Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

pepca28
21. jan 2015

BTW baby,pobavim vas aspon...vcera som bola s babami skusit ten pooledance..(tanec pri tyci)...v momente som zistila jak zle som na tom fyzicky,mam narazene obe kolena a vrukach neudrzim ani salku...ta holka tam lietala jak pierko(dva roky po porode vyzerala jak 17rocna atletka)...cele zleee...takze som sa def. rozhodla zmenit stravu,cvicit a do dvoch mesiacov chcem zhodit 10kg...-aby som ich potom mohla pribrat...holky myslim na vas,davajte vedet co nove...ja si idem zatial poliecit zranenia...😀DD

dancez
21. jan 2015

@pepca28 ja som bola včera vo fitku 2 hodinky a so stravou som začala od januára a schudla som 2 kg 🙂

pepca28
21. jan 2015

@dancez sak musime neco aj pre seba robit...nemozem vyzerat jak trojdverova kasŇA...BTW teh.brucho uz mam,len ho treba vyplnit

dancez
21. jan 2015

@roxy80 aj mne už začala MS 🙂 , začínam brať estrofem

ereska
21. jan 2015

@roxy80 ahoj tak nase embryjka sa obe krasne rozmrazili a vlozili uz doma lezime a pozerame telku najedli sme sa a uz je ok

ereska
21. jan 2015

A este estrofem mi dnes znizil na 3x1

dancez
21. jan 2015

@ereska a na sliznicu si sa pýtala akú si mála pri vklade?

ereska
21. jan 2015

@dancez pytala a povedal len ze vsetko v poriadku supis

renitr
21. jan 2015

@ereska jee paraaada, tak pekne oddychujte a hlavne sa setrite. Drzim velmi velmi palce 😉

jarmila85
21. jan 2015

@ereska drzim palcekyyyyyyy....

ereska
21. jan 2015

@jarmila85
@renitr dakujem vam vsetkym budem sa snazit

roxy80
21. jan 2015

@ereska ahoj chcem sa ta este spýtať alebo @pepca28 aj vy ste spinili pocas tých desať dni co ste brali estrofem, lebo ms skoncila na piaty den a odvedy kazdy druhy den niečo a neviem ci je to ok? som sa chcela informovat ci aj vy ste take mali...som sa zabudla spýtať doktora a som z toho trochen nervozna 😉

ereska
21. jan 2015

@roxy80 ahoj ja som take nemala

pepca28
22. jan 2015

@roxy80 ahoooj...no ja popravde ani neviem,nejak nesledujem tieto veci...kramy som mala tak 4dni maximalne,no a potom,popravde roxy,ja idem tolkokrat na wc cez den,ze teoreticky ani vlozky nepotrebujem pouzivat,takze toto nemam odsledovane...zavojaj pre istotu doktorovi

dancez
22. jan 2015

@roxy80 ja idem 30.1. o 9.00 na kontrolu, tak držte baby palce aby to bolo o.k.

dancez
22. jan 2015

@ereska na krv ti povedali o 14 dni?

ereska
22. jan 2015

@dancez nie 30.1.o 10 dni neni to skoro?

dancez
22. jan 2015

@ereska no jedna baba tu písala že na ET sa chodí 10 a14 a na KET 14 tak zato som chcela vedieť či je to tak, a dokolkej sa chodí na krv? čo to sa neobjednáva?

dancez
22. jan 2015

@viva13 to si bola tiež vo FC?

ereska
22. jan 2015

@dancez mne povedal ze staci ked pojdem k mojej na krv a potom im zavolam ze nemusim koli tomu do bratislavy aspon nemusim vyse 2hodiny cestovat na krv a vyse dve hodiny zase domov len neviem preco tak skoro ved 10 den a to uz aj den ketu je tam zaratany je rozdiel ked sa dava embryoglue ci co ja nechapem precotak skoro

dancez
22. jan 2015

@ereska ja som tam teraz volala a povedali mi že to je individálne tak nechápem podla čoho o tom rozhodujú, možno podla toho kolko bunkové sa vkladajú, ale na KETe sú väčšinou asi 100 bunkové

dancez
22. jan 2015

@ereska asi ked je embr. po PK tak sa ráta že už má 5 dní alebo čo.
budeš sa aj testovať?

nisa_666
22. jan 2015

Bábiky zajtra idem na meranie sliznice do CAR. Verím, že mi povie, že je to OK. Inak na mňa dačo leze tak som doma a pijem čajíky a soplím. Verím, že to KET neovplyvní. Do vkladu budem fit som sa rozhodla. Inak na koľký deň je vklad pri KET? zajtra je 10 deň čo papám estrofem. díki za info

dancez
22. jan 2015

@nisa_666 15-20 DC

dancez
22. jan 2015

baby zabudla som o 9tej užiť tabletku estrofem dala som si ju teraz a o hodinu by som už mala zobrať dalšiu a neviem či mám, alebo až večer ?

nisa_666
22. jan 2015

@dancez to bereš v presný čas? bo mne to nepovedali že presne tú a tú hodinu... povedali ráno na obed a večer. 😲 😕

ereska
22. jan 2015

@dancez asi ano ale neviem ani kedy

dancez
22. jan 2015

@nisa_666 ja som si to tak rozrátala od rána v rozpätí 6 hodín aby som mala medzi nimi rovnakú pauzu, neviem či som to napísala dostatočne zrozumitelne 😀

nisa_666
22. jan 2015

@dancez áno je to zrozumitelné. ja berem prvu okolo 9-10 druhú okolo 14-15 a poslednú okolo 20. berem 2 naraz. som zvedavá na zajtrajšie meranie. ty ako dlho bereš?

dancez
22. jan 2015

@nisa_666 no šak ja tiež tak však presne sa to nedá len dnes som v robote a zabudla som na to,
iba od včera obeda beriem 30. mám kontrolu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre