Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

zibi
15. aug 2014

@renitr veis co este uvazujeme... aj aj som dohodnuta s brnom na softe ..na oktober..robim si ale taku zalohu lebo mi ostal ten jeden pokus a nechcem ho premarnit na soft zbytocne a kedze som v iscare platila 1200 eciek tak ma laka zaplatit len za lieky a mrazenie pripadne ine veci takze je to ovela lacnejsie 🙂 ideme teraz v oktobri a keby ze to nedajboze nevjyde co dufam ze uz konecne, vyjde tak na dalsi rok by som skusila potom blavu , ale je to vycerpavajuce ti poviem
a ty ako teraz ?

renitr
15. aug 2014

@zibi to ti verim ze je to narocne. Po kazdej stranke. Ja teraz cakam na menzes a potom zacinam pichat Puregon. V pondelok rano idem na predoperacne a uz budem mat vsetko vybavene. Takze potom uz len odber vajicok a ten vytuzeny vklad. Verim ze tento druhy pokus bude uspesny. Celkom sa uz na neho tesim 😉 A ak sa mozem spytat tak ten Soft ta bude kolko stat? 😉

zibi
15. aug 2014

@renitr no brno nie je take "drahe" minuly pokus ako samoplatca nas vysiel 750 eciek a lieky osm si pozhanala cez net som mala len merional a clostyl a pregnyl mi predpisal moj gyndos ..cize ako samoplatca sa da...co v iscare sme aj cez poistovnu za ivf zaplatilo vyse1000 eciek 😝
drzim ti palce nech to vyjde 🙂

renitr
15. aug 2014

@zibi dakujem ti velmi pekne si zlatucka. Drz sa aj ty 😉 prajem ti este pekny vecer

zibi
16. aug 2014

@renitr daj potom vediet do IP ako si dopadla... som zvedava aky postup zvolia... 🙂 idem v pondelok zrusit tu ziadost a usetrit ten pokus a aj tak uvidime .. lebo do oktobra neviem ci stihneme aby nam ziadost schvalili 😖 ale realne nad tym uvazujeme ze vyskusame ..a pozerala som ze robia aj nativ ci soft ..a ty si si dala aj tu metodu s tymi spermiami?plus to embryo glue ci ako sa to vola?

janulqa1975
16. aug 2014

Ahojte v pondelok si idem pre dalsie dve balenia inofolicu a priznam sa uz sa neviem dockat 3.9 nech si idem pre injekcie a nech sa to kolkecne vsetko rozbehne este som nikdy predtym nebola tak pozitivne naladena ako teraz prajem vam vsetkym krasny vikend. 🙂

janulqa1975
16. aug 2014

Ahojte snazilky v pondelok si idem pre dalsie dve balenia inofolicu , uz sa tesim na 3.9 nikdy som nebola pozitivnejsie naladena a nesla do nicoho s takou istotou ako teraz len dufam ze to neskonci sklamanim . Prajem vam vsetkym krasny vikend a drzim palce v dalsom postupe .

renitr
16. aug 2014

@zibi jasne za dam vediet 😉 od zajtra si zacinam pichat Puregon a musim povedat ze sa uz tesiiiiiiiim 🙂 pri prvom IVF som si dala tu metodu SPF a teraz si ideme dat EmbryoGlue... Toto EmbryoGlue doporucuju pri neuspesnom IVF. Tak teda vyskusame.

renitr
16. aug 2014

@janulqa1975 urcite sa nesklames. Musi to byt uspesne 😉 Drz sa a tiez prajem krasny vikendik

zibi
16. aug 2014

@renitr to je co ?

janulqa1975
16. aug 2014

@renitr aj ja si ho dam

janulqa1975
16. aug 2014

@zibi to je nieco ako lepidlo ktore ma pomoct vlozenemu embriu aby sa lepsie uhniezdilo a ostalo tam kde ma .

renitr
16. aug 2014

@zibi maju to pekne popisane na ich stranke pod laboratornymi metodami 😉

zibi
16. aug 2014

@renitr dik kuknem

zibi
16. aug 2014

@janulqa1975 dakujem za vysvetlenie

1983andrea
17. aug 2014

caute baby,tak ja som sa tesila jak mala ze uz mam za sebou odber vajicok,odobrali 23,a na dalsi den volali ze sa oplodnilo 12,este sme sa s manzelom tesili ze super ze si dame zamrazit....za 5 dni nam volali ze sa bohuzial nevyvija ani jedno ale ze pockaju este jeden den ale velku sancu tomu nedavaju,tak som si poplakala a v nedelu volali ze sa teda aspom jedno zacalo vyvijat tak mame jedno zamrazene...no ked je len jedno neviem ci po vlozeni s toho nieco bude:( takze z 23 vajicok mame az jedno embrio:(:( nadej umiera posledna...

renitr
17. aug 2014

@1983andrea juuuj tak to je naozaj sila(( Ale hlavu hore a hlavne bud pozitivne naladena... . Ono, niekedy nejde o kvantitu, ale o kvalitu. Treba verit ze to jedno zabojuje. Drz sa. A kedy ides na vklad toho jedneho embrijka?

haimi
17. aug 2014

@1983andrea fuha, tak to ma mrzi, ale aspon mate 1, lepsie ako 0. V akom stadiu ti to jedno mrazili a cim a akou davkou si stimulovala? Mozno by som skusila na tvojom mieste nejaku jemnu stimulku, bude menej vajok, ale mozno o to kvalitnejsie. Mate urobenu geneniku?

bubulacka
18. aug 2014

@1983andrea oj to ma mrzí 😔 teraz treba len veriť ze ten jeden bojovník sa chystá bojovať ďalej a nevzdá to az dokonca. 🙂

monca2013
18. aug 2014

ahojte chcela by som vediet či nemate niektora z vas s tymto skusenost,dnes som bola na krv po KET ale až zajtra budem vediet vysledok. dnes som 11den po KET a rano som si spravila tehotensky test bola tam iba jedna čiarka mam sa začat obavat že to zas nevyšlo ☹ alebo je tu ešte nadej mali ste niektora test negativny a krv pozitivna.budem rada za každu odpoved

janulqa1975
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sono2
18. aug 2014

@janulqa1975 že sa nehanbíš robiť reklamu takýmto fantazmagóriam. A využívať nešťastne ženy! Mne tiež bolo povedané že nemysli a tak a nakoniec polyp a vajcovody nepriechodné. Nikdy nikdy nedávať zarábať a dosť teda peňazí.... Sorry sú ľudia čo na to týždeň robia! Na diaľku ? Si vôbec normálna a ešte napíšeš stopercentnú úspešnosť!

katka.gzd
18. aug 2014

@janulqa1975
@sono2 kto jej na toto skoci si v podstate sam moze za to, ze pride o peniaze (v lepsom pripade) a o nervy (v tom horsom)
je to vrcholne neeticke prist s takymto niecim do temy kde ocividne su len baby ktore maju dhodoby realny problem kedze navstevuju centrum asistovanej reprodukcie....akoze lahka obet....
ja to uz riesim 4ty rok, ale veru neviem aka uz zufala by som musela byt aby som na toto skocila :(
jo a treba ju nahlasit adminom...ja to spravim

katka.gzd
18. aug 2014

@monca2013 velmi ti drzim palce....najdes tu aj baby co mali negativne testy napriek tomu, ze boli tehotne, ale to ti na viere v zazrak podla mna neprida (teda mne by nepridalo) ja viem, ze je to tazke, sama to poznam, ale skus sa do vysledkov sustredit na nieco ine....cokolvek ti pomaha odviest myslienky....mne dobra kniha....mozno aj tebe, alebo dobry film....cokolvek co ti pomoze prezit do vysledkov.... uz to nieje v tvojich rukach, nic sa nezmeni ci na to budes mysliet alebo nie.....drzim palce aby si prisla zvestovat dobre spravy 🙂

janulqa1975
18. aug 2014

Ano mozno by som sa mala hambit ale ako sa hovori topiaci sa aj slamky chyta kazdna z nas tu ma svoj pribeh a kazdy sme si uz niecim presla ja osobne sa o dietatko snazim uz 11 rokov a spravila by som co kolvek na svete aby sa mi to podarilo mozno som niekomu naletela mozno nie to neviem ani ja ale preto ma este nemusite odcudzovat .

sono2
18. aug 2014

@janulqa1975 možno že sa skôr pomodliť nepustiť poprosiť... Ak si veriaca. Ale niekomu na diaľku poslať toľko peňazí to je nezmysel. Skôr veriť Bohu, ako nejakej žene čo ťa na diaľku neviem čo urobí, nechcem ti písať., len aby si sa do problémov ešte viac nezamotala. Aj my tebe prajeme skóre bábo!, len nie takouto cestou

alcinkap
18. aug 2014

@monca2013
nemám skúsenosť, ale netreba si robiť zbytočne testy :( tie ťa vystresujú ....
držím palce, aby vyšlo 🙂

haimi
18. aug 2014

@janulqa1975 ja som brutal racionalna, takze ma to skor pobavilo, ale ked ti to pomoze zacat opat verit a pozitivne sa nastavit, tak ok. Drzim palce 😉

alcinkap
18. aug 2014

@1983andrea
drž sa 🙂 teda veľa ste mali ....a áno treba veriť, nádej vždy zomiera posledná. a ako povedal lekár "teraz je to všetko na tom, čo riadi hore oblaky" 🙂
držím palce ....

monca2013
18. aug 2014

dakujem vam za povzbudive slova zajtra sa vam ozvem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre