Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

ereska
19. okt 2014

@roxy80 tak sme sa asi minali 🙂 jasne bude to supis aj ja sa tesim a idete 1x na ivf?

empathia
20. okt 2014

@roxy80 aj ja som bola v stredu 🙂 my sme zacali hned piatok so stimulaciou a zajtra ideme na kontrolu 🙂 drzim ti paste

ereska
20. okt 2014

@empathia a ty si tam bola okolkej v stredu? Nestretli smd sa?

haimi
20. okt 2014

:Kocky, co znamena v fc predlzena kultivacia? Naozaj nechaju embryo kultivovat 5 dni? A pokial mrazia na kolky den a aku kvalitu? Dakujem 😉

ereska
20. okt 2014

@haimi ahoj ano a jedine ak je z neho pekna blastocysta lebo stava sa ze sa prestane vyvyjat

roxy80
20. okt 2014

@empathia a kedy ste tam boli v stredu? no super ze ste zacali hned my furt cakame na to kedy mozeme konecne zacat zo stimulkou tiez 🙂 drzim ti palceky a daj vediet 🙂

haimi
20. okt 2014

@ereska tak to je super, lebo inde vkladaju a mrazia hlava nehlava 🙂

ereska
20. okt 2014

@roxy80 ja dom si dnes dala sj pohar cerveneho ci tomu nepomozem 🙂
@haimi mne povedali ze dokonca ak bude hyperstymulacny syndrom tak radsej ho zamraxia a vlozia o mesiac neskor ze za to sa neplati len embryjko odlozia a vlozia ked budu vajecniky mensie a hyperstymulak odozneje paci sa mi ze nic nepodcenuju a v Martine mi vkladali jedine embryjko pocas hyperstymulaku a nevyslo to preto som vo ferticente maximalne spokojna

pepca28
20. okt 2014

Mňa čaká zajtra ráno kontrola..povedia mi deň vkladu... 🙂

ereska
20. okt 2014

@pepca28 to je super drzime paste nech su krasne vianoce 😉

pepca28
20. okt 2014

@ereska ďakujem,len neviem prečo ale idem do toho s tým,že to aj tak nevyjde...neviem,ale mám z toho taký pocit.☹...Asi musím prestať čítať negatívne skúsenosti na koňovi...:🙂..ale sak...možno motyka vystrelí a nemusím mužovi vymýšľať vianočný darček...takáto správa by prestrelila aj minuloročnú oooobrovsku plazmu...🙂

ereska
20. okt 2014

@pepca28 tak tomu ver a je pravda ze tie negativne skusenosti nerobia dobre ja hlavne ak teraz zacneme tak tiez uz nechcem citat ci mam ci nemam priznaky ale bude to tazke ked clovek caka na // tak ti posielam z mojej pozitivnej energie musi to vyjst a basta ja cakam na ten menzes zatial nic drzkaj sa to budete mat este len plazmu ani vypnut sa nebude dat hihi

pepca28
20. okt 2014

@ereska ideš prvý krát?..ja už som aj asi z tých hormónov oblbnuta...minule mi tak blbo nebolo....☹

ereska
21. okt 2014

@pepca28 jeden krat sme boli v martine ale tam sa plati uz len ked tam dychas aa mali sme len jedno embryjko ale neuchytilo sa . Vtedy som celkom zvladala tie hormony aj ked strasne dlho som si pichala a vela mala som 22zrelych vajicok a nic z toho.

pepca28
21. okt 2014

Fuu...tak v sobotu ideme na to...🙂

ereska
21. okt 2014

@pepca28 super drz sa a kolko si davate vlozit?

haimi
21. okt 2014

@ereska dakujem, si zlata. Ja prave cakam, som po KET. Chodim do Brna reprofitu. Som tam spokojna, ale som tak ako samoplatca a na svk mam este vsetky tri pokusy. Ked to nevyjde, tak rozmyslam nad tym, ze by som vyskusala fc. Boli sme tam pred vyse rokom na konzultacii a pacilo sa nam tam. Hlavne nezdieraju z penazi.

ereska
21. okt 2014

@haimi a kedy si bola na ket? Kedy budes vediet tu peknu spravicku? Aj budes testikovat?

haimi
21. okt 2014

@ereska bola som stvrtok. Testovat zatial neplanujem, pockam do terminu mrchy ci pride, alebo nie. Naposledy som ani nemusela testovat, mrcha mi chodi ako hodinky aj ked beriem progesteron. Ziadne priznaky, tak uvidime. A ty si v akom stadiu, zacinas stimulku?

ereska
21. okt 2014

@haimi cakam na menzes a potom ideme na to

empathia
21. okt 2014

@roxy80 ano v stredu sme tam boli okolo 9,30h sme tam prisli 🙂 dnes sme boli na kontrole a mame 10folikov takže v sobotu dalsia kontrola 🙂 zase sme o krok blizsie 🙂 aj ked len o malinky.

empathia
21. okt 2014

@pepca28 verím že ti to vyjde 🙂

bubulacka
21. okt 2014

Noooo ja som bola konecne odniesť všetky podklady na schválenie žiadosti 🙂 nechápem prečo tam trebalo ísť osobne, ked som nic nepodpisovala, ani nic, uz som to daaaavno mohla poslat k ním poštou. Mam všeobecnú, baby trvalo Vam to presne 4 tyzdne? Viac-menej? Dakujem 🙂

bubulacka
21. okt 2014

PS: neviete, odkedy dokedy maju vianočnú dovcu? 🙂

empathia
21. okt 2014

@bubulacka ja mam vseobecnu zdr.a trvalo im to 5tyzd

bubulacka
21. okt 2014

@empathia oooo no nepotešila si ma 😠 ale tak co uz, budem čakať 🙂

pepca28
21. okt 2014

@bubulacka ja som bola prekvapená,schvalenie trvalo len tri týždne,tiež mám vseobecnu

pepca28
21. okt 2014

@ereska dve...🙂

ereska
21. okt 2014

@pepca28 🙂 🙂 🙂

matka112
21. okt 2014

🙂 ahoj je tu niekto kto si picha,alebo pichal 4amp.merionalu...zda sa mi to vela...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre