Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

floskula
9. apr 2009

necitala si tu nahodou o niekom, ze mal spinenie aj dlhsie?

peggyyy
9. apr 2009

ja som zavolala a jednoducho som povedala že špiním a hotovo....sestričky ma ukľudnili a bola som spokojná...ale neboj zajtra si sprav test a budeš tam mať krásne //..budem držať palce

floskula
9. apr 2009

ja som si tam vcera bola pre recept na utrogestan a sestricka tie povedala, ze je to normalne, ale to mi vtedy este len zacalo. teraz je to druhy den, tak som z toho nervozna, najradsej by som videla cistu vlozku. uvidim zajtra co test, ale v podstate ani to nic nemusi znamenat, aj keby vysiel pozitivny, aj tak je to vsetko medzi nebom a zemou. snad to dobre dopadne. si zlata, ze si mi venovala par veticiek, aj to mi velmi pomohlo. dakujem. 🙂

peggyyy
9. apr 2009

nemáš začo ja rada.... a či niekto špinil dlhšie? neviem...možno sa ti niekto ozve ale neboj zajtra všetko dobre dopadne

floskula
9. apr 2009

ok, diky. 😉

emka1
9. apr 2009

petka - pred ET mi robil utz., ale nie je ta vazne, povedal len, ze ak budem tehotna, bude sa to len zhorsovat 😀

floskula - hlavne ziadnu paniku. Ja by som si na Tvojom mieste urobila test uz na 10-11 den, ked si zacala spinit, nech sa ukludnis. Takto sa len stresujes. Ale ved aj babulka123 mala tiez na 10 den spinenie ci kratke krvacanie a vraj jej vtedy odislo jedno embryjko, ale druhe sa udrzalo a uz je tusim v 22 tt.
Takze klud a najneskor zajtra testuj 😉 Drzim silno palce !!!

floskula
9. apr 2009

emka, keby som si robila test skor a bol by pozitivny, bola by som pri spineni este nervoznejsia ako teraz. ☹

emka1
9. apr 2009

floskula, ale to by si mohla byt praveze pozitivnejsie naladena, nie ?

a ako pise peggyy - tiez by som volala do FC, oni by Ti zobrali hned krv a vedela by si na com si, pripadne chod k svojmu dr. po pozitivnom teste, nech Ti krv zoberie on a presvedcis sa na 100 %, ci si tehu 😉

floskula
9. apr 2009

emka, akurat ze teraz cez sviatky uz nic neporiesim. ☹

peggyyy
9. apr 2009

emka mne sestričky povedali, že mám byť pokojná nestresovať sa,nenamáhať sa a hlavne na to nemyslieť a ono to prešlo same

floskula
9. apr 2009

emka, a vies preco by som nebola pozitivnejsia po teste? lebo keby nastupilo spinenie, bala by som sa, ze to odchadza. teraz mam kvoli sviatkom kontrolu z krvi v utorok, takze dovtedy ma ozaj nikto nebude riesit.

emka1
9. apr 2009

floskula, tak aspon po tom zajtrajsom teste budes mudrejsia 😉 a nebud smutna, nic nie je stratene, pokial nekrvacas uplne 😅

peggyyy
9. apr 2009

floskula urob si zajtra test a aspoň budeš vedieť na čom si ak bude pozitívny tak sa aspoň upokojíš a v centre ti to potom už iba potvrdia 😀

peggyyy
9. apr 2009

floskula lež a nechaj sa obskakovať , vylož si nohy a na nič nemysli

emka1
9. apr 2009

floskula, no vidis, ako Ti peggyy hovori - nestresuj, nenamahaj a nemysli 😉 , hladkaj brusko a ono to prejde, len tomu treba verit. Aj doki aj sestricky vzdy hovoria = mysliet pozitivne 😉

peggyyy
9. apr 2009

emka presne tak...ja som dokonca mala stresy keď som tuším v 7tt začala krvácať a vypadol zo mňa kusisko ako svet ale našli sa ľudia, ktorí ma upokojili a dalo sa to potom lepšie predýchať

floskula
9. apr 2009

ved ja ani nie som ze nejako vystresovana, skor som smutna, ze sa nieco take deje. citala som o babach, ktore spinili aj dlhsie a boli tehu, preto som asi aj nevolala to centrum, v podstate som pokojna a vzdy ked idem na WC verim, ze na vlozke nic nebude, ale zatial stale je. cize taky pocit trochu nespokojny z toho mam. tak uvidim zajtra ten test.

peggyyy
9. apr 2009

floskula ja som volala hneď ako som vyšla z WCka

floskula
9. apr 2009

a dakujem baby, za kazde slovicko. 🙂

peggyyy
9. apr 2009

floskula my rady

emka1
9. apr 2009

no peggyy - Ty uz mas tretinu za sebou, mozes si skoro vydychnut, uprimne Ti zavidim 😉 😉
v tom 7tt z Teba asi vyslo druhe babatko, ktore sa neuchytilo, ze ?

emka1
9. apr 2009

floskula, jasne - aj ja tu od bab cerpam kopec rad a povzbudeni .... bez nich by som sa na IVF ani neodhodlala a nedostala 😅

peggyyy
9. apr 2009

emka ja netuším čo to bolo ale povedala som si že to odišlo to druhé bábo a spravilo miesto pre to, ktoré tam ostalo
ja si nevydýchnem až kým to neporodím už sa mi totiž stalo, že som prišla o mimino v 21tt ☹

floskula
9. apr 2009

pegy, ale ved hovorim, ze vcera som bola v centre osobne pre recept, tak som sa na to pytala a povedali, ze to byva bezne, take spinenie, cize taka lahostajna som zas nebola. 🙂 inac baby, som nieco nastriekala na varic na cistenie a strasne to smrdi a zliezla farba z tej varnej platne, tak to idem zachranovat,neviem, co som vyparatila. 🙂

emka1
9. apr 2009

peggyy - to fakt ?? ☹ no tak to som netusila, ze aj tak neskoro sa mozu stat taketo neprijme veci ☹
no ale uz si na dobrej ceste, drzim Ti velmi palce !!

peggyyy
9. apr 2009

floskula 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emka1
9. apr 2009

floskula - experimenty sa niekedy nevyplacaju 😀 , utekaj zachranovat sporak ! 😅

peggyyy
9. apr 2009

emka no môže ak ti lekári neveria ...ty si na tom momentálne ako?

emka1
9. apr 2009

peggyy - tak ako som pisala na predchadzajucej strane 🙂
dnes som po ET a mam v brusku 2 krasne 8-bunkove babatka 😅
takze od dnes som uz polovicna "mamina" 😀 a uvidime ako sa to cakanie na test skonci ...

peggyyy
9. apr 2009

ozaj veď som to čítala.... 😀
a ako sa cítiš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre