Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

ereska
15. jan 2015

@pepca28 dakujem a kolko to vsetko trva okolkej si tam prisla a a tak kedy ste odchadzali a manzel bol s tebou na izbe?

pepca28
15. jan 2015

@ereska vies co,dosla som na osmu,este dve holky tam boli,a kedze ja jedina som mala mechur na presknutie a to som musela ist dvakrat odpustit,okolo pol9 som isla na to...samotny zakrok trval par minut,pootom som 15minut lezala ,a potom som isla na wc a dalsich 45minut som lezala na izbe....manzel bol pri mne furt...o pol11 som uz "tehotna"lezala doma pri telke

dancez
15. jan 2015

@nisa_666 a kedy si sa pytala na kvalitu zmrazenych emb. ? Po zmrazeni ale teraz niekedy ?

dancez
15. jan 2015

@nisa_666 uz viem uz som nasla odpovedz sorry 🙂

dancez
16. jan 2015

@ereska o kolkej ideš na kontrolu ?

ereska
16. jan 2015

Ahojte bambulky tak som dnes na 10den bola na kontrole doktorka moja hovorila ze sluznica by mala byt okolo 8mm na vklad a ja som mala na 10 den 10,6 mm od zajtra k estrofemu pridavam ultrogestan a v stredu o 11:30 tam mam byt s plnym mechurom jupiiiii🙂

dancez
16. jan 2015

@ereska super, tak si dobre začala, ja som si myslela že ked je dnes sliznica o.k. tak na druhý den alebo o dva sa to vkladá, som prekvapená že až na 15 DC ked je 10 všetko o.k..

ereska
16. jan 2015

Chcem sa spytat prisiel mi ten bromelain odkedy sa to uziva az po vklade? Kolko tabletiek denne a do kedy?

renitr
16. jan 2015

@ereska jeeej tak to je super. budem na teba mysliet a prajem hlavne vela pozitivnej energie 😉 a hlavne po vklade ziadny stres 😉 hlavne pozitivne myslenie a o dva tyzdne budeme cakat pozitivne spravicky 😉

renitr
16. jan 2015

@ereska bromelain sa berie po vklade 2 x denne cca 6 dni 😉 a treba pit vela vela vody

ereska
16. jan 2015

@renitr dakujem budem budem slopat ako duha 🙂

jarmila85
16. jan 2015

Ahojte babyyyy...tak dnes som to docela zvladla...busom som isla do centra a bola som si pre "vybavu"nanajblizsie dni...takze teraz uz len cakat na ms a ide sa na to....vsetkym mojim spolubojovniiickam drzim palce...

ereska
17. jan 2015

@jarmila85 aj tebe drzkaj sa

hencsike
17. jan 2015

Ahojte baby,v piatok som mala odber,hned v sobotu mi volali,ze mam ist na vklad v pondelok. 😝 3dnove embryjka sa mozu uchytit? Dakujem vam za vase odpovede.

nikolkag
17. jan 2015

@hencsike Ano, mozu, ja som mala vklad uz obden po odbere (streda odber, piatok vklad) a máme krásnu dcérku 🙂

candour
17. jan 2015

@hencsike mne vkladali dve, trojdnove v prvom IVF,neuspesne ale neujalo sa v dalsom ivf ani 5dnove.vela faktorov hra rolu.drzim palce😉

tvojka
17. jan 2015

@hencsike ja som mala vložené dve embryjka obden ako nikolkag a mám dve dcérky 😀

hencsike
17. jan 2015

@tvojka,@candour,@nikolkag ďakujem vám veľmi pekne baby za pozitívne správy,ráno som bola v šoku, že to takto skoro chcú vkladať,pomaly sa aj ukludnim 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 🙂

dancez
18. jan 2015

@hencsike no ked to vyzera s nimi tak ze sa nedovyjaju az do 5teho dna tak vkladaju skor aby sa nestalo ze sa vsetky zastavia a potom by ti nemali co vlozit. Drzim palce 🙂

hencsike
18. jan 2015

@dancez hneď na druhý deň mi volali,že o 3 dní vklad,že na málo vajíčok nerobia PK. Myslíš,že by nevydrzali do 5dňa? O 10 dní budem vedieť....hm...to čakanie bude zdĺhavé.....budem sa učiť po nemecky.....3 dní budem ležať...

ereska
18. jan 2015

Ahojte na kolky den po ket sa chodi na krv?

pepca28
18. jan 2015

@ereska ja som bola tusim na 10ty den

dancez
18. jan 2015

@hencsike áno je to tak lebo by mohli riskovať že sa všetky zastavia a nemali by ti čo vložiť, ono by možno došli do piateho dňa ale to nikto nevie a oni to nechcú riskovať.

viva13
18. jan 2015

@ereska ja som jedla radsej cestvy ananas tam je to tiez dost

viva13
18. jan 2015

@ereska ja som po et bola na 10 a 14 den a po ked len na 14den

ereska
18. jan 2015

@viva13
@pepca28 dakujem vam

ereska
18. jan 2015

@matka112 je kde ako je na tom uz aj jej by sa to malo blyzit

roxy80
18. jan 2015

Ahojte baby, takze ja idem na kontrolu v stredu 21.1 minule som pisala ze 22.1 ale to som si zle vyratala lebo to by uz bol 11DC no nevadi...som zvedava co mi povedia kedy bude vklad klasicky byva pri KET 15 az 21DC takze uvidíme....u mna aj stimulacia pri odbere trvala dlhsie, ale kazda sme ina a bolo by divne keby to u kazdej vychadzalo rovnako.... 😉 😉 Je inak pravda ze mi je dost divno z toho estrofemu ale to bude tym ze mam taku konsku davku 3x2tab., dufam ze mi to po kontrole zníži lebo mi z nich začína riadne hrabkať... 🙂 a vy ostatne cakatelky @dancez, @matka112 ako uz vam dorazila ms?

dancez
18. jan 2015

@roxy80 ja čakám MS v akurát stredu 21.1. 🙂

ereska
18. jan 2015

@roxy80 okolkej ides v stredu? Ja mam v stredu vklad mame prist na 11:30

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre