Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mery1409
16. nov 2014

@ereska prvé štyri dni puregon po 225iv, potom merional A olgalutran.

ereska
17. nov 2014

Ahojte dneska su vo ferticente?

mery1409
17. nov 2014

Ahoj baby transfer sa nekoná,aj to 1 embryo zomrelO. Bolo to moje 3 ivf. ☹

mery1409
17. nov 2014

Zajtra si S manželom ideme podať žiadosť na adopciu.

bambulka2015
17. nov 2014

@mery1409 to mi je luto. Idete na dalsie? Ja som mala v den OPU na izbe jednu babenku, ta to skusala uz 9ty krat. 4 ICSI a zvysok KET. Je to stres ale nezufaj, nabuduce to vyjde. Urcite 😉 Drzim palceky 😉

roxy80
17. nov 2014

@ereska ano su 🙂

ereska
17. nov 2014

@mery1409 to ma velmi mrzi ale stale treba verit a mozno sa nakoniec podari aj prirodzene

roxy80
17. nov 2014

Ahojte, takze dnesna kontrola dopadla super, konecne su take ake maju byt a v stredu o 7.30 odber 🙂 jupiii sa tesim

ereska
17. nov 2014

@roxy80 uz som volala menzes dom fostala az 10 dni po odbere na kontrolu idem 24.11.o 09:15

ereska
17. nov 2014

@roxy80 tak ty tam budes tiez 24.11. Na vklad ci hrozi ti hyperstymulak?

roxy80
17. nov 2014

@mery1409 mrzi ma to ale treba stale verit a mysliet pozitivne a podari sa urcite 🙂

ereska
17. nov 2014

@roxy80 super drzkaj sa v stredu

bubulacka
17. nov 2014

Baby ja sa furt sledujem a čakám, kedy schvália tu ziadost, mali by DO 22.11., kazdy den meriam teplotu, aby som vedela kedy bude ovulka, ale dnes ma od rana boli brucho, akoby mala prísť mrcha a schválená ziadost este nikde 😒 dufam ze este to moje telo vydrží, a zajtra ked zavolám, tak mi povedia, ze je to schválené... 😠 u

ereska
17. nov 2014

@bubulacka kedy ste davali ziadost a aku mas poistovnu?

pepca28
17. nov 2014

@mery1409 to ma mrzi...☹...ja viem ze baby hovorili,ze skusaj dalej,ale adopcia je tiez dobra cesta...drzim palce...

bubulacka
17. nov 2014

@ereska ziadost sme podávali tuším 21., ale ked som naposledy volala s p. Coneva (VsZP), povedala, ze ziadost k nim dorazila tuším 22.,alebo 23.10., a ze maju na to 4 tyzdne... Povedala som jej, ze stimulovať by som mala zacat okolo 20., ale kedze mam PCO, nikdy neviem, ako dlho cyklus trvá. Kázala mi, nech zavolám 17., ze mozno to uz bude schválené, ze by to popripade naskenovala a poslala... No ale vyzera to, ze ms príde skôr..uvidim 😖 mozno to bude len bolestivejšia ovulka? 😕

roxy80
17. nov 2014

@ereska nie nehrozi hyperstimulak zatial, takze vklad neviem mozno 23, 24 vsak to este uvidime 🙂

renitr
17. nov 2014

@mery1409 tak to ma mrzi ☹ boze, clovek toho tolko musi absolvovat a nakniec toto ☹

renitr
17. nov 2014

@bubulacka ahoj, tak snad uz coskoro schvalia a poslu do centra aby si mohla ist na to 😉 ja som tento mesiac mala strasne bolesti prave pri ovulke. Nikdy ma tak neboleli vajecniky ako teraz. Ledva som sa postavila. No hruuuza. Teraz uz je dobre.. Telo sa asi este cisti od tych konskych davok hormonou 😒 tebe drzim palce aby menzes pekne pockal az kym nebudes mat ziadost schvalenu 😉

ereska
17. nov 2014

ahojte baby na kolky den ste mali ket ? a brali ste predtym nejake lieky?

matka112
17. nov 2014

@ereska ahoj brala som estrofem,a KET som mala 12 den..

dancez
18. nov 2014

@roxy80 a kolko si mala na sone folikov ?

dancez
18. nov 2014

@matka112 a kolky den cyklu si zacinala brat estr. ?

bubulacka
18. nov 2014

@renitr aaaaa tak je to o život 😀 dnes zasa tam volám dokolečka, dokolaaaa... aj na linku VsZP, že či náááhodou nemá volno p. Coneva - stále tá istá odpoved - nie, nemá... Potom som sa konečne dovolala jej kolegynke, že áno, že je PN, ale už zajtra príde.. Ona mi tiež skúšala pozrieť, či je žiadosť schválená, ale ževraj jej to nejde, nemá prístup k tomu.. Takže volám hned zajtra ráno, ms zatial nie je, možno až zajtra /najskôr - dufam/ 😝
Volala som hned aj do centra, u nich ešte info o schvalenej žiadosti nie je, ale hovorili mi, že sa cely piatok snazili dovolat a spýtať sa niečo ohladom genetiky... nemala som ani jeden hovor zmeškaný, takže neviem, no... ale poslala som im spravu s kontaktom do mailu, pani sestrička bola strašne milá a povzbudzovala ma, že nech volám volám, že im stačia kódy na lieky, a môžem začať pichať aj v 2.deň cyklu, takže čakám, som zvedavá na ráno 🙂
Koniec koncov, ak má na to poisťovňa 4 týždne, tie končia tento týždeň v sobotu, takže už by to aj mohlo byť podľa mňa 😀

matka112
18. nov 2014

@dancez esrofem 1mg 3×1-1až5den cyklu,6-10den 3×2,10 den kontrola ultrazvuk vyška endometria,

renitr
18. nov 2014

@bubulacka tak tak, len ich pekne ponahanaj nech v tej poistovni makaju 😉 mne prve schvalenie trvalo 2 tyzdne a na druhe som cakala dlhyyyyyych 5 tyzdnov 🙂

roxy80
18. nov 2014

@dancez ahoj, nepovedal mi kolko, vsak uvidime zajtra 🙂 Mame tam byt o 7.30 tak zajtra budeme vediet. Chcela som sa ta spytat ci hned o odbere ti povedia kolko ich bolo a kolko sa podarilo oplodnit alebo budu poobede volat? a este sa chcem spytat ked mame mat metodu ICSI, mame to niekomu hlasit? 🙂

renitr
18. nov 2014

@roxy80 tak sa pekne drzkaj zajtra 😉 Po odbere ti povedia kolko sa podarilo odobrak vajicok a ohladne oplodnenia ti budu volat nasledujuci den... To ze mas metodu ICSI netreba nikomu hlasit, pri prichode do centra ty si pojdes pekne lazkat a pripravit sa na odber a manzel pojde odovzdat spm 😉 drzim vam velmi velmi palce

mery1409
18. nov 2014

Po odbere ty doktor povie koľko máš vajíčok, na druhý deň ty zavolaju koľko sa Z toho oplodnilo A povedia ty kedy bude transfer embrya.

roxy80
18. nov 2014

@renitr dakujem ti velmi pekne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre