Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

lubkopetka
2. dec 2014

@dancez dakujem ti.

dancez
2. dec 2014

@roxy80 vsak pri jednej robote je jedno kolko ti ich vlozia, ide im len o to aby nemuseli preplacat taku sumu, ked si budes musiet druhe doplatitich to bude stat menej, hlavna vec ze kolko napchame penazi fo poistovni z nasich vyplat a za chvilu nebudu preplacat nic, som sa rozculila zas 😉

renitr
2. dec 2014

@roxy80 ono to uz tak fungovalo aj predtym. Poistovna vtedy preplacala dokonca 4 IVF, ale bola tam podmienka, ze si musis dat vlozit iba 1 embrijko....

fatma1
2. dec 2014

@candour Dik za informaciu...vyskusam potom ;) ..My sme len na zaciatky. Boli sme iba na 1. konzultacii...A ty si vo FC? alebo v akom centre?
Baby, ake vstupne vysetrenia vam robili? A ake vysledky od vas chceli?
Dik ;)
@dancez
@roxy80
@ereska
nech idu do prdeleeee!! stale nieco len vymyslaju, odkial este nakradnut peniaze...tak ja verim, ze to neprejde...ak ak to prejde, nech teda zarucia nejakym sposobom, ze to jedno bude ozaj kvalitne embryo a ujme sa kazdej...!

ereska
2. dec 2014

Ze to koli tomu ze je to rizikove a rodia sa nalinke deticke niektore nemaju ani kilo ze to preto

roxy80
2. dec 2014

@fatma1 ahoj, tak mne zobrali krv a robili mi hormonalny profil a manzelovi spermiogram, na zaklade vysledkov odporucili IVF, a potom sme museli absolvovat genetiku,manzel urologa a ja este kardiologa lebo ja som u kardiologa sledovana tak mi musel potvrdit ze s tehotenstvom suhlasi, a ked sme mali vsetky vysledky v ruke tak sme podavali ziadost na poistovnu🙂

roxy80
2. dec 2014

@fatma1 a chceli od nas, nam dali tlacivo ze nech to vyplni moj gynekolog ze nas odporucil na car a vysledky od gynekologa co boli k dispozicii co zatial robil,lredtym ako sme isli do ferti, to je vsetko co si pamatam🙂🙂

dancez
2. dec 2014

@roxy80 odomna nechceli nič od gynekologa.

axnelez2
2. dec 2014

Ahojte baby, ako sa mate ? Darčeky nakúpené ? Ja akosi nemam inšpiráciu co komu 🙄 , a pravdaže ako som predpokladala tak začínam byt nedockova a nervózna. Som zvedava ako to do utorka vydržím ☹

pepca28
2. dec 2014

caute babuchy..tak som skonecne bola na kontrole u mojho gynekologa..najprv sa pytal ze kde su vysledky z histologie..a ja ze ake,sak kyret som nemala...sa zhrozil..ale potom kukol "podvozok" a hovori ze vseeetko uuuuplne v poriadku,dokonca krasny folikul pripraveny...ze jak keby sa nic nestalo...ze nechape preco nemozem otehotnet...na to som sa zaćala uz smiat....jedine na co som sa zmohla bolo,ze preto lebo som to inde neskusala...:-P..a ze podla velkosti vajicka a tak nevidi ziadny naznak PCO,ze kludne mozem otehotnet prirodzene....,...no,.srandista,,..ale tak ja som si uz na svojho muza zvykla,nechce sa mi ho menit...uz ho dochovam..😀...takze hor sa na dalsie KET...jupi jup...no,este uvidim jake budem mat vysledky krvi a mocu...ale to az v pondelok...ale zatim to vypada tak ze asi mam aj posahane oblicky,resp.jednu..ale uvidim co vysledky najprv...

candour
3. dec 2014

@fatma1 Ja som v Repromedica,som tam velmi spoko.

nisa_666
3. dec 2014

@candour ahojky, aj ja uvažujem nad týmto CAR a dala by si mi viac info? ako to tam prebieha ako dlho čakáš koľko platíš a aj za lieky prípadne aké tam predpisujú.vdaka

fatma1
3. dec 2014

@candour a to je kde? v akom meste?

fatma1
3. dec 2014

@roxy80 Dakujem...a toto je tvoje prve CAR? prve IVF? sorry, ze sa pytam, ale som tu nova a neviem, ktora co ma za sebou a tak ;) Dik baby ;)

petulanl
3. dec 2014

@pepca28 sledovala som ta, bola som presvedcena, že sa jedno uchytili a das len dobre spravy.
Samozrejme aj toto su dobre spravy. Tak sup sa na to a drzim palce!

candour
3. dec 2014

@nisa_666 ahoj Miska,Repromedica je najnovsie CAR v ba.na budkovej.nejake baby tu nan nadavali ale ja som max.spoko.maju spickovych lekarov,embryologicku a najnovsie technic.vybavenie.nikdy som tam nemala ziaden problem a maju dobre vysledky.mozem porovnat s brnom,lebo som bola aj tam.je ale fakt,ze su drahi v RM,ale som spoko.na vysetrenie ta objednaju hned,ja som tam v 2.cykle,oba som mala gonal,orgalutran,ovitrelle,crinone.s dr.sa da vzdy dohodnut co ti najviac vyhovuje.cennik maju na stranke.prostredie je tam krasne.mam to tam rada,dali sme sa tam dokopy uz aj fajn partia bab co spolu sme v cykle.

roxy80
3. dec 2014

@fatma1 ano je to moje prve CAR a tiez moje prve IVF 🙂

roxy80
3. dec 2014

@candour my s manzelom sme tiez uvazovali nad tymto centrom repromedica ale odradilo ma hlavne to ze je tam skoro rovnake personalne obsadenie ako v car na antolskej a to je dost divne ako stihaju ti isti ludia robit v dvoch caroch 🙂 mne z toho vyjde ze nemozu byt 100% v obidvoch 🙂 a este mi je divne ze su otvoreni mozno rok a nieco a uvadzaju 50% uspesnost a to je statisticky nemozne tak aj toto ma odradilo a preto som sa rozhodla pre ferticent lebo je financne najmenej nakladny 🙂 🙂

dancez
3. dec 2014

@petulanl ty si tiež bola vo FC? teraz ked sa ti to podarilo

fatma1
3. dec 2014

@roxy80
@dancez
aj ostatne baby....je Ferticent dobry ked je najmenej financne nakladny? Nepouzivaju tam zastarale metody, alebo najlacnejsie lieky, atd..., ci?

ereska
3. dec 2014

@fatma1 vobec nepouzivaju zastarala metody oproti martinu vysoka odbornost ja som tu maximalne spokojna

ereska
3. dec 2014

@pepca28 ahoj držim paste aby z toho foliku bolo krasne babatinko mozno aj motyka vystreli

pepca28
3. dec 2014

@ereska hej hej..motyka,hrable,ryl...alebo sused...😀

roxy80
3. dec 2014

@fatma1 nie to ze je najmenej nakladny co sa financii tyka je kvoli tomu, ze prave pouzivaju najnovsie metody a nemusia sa vrazat peniaze do neefektivnych postupov ktore su drahe a zastarale a co sa embryologov tyka su tam vyborny a svedci o tom ze do ferti chodia aj zahranicny klienti🙂 🙂

petulanl
3. dec 2014

@dancez
Mame tam schválenú ziadost, len nestihli sme ani zacat.
Zázraky sa deju. 🙂

ereska
3. dec 2014

@pepca28 a moj manzel ti odkazuje ze alebo postar 🙂

candour
3. dec 2014

@roxy80 stihaju to v pohode lebo to maju dobre zmanazovane,nikdy som tam necakala a zaujima ma vysledok nie kto kde robi.uspesnost je pripisatelna lekarom nie centru ale 50%to je jasne ze je blbost🙂

fatma1
3. dec 2014

@roxy80
@ereska
@pepca28 dakujem baby,ste ma ukludnili,ze sme sa predsa rozhodli spravne🙂 No sme len zaciatku,o tyzden vo stvrtok budu vysledky hormonov,respí.iba AMH hormonu a protilatky..Baby,aj vam vysetrovali z hormonov iba ten AMH - co je ukazovatel zasobarne vajicok..

pepca28
4. dec 2014

@ereska no,mame postarku......:-P...no z toho nic nebude..😀...vcera sme sa narehotali...hovorim,davaj ideme robit dieta..😀..on ze co?ideme do blavy?...

fatma1
4. dec 2014

@pepca28 ; 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre