Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

evi1
24. apr 2011

Ahojte, Dr. Pintér sa lúčil od nás keď nás odprevádzal vo dverách, neodchádza nikam, teda neviem o tom. 😀 😀 😀 Kľud kočky ešte je tu nás zopár, ktorým musí pomôcť dopracovať sa k vytúženému anjelikovi 😀 😀 😀 😀 Sorry ak som Vás troška pomiatla. 😉

tina4931
24. apr 2011

@evi1 Jééééj 🙂 tak to mi spadol kameň zo srdca - už som sa zľakla 😀

qwertinka
24. apr 2011

veru aj ja som sa naplasila ze odchadza. nam sa to podarilo uz vo februari, ale bolo z toho mimomaternicove :( . takze sa tam chystame znova cez leto. zato som chcela vediet, ze ci odchadza a kedy maju dovolenku. ziadost si chceme podat uz na bud. mesiac, ked to poistovna mesiac schvaluje. tak dufam, ze leto bude uspesne 😀

tina4931
25. apr 2011

mne sa zdá, že spomínal júl......ale nie som si vôbec istá. Minulý rok mali dovol. v auguste. Ale keď tam pôjdem, sa ho spýtam. Mne by to IVF malo vyjsť na začiatok júna.

lucitas
25. apr 2011

@tina4931 Ahoj, skús si zavolať do poisťovne či to už nemáš schválené. Ja som si dávala tiež žiadosť pred mesiacom a keď sa mi z FC neozývali, tak som skúsila priamo poisťovňu a mala som žiadosť schválenú. Len ju ešte neposlali poštou do FC. V poisťovni mi povedali, že nie je problém ju oscenovanú poslať do FC.
Koncom budúceho týždňa mám dostať mrchu, tak chcela by som ísť ešte tento týždeň, popr.začiatkom budúceho týždňa do FC pre recepty, a začínam stimulovať 🙂 A dúfam že to výjde a budem tehu 😵

noemifc
25. apr 2011

Ahojte, som tu nová, aj my chodime do FC, cakame na schvalenie ziadosti v Unionu, kde sa mam informovat?
Dakujem.

tina4931
25. apr 2011

@lucitas ahoj, ja mám dostať menštr. zajtra, tak už nestíham, ale na budúci mesiac sa to dúfam podarí......Tebe držím palce 🙂

tina4931
25. apr 2011

@noemifc ahoj, podľa toho, čo som počula, tak v Union-e to ide rýchlo - tak do 2 týždňov, oni ti z centra zavolajú, že už žiadosť majú, alebo môžeš zavolať do Union-u.

noemifc
25. apr 2011

@tina4931 Dakujem Tina. Sme 4.tyzdni co sa tyka cakania, takze buduci tyzden zavolam do Unionu - ak dovtedy nezmeni nic - , uz som nasla cislo na nich 🙂

henika40
25. apr 2011

@noemifc z union posielaju oznamenie aj Tebe domov a aj do centra, mne 1x schvalili do 2 tyzdnov, no 2x im to trvalo trosku dlhsie.. vtedy som ich kontaktovala.... mozes volat na pobocku, kde si ziadost podavala, alebo na centralu - usek reviznych a zdravotnych cinnosti

noemifc
25. apr 2011

@henika40 dakujem Henika. To je náš prvý pokus,a som velmi nedočkavá. Tu všetcia chodia do FC, že?

noemifc
26. apr 2011

Ahojte, teraz som hovorila s poistovnou. Mám schválenú žiadosť 🙂 , dneska pošlú aj poštou do FC. Čo si myslíte, môžem už volať do FC požiadať si termín. Mrchu čakám na začiatku mája.

lucitas
26. apr 2011

@noemifc Ahoj, aj ja som dnes volala s poisťovňou a posielajú to aj dnes poštou do FC. 🙂 Celá netrpezlivá som už volala do FC na objednanie, lebo tiež mám menzes dostať budúci týždeň a povedali mi, že pokial tam oni fyzicky tú žiadosť schválenú nemajú, nemôžem sa ešte objednať pre recepty. A rovno mi spravia aj sono.
Takže to vyzerá tak, že budeme rovnako stimulovať 🙂
Tiež som veľmi netrpezlivá. 🙂

lucitas
26. apr 2011

@tina4931 Ahoj, ďakujem 😵 , dúfam že sa nám to podarí všetkým 🙂

noemifc
26. apr 2011

@lucitas 😉 Presne tak, aj mne povedali to isté, čo Tebe - aj ja som ich volala - nevydržala som to. sestrička bola veľmi milá. Dúfajme, že ešte tento týždeň zavolajú nás a priebehu budúceho týždňa môžeme ísť na objednanie 😉 Jupííí..Daj mi vedieť keby náhodou Ťa zavolajú z FC skoršie..

evi1
26. apr 2011

@noemifc Ahoj, aj ja mám Unionku, žiadosti schvalujú celkom rýchlo. 1x som mala behom týždňa a 2x za cca. 14 dní. Pošlú oznámenie aj tebe domou. Držím palce 😀

noemifc
26. apr 2011

@evi1 Dakujem Evi. Aj ja Ti prajem veľa úspechu. My všetci si to zaslúžime 😉

dorotka_
26. apr 2011

Ahojte 🙂 ,
nam sa tiez velmi neradi, aby som bola tehotna, navstevovala som zatial GIN-FIV a mame ist na IVF, ale chcem si este spravit prieskum, lebo moj manzel v nich nema velku doveru a mne sa sem tam ani nepacil ten pristup, mala som niekedy pocit ako vo vyrobni 😀, chcela som sa spytat, ako to tu vychadza aj financne a ake maju vysledky, dakujem za informacie a vsetkym Vam drzim palce, aby sa Vam splnilo a mali ste cim skor babo

dorotka_
26. apr 2011

este by som sa chcela spytat, ze co vlastne pri IVF preplaca poistovna, ked napr. GF si este aj tak zaplatim cca do 1000,-EUR

henika40
26. apr 2011

@dorotka_ doplacas na lieky potrebne na stimulaciu + vitaminy, vychadza to do 200e /zalezi, ci folikuly rastu ako maju, ci nebude treba este dokupovat/ a druha navsteva lekarne vychadza do 60 /injekcia, utros/... (len pre porovnanie oproti min. roku, lekarne znacne navysili ceny liekov)
a potom zalezi, ci si davate dopl. sluzby ako napr. SPF a ine... ale napr., ked mate zly spermiogram, ICSI vam urobia zdrarma... keby vam ostali embrya navyse, za zamrazenie sa plati 200e.. cennik ukonov maju k dispozicii na recepcii
@noemifc, @dorotka_ zelam vela stastia 😉

dorotka_
26. apr 2011

@henika40
ahoj, dakujem za odpoved, premyslime a mozno pojdeme na konzultaciu a uvidime, ale taky ludsky pristup by sa nam hodil 😉 , takze asi prejdeme sem, pekny vecer

stanka04
26. apr 2011

Ahojte kocky,
len vam chcem popriat vela stastia a hlavne pohody,vybrali ste si vyborne centrum 🙂 Presne pred rokom sme si toto prezivali tiez.Mali sme ist na dalsi pokus,bohuzial,z casovych dovodov to nevyslo,ale nejakym zazrakom mi uz rastie brusko aj bez 😝 Ale sestricky mi chybaju dodnes 😀
Drzte sa! 😉

noemifc
26. apr 2011

@henika40, Dakujeme Henika. Podobne aj Tebe prajeme.
@stanka04 Ved zázraky sa dejú.. 😉 Vela zdravia vám prajem Stanka..😉

lucitas
28. apr 2011

@noemifc Ahoj, mne ešte stále z FC nevolali ☹ , čo Tebe? A tak som dúfala, že dnes zavolajú a zajtra pôjdem pre recepty 😒 .

noemifc
28. apr 2011

@lucitas Ahoj..u mna podobne, nevolali ešte :( Ked som ich volala, sestrička mi ešte toľko povedala, že niekedy to poistovni trvá týžden kým schválenie zašlú. Dúfam, že do pondelka nám zavolajú. Ak máš niečo, napíš, aj ja Tebe. Klídek😉

noemifc
29. apr 2011

@lucitas Ahoj. Obdržali schválenie - teraz mi volali z FC. Pre recepty idem budúci štvrtok, menštruáciu čakám na 11.mája. Čo je s Tebou? Som taká šťastná 🙂 Jupííí..

lucitas
29. apr 2011

@noemifc Ahoj, aj mne dnes volali z FC 😉 , ja idem pre recepty a na sono už v pondelok, lebo by som mala okolo 5.5. dostať menzes 😉 . Tak som veľmi zvedavá, ako budem na to reagovať a tak, 😉 tiež je to moje prvé IVF 😉

qwertinka
29. apr 2011

@lucitas, @noemifc super ze vam to takto vyslo 🙂 budu z vas o chvilku pichacky. tak sa drzte a nech je co najviac a najkvalitnejsich vajicok

noemifc
30. apr 2011

@lucitas Ahoj, rada počujem že aj Tebe volali. 😉 Tak potom napíš že ako si dopadla pondelok. Dúfam že všetko vijde tak ako si želáme🙂
@qwertinka Dakujeme 😉
Príjemný víkend baby 😉

lucitas
3. máj 2011

@qwertinka Ahoj, ďakujem si zlatá. Aj ja dúfam že ich budem mať kvalitné 🙂 . Mrchu čakám už tento týždeň tak uvidím 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre