Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
3. mar 2009

tak uvidime,teraz ides uz k svojmu`lekarovi?

veam
3. mar 2009

ok idem pozret,to si bola v ktorom tyzdni?

peggyyy
3. mar 2009

petka ja som už u ňho bola ale len mipredpísal lieky a uzv mi bude robiť až toho trinásteho
veam no to bolo pred týždňom

veam
3. mar 2009

jeej ake pekne...no baby ja uz pojdem za chvilu,potom sa ohlasim,ale pocitam ze az vecer,lebo poobede idem do prace

peggyyy a ty pracujes ci si na pn?

peggyyy
3. mar 2009

no ja somna PN na rizikovom lebo ja som už o jedno bábo prišla

vierka
3. mar 2009

babulka - tak to potom treba asi sikovneho lekara ked je zena v narkoze 😀 😀 😀

pegy - tak ja verim, ze pre teba bude ten piatok najstastnejsi na svete... co tam po cislach aky ma datum 😀

petka - ahojcek, ako sa mas ty? dlho som ta tu necitala 😒
ja sa mam normalne, vcera som bola cvicit, tak dnes len tak prezivam 😀

a bobjan ma asi vela prace, ale velmi rada by som precitala aj ju ze co ma nove 😀

veam
3. mar 2009

aha,tak to mi je luto...predtym si nebola na pn?

vierka
3. mar 2009

veam - drzim palce a cakam na spravicky od teba 😀

veam
3. mar 2009

vierka a babulka,ale som vam dala podnet na srandu co?len si robte... 😅

babulka123
autor
3. mar 2009

veam.. tak troska.. a srandu.. no s humorom ide vsetko lahsie..
budem cakat na info od teba.. velmi sa teism

peggyyy
3. mar 2009

veam držím palec silno....no ja som bola tehu pred troma rokmi a to som ostala spontánne

vierka
3. mar 2009

veam - ale ved ja si nerobim srandu 😅 😀 to uplne s vaznostou som povedala 😵 , ze clovek sa ide zodrat dva roky... o to horsie ze si zodere aj mangela 😝 😀 a nic 😀 a pritom staci ist na laparku 😀 😀 😀
asi sa objednam aj ja 😀

veam
3. mar 2009

no to je velka vyzva...treba ist na laparku...zostanete tehotne a ani neviete ako

najlepsie je na tom ze predtym sme sa snazilkovali s manzelom o sto sest,skoro kazdy den a aj viackrat...a teraz myslim len 2-3krat a tot 😀 😀 😀 😀

petkaerdal
3. mar 2009

Vierka,aj my tak normalne,nic nove,akurat baby uz kopaju,vela tu uz nejako pisete,nestiham citat vsetko...

babulka123
autor
3. mar 2009

veam .. vacsinou to tak je.. ale o to je to viac suepr

vierka
3. mar 2009

veam - tak to sa potom ani necudujem, ze je mangel prekvapeny 😀 asi ani sam nevie z coho to vzniklo 😀

petka - tak to velmi rada citam, ze babulky si spokojne kopkaju, to je najhlavnejsie 😀 to je aspon hned vidno, ze ich maminka pekne poslucha 😀

petkaerdal
3. mar 2009

ja ze poslucham 😀 no neviem,ale su tyke kludnucke stale,dufam,ze budu aj po porode
kedy planujes na to dalsie ivf?

vierka
3. mar 2009

petka - no asi posluchas, ked su aj malinke dobrucke 😀 a teda prajem ti, aby im to vydrzalo co najdlhsie 😉
hned po tych 3 mesiacoch... teraz este len takam prvy cyklus, cez druhy mam v plane si ist podat novu ziadost, aby som potom v ramci tretieho mesiaca isla len na utz a pre injekcie 😀

petkaerdal
3. mar 2009

tak to pojdes,ked ja uz porodim urcite,tak tentokrat na moje miesto musis uz nastupit 😉
dik,aj ja si prajem,aby ostali co najdlhsie pokojne 🙂

daguska
3. mar 2009

vierka: zlato už som skúšala ja horúci kúpel, každý večer sa sprchujem v horúcej sprache a pila som aj červené vínko a nič.
kašlať na to

peggyyy
3. mar 2009

ja keď som čakala na mrchu a ona nie a nie dojsť tak som si dala za pohárik dva dobre vypálenej domácej pálenky a mrška do rána došla 😀

vierka
3. mar 2009

petka - no vychadza mi stimulacia niekedy maj - jun... nechce sa mi to ratat 😀
tak to uz mi potom vide, ked uz ty nebudes schovavat bociana v bruchu a posles ho za mnou 😀
teraz som si vsimla, ze cakas "račice" - tak to ti garantujem, ze to budu sladky, milucky a dobrucky chrobacikova - ved pozri na vzorku račice... na mna 😀 😀 😀

daguska - tak to nechaj teda tak, nezatazuj sa tym a uvidis po par dnoch.. keby mne neprisla tak do pondelka, tak by som zasla k dokimu, ked ti teda nzevykne meskavat 😉

petkaerdal
3. mar 2009

ty si tiez rak Vierka? no ked budu take vtipne a vesele bude super...nemame nikoho v rodine raka,tak ani nepoznam toto znamenie
ja ti ho teda potom rovno poslem a aj s dvojkami 😉

vierka
3. mar 2009

petka - vy nemate nikoho v rodine raka??? to co je za rodinu???? 😀 ale nie, sranda... racice budu velmi take citlive, rodinne zalozene a budu velmi radi pomahat inym 😀 ale tym sa nechcem chvalit, mame aj zle stranky 😝 😀
takze mu potom pekne nadstav GPS a mozes ho vyslat 😀

a vo FC zvyknu mat aj cez letne prazdniny dovolenku???

sylvusa
3. mar 2009

ahojte, zajtra idem po prvý krát do FC, sestrička bola milá, manželovi zoberú hneď spermiogram, chcem sa len spýtať aj sa bude niečo platiť, len aby som vedela,

vierka
3. mar 2009

sylvusa - ahojcek, za prvotnu konzultaciu ani spg nic neplatis... len tak prides, porozpravas sa s lekarom a dohodnete sa na dalsom postupe a mangelovi spravia spg, to je vsetko 😉 🙂

sylvusa
3. mar 2009

ďakujem, som strašne zvedavá, som zvedavá či mi budú robiť IVF alebo ICS, zároveň sa aj bojím, lebo čo čítam čo kočky píšu, nie je to sranda, mám trošku aj strach , ale musím to zvládnuť

alex
3. mar 2009

sylvusa, to ICS myslíš asi IUI ( inseminácia ), či nie?
ICSI je metóda oplodnenia pri IVF, tz. že ti vstreknú do vajíčka spermijku. Klasické IVF nechajú vajká oplodniť samé.

alex
3. mar 2009

vierka a na kontrolnom SPG sa niečo platí?

sylvusa
3. mar 2009

áno, ešte mám v tom chaos, ale budem mať v tom jasno, keď tam budem a budem to absolvovať, potom sa Vás budem stálen na niečo pýtať, budem otravná......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre