, aby to aspon tebe vyslo na prvykrat 😉

mistisa
24. feb 2013

@lienkalienocka no tomu verim hm 😒 ale my sme silne zeny a mi to dotiahneme do stastneho konca uvidis 🙂 😉 😉 😉 😉 😉

vanda02
24. feb 2013

@lienkalienocka no mne naposledy vkladali 4 bunkove, a teraz pocujem reakcie, ze boli male, to doki nevedel, ze je tam mensia sanca na uchytenie? Mom. si davam dokopy vysetrenia, aby som mohla podat dalsiu ziadost. S kym mam potom konzultovat PK? Citala som ze je to len v niektorych pripadoch mozne. Nikdy mi nezostalo nic na zmrazenie ☹

lienkalienocka
24. feb 2013

@vanda02 tak v tomto pripade to neviem ako chodi. ja mam len zmrazene po PK. mrazili kvoli OHSS. ked sa spytam, bola by si radsej, keby ti nevlozili to 4 bunkove? to je hop alebo trop. aj tak malo bunkove moze byt velky bojovnik 😉 a ked ti zostalo len toto, podla mna urobili dobre. ved by ti vysiel pokus uplne nazmar. tot len moj nazor 🙂

skrouceninka
25. feb 2013

@lienkalienocka ahoj nebud vubec ve stresu mas deprve 10 dni nekomu se slabucka carka ukaze az 14 den hlavu hore nesmis myslet na nejhorsi mas jeste zamrazene za 3 mesice to muzes zkusit znovu ja uz nemam ☹ ale nebojse a hlavne nestresuj to vse ma vliv. proc chces jit do brna kvuli genetiky ?? ve ctvrtek cekam dobre zpravy

lienkalienocka
25. feb 2013

@skrouceninka ahoj, este dufam 😒 do brna vtedy, ked by som bola ako samoplatca. genetiku si dame urobit, ked to nevyjde. len neviem, kde sa to robi 🙂 dakujem za povzbudenie. a ty nieco teraz riesis ci mas pauzu?

skrouceninka
25. feb 2013

@lienkalienocka ja jsem chodila na genetiku do trencina do nemocnice zatim ne dostala jsem 2 dnovy menzes a konec tak ted si 3 mesice davam pausu a tak v maji znovu jeste v marci musim na vysetreni hormalniho profilu a musim jit na stery na chlamidie na odbery a chci znovu na genetiku a at uz to ma pojistovna vse naraz a uvidime zatim jsem na nemocenske abych se dala dokupy a jinak nic uz to vsechno prebolelo ale sere me to uz je to na ..........
mame posledni pokus a uz ted se modlim abysme meli nejake vajicka jinak uz budeme taky samoplatce nebojse a jeste vydrz byt tebou uz se netestuju nebo zbytecne se nervujes pockej az na krev a dej mi vedet

lienkalienocka
25. feb 2013

@skrouceninka na tej genetike ti robili aj protilatky proti embryam? ci len tak obsirnejsie vysetrili krv? ten HP ti kto odporucil? tvoj gyn? ja som tiez rozmyslala, ze ked to nevyjde, idem navstivit mojho gyn, nech mi nejako vylieci protilatky proti spermiam ak sa to da. nasadim inofolic, pojdem na pol roka prec, muz si da urobit varikokelu a vyskusame aj prirodzene ak bude vsetko ok. plany su, len ich teraz splnit 😉 rozmyslala som, ze sa zajtra otestujem, ale asi sa na to.... aj ten prvy pokus si mala tu?

skrouceninka
25. feb 2013

@lienkalienocka no vis ze ani nevim me tam objednal muj gynekolog a vypsal zadanku co vsechno chce vysetrit cekala jsem na to 3 mesice nez mi poslali vysledky tak bylo toho dost ale co tam bylo to nevim ale myslim ze kdyz to povis na te genetice nebo svemu gynekologovi tak ti poradi ale mam dojem ze to musi na genetice zkoumat je ale lepsi kdyz ti to doporuci gynekolog tak nemusis mit strach ze budou chtit neco navyse zaplatit hormonalni profil si zada pokazde ferticent i chlamidie i doporuceni od gynekologa a kam se na pul roka chystas my zkousime taky prirozene ale dokud se mi bude zasekavat menzes a nepujde prirozene tak nemame sanci taky se chci domluvit na nejakych tabletkach pomahal mi dufaston tak uvidime co mi poradi netestuj se uz jsem pochopila ze je to to nejhorsi co muzes udelat nebo tak si celkem v klidu ale kdyz se ti ty dve carky tam neukazi tak se zbytecne nervujes a ublizujes sama sobe vykasli se na to mysli na neco jineho do ctvrtka to vydrz
😉 a i ten prvni pokus jsem mela ve ferticente a jinam bych nesla jediny doktor ktery veri ze to dotahnu do konce jiny by se uz na me vykaslal

lienkalienocka
25. feb 2013

@skrouceninka hej, pojdem ho navstivit, minuly rok som nebola na cytologii, zas bude nadavat 😅 len sa bojim, ze mi moc neporadi, je to dost taky salamista 😒 HP a chlamidie mi robili pred podavanim ziadosti vo ferti. mozno preto, ze som z ba a ty aby si nemusela behat sem. z prace do nemecka na pol roka, myslim, ze aj to mi pomoze trocha sa odreagovat 😉 ja nechcem hormony, chcem vyskusat nieco na prirodnej baze a dost som citala o tom inofolicu a baby chvalia, ze je aj na pco. uz nebudem testovat. a nemozem potom ani plakat 😉 teraz hram hrdinku a potom budem revat jak zmyslou zbavena 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre