Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

haimi
18. feb 2015

@86mamca86 a tvoj gynekolog ti robil aspon hormonalny profil? Kolko sa vam nedari?

86mamca86
18. feb 2015

@haimi no prave..moja gynekologicka ma pekne natahovala..naprv snazte sa par mesiacov, potom uzivajte nosifol, a nakoniec ma odbije ze ona sa neplodnostou nezaobera...

86mamca86
18. feb 2015

snazime ssa od septembra

haimi
18. feb 2015

@86mamca86 tak to nie je tak dlho 😉 za neplodnost beru lekari par, kt nevie otehotniet viac ako rok. Ja som isla do car az po 2 a pol roku. By som sa vykaslala na taku gynekologicku. Mne moj gynelog urobil hormonalny profil automaticky. Ked dopadli vysledky dobre, tak som najprv skusila 3 cykly s clostilom (tabletky na rast folikov), na sone mi odsledoval rast folikov, pichol pregnyl a pekne planovany styk. Cize aj tak sa da. Len by bolo fajn vediet, ci si ok a manzel ma v poriadku spg.

86mamca86
18. feb 2015

@haimi no ved preto som sa vykalala na gynekologicku ked ma taky pristup...nech tam tie testy porobia v CAR a uvidime ako sme na tom

adrianaaa32
18. feb 2015

Ahojte kocky, tak pripájam sa k vam. Uz mam doma injekcie a cakam len na ms. Mam dostat zajtra. A zaciname pichat. Uzivam kyselinu listovu e vitaminE. Chcela som vas poprosit o nejake tipy, doplnky cim by sim mohla tomu este dopomoct. Viem ze asi najviac je byt v pohode, ale predsa len...dakujem krasne

dancez
18. feb 2015

@adrianaaa32 pridaj sa k nám my sme sa z FC osamostatnili 🙂 rady ťa privítame 🙂
a je tu aj kopa nových báb

https://www.modrykonik.sk/group/7151/

ladyblcha
19. feb 2015

aj ja si tam prosim ist, zatial mame za sebou - priatel spmg, mne brali krv na hp, protilatky na spermie a vzorku na chlamydie, plus folikulometriu stihli, lebo som bola presne tesne pred ovu 🙂 a konzultacia
teraz mam odporucanie na hysteroskopiu a laparoskopiu a potom s vysledkami zase k nim na konzultaciu 🙂

adrianaaa32
19. feb 2015

@dancez uz som sa tam votrela 😂😂

dancez
19. feb 2015

@adrianaaa32 dobréé 🙂

dancez
19. feb 2015

@ladyblcha tak po už tam bude riadny hárem 😀
https://www.modrykonik.sk/group/7151/

adrianaaa32
19. feb 2015

Tak dnes dorazila ms. Zajtra zacinam pichat. Jupiiii 😊😊

ereska
19. feb 2015

super tak nech foliky krasne rastu

adrianaaa32
19. feb 2015

@ereska dakujem. Dufam ze prebehne vsetko tak ako ma. Nejak si inu moznost ani nepripustam a beriem to ako samozrejmost 😊

ereska
19. feb 2015

@adrianaaa32 tak by to malo byt 🙂 ja som prestala pred odberom krvi verit a aj to zle dopadlo takze ber to ako samozrejmost a neprestavaj verit

dancez
19. feb 2015

@adrianaaa32 mne začne MS zajtra pojdem na kontrolu a potom o mesiac idem na KET

ereska
19. feb 2015

@dancez super a nemusis mat medzi tym este jeden menzes bez vkladu?

adrianaaa32
19. feb 2015

@dancez takze sa to da hned dalsi cyklus? Ci mozno kym je telo este nadopovane hormonmi? Budem drzat silno palce 😊🍀🍀

dancez
19. feb 2015

@ereska tento budem mať pauzu a na další idem na to zase
@adrianaaa32

ereska
21. feb 2015

@dancez lebo mne povedali ked to nevyslo som dostala potom ze este raz mam byt bez a az potom ideme na to

dancez
21. feb 2015

@ereska cítala som že v iných centrách nemusíš čakať, tot ma vytáča niekde ti povedia že musíš čakať inde nemusíš tak čo je správne ? ptom tých zvyšných 5 mrázačikov bude ako dlho trvať kým mi ich všetky vložia keby sa nechytali 1,5 roka pri takýchto dlhých pauzách ?

ereska
21. feb 2015

@dancez ja neviem my uz mame len 1 :( aspon sa telo troska vycisti

adrianaaa32
23. feb 2015

Baby picham 4.den Puregon a dnes ma od rana boli brucho a krize 😕. Je ro normalne ci mam volat do centra? Poradte prosim..

krivosudska
24. feb 2015

ahojte 🙂 čoskoro sa ku vám pridám 🙂, ideme na IVF, sme po jednom neúspešnom IUI a keďže spermiogram sa rapídne zhoršil, tak nás dr. rovno odporučil na IVF. Momentálne čakáme na schválenie žiadosti 🙂 len 2.týždeň je to zatiaľ, máme všeobecnú tak sa chcem opýtať ako dlho to trvalo u vás ? tie ktoré máte všeobecnú, ďakujem

maminkakatkadaniskova2014
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
niveagirl
24. feb 2015

@vendula7 Velmi velmi ti drzim palce, aby si mala bezproblemove tehotenstvo. A aby sa ti narodilo krasne zdrave babatko! 🙂 Mne sa tvoj prispevok tak dobre cital, hlavne ta druha cast. 🙂 Gratulovat ti budem az ked sa malinke narodi. Aj my ideme do Brna na jesen. Tiez mi to vo Ferti pripadalo niekedy ako na pasovej vyrobe. Dr mal stale menej casu na mna a co mi je naozaj luto, ze nepatraju po pricine prwco sa nedari. Genetiku mame ok. Este ideme na reprodukcnu imunologiu ale aj to som si sama patrala tu na koniku. A stale sa vyhovarat na Boha, ze to len on vie preco sa nam nedari sa mi zda byt za vlasy pritiahnute. Tiez mam pco, ale len lahsiu formu. To znamena, ze ms mavam pravidelny cca 30 - 31 dc. Priatel ma trochu spomalene spermie. Ani po tom nepatraju preco nam nezostane nikdy nic na mrazenie. Z osmych embryi sa nam vzdy vsetky delia spravne, no do stadia moruly nam ostanu len 2. Uz mam len 1 pokus s poistovnou, tak radsej sme si vybrali Brno. A neviem preco ale ja velmi verim tomu, ze nam tam pkmozu. Neviem, mam taky pocit.

fatma1
25. feb 2015

@krivosudska u nas 3 tyzdne to trvalo

krivosudska
25. feb 2015

@fatma1 faaakt ? a máte všeobecnú ZP ? jooooj mohli by sa poponáhľať s tým schvaľovaním aj pri nás 😀

axnelez2
25. feb 2015

Ahojte, no co... Žiadne nove pozitívne správy ? 😕
Ja som podala pred dvoma týždňami druhu žiadosť na poisťovni tak som zvedava kolko im to tento krat potrvá 🙂

fatma1
26. feb 2015

@krivosudska
@axnelez2 ano,VsZP mam...a ako som hovorila, 3 tyzdne to trvalo +2 dni ...moje druhe IVF

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre