Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
15. apr 2009

Vierka,no a co vymyslis,ked nebude ani casu na nic pri babätkach 😀

petkaerdal
15. apr 2009

mimka,trojicky to je fakt sila,to by som ja nevynosila teda..neviem,co by som spravila,keby sa jedno rozdelilo,aj to sa stava 😅

mimka30
15. apr 2009

Peťka nestraš 😅 😕 😕
Asi preto mi nechce vložiť trojky. 😅

vierka
15. apr 2009

a keby sa rozdelili vsetky tri - tak by ich bolo 6 😀 😀 😀

mimka - na zajtra drzim strasne moc palce a verim, ze budes s navstevou spokojna a ze tvoje vajka uz budu pripravene pomaly na odber 😉

petka - no este ze v TT otvorili ten sex shop, nieco tam asi mangelovi kupim potom 😀 😀 😀
a ja si pojdem teraz pre jedno babatko... pri prvom IVF som mala velke oci a chcela som dve a teraz chcem jedno kraaaasne a zdrave 😀

petkaerdal
15. apr 2009

na konikovi su tusim dve,co sa im jedno rozdelilo a maju trojciyk vazne,stava sa to,dve su jednovajecne potom 😀

mimka30
15. apr 2009

Vierka že 6 😀 😀 😀 Ďakujem Vieročka- zajtra poinformujem, čo a ako. Vierka kúp niečo fakt pekné mangelíkovi 😀 😀 😀 Možno ani ivf nestihnete a príde to samo 😀

Peťka 😀 a ešte jednovaječné. To ich ani nespoznám, ktorá je ktorá 😀

petkaerdal
15. apr 2009

Vierka,nech je jedno alebo aj dve,len nech je uz 😉

ked budu dve neboj,ani manzel nebude mat casu,moj si uz zvykol,ze nic nieje a ze ani dlho nebude po porode

petkaerdal
15. apr 2009

no jasne,ze jednovajecne....stava sa to pri et dvoch embryjok..nekukala si tu temu,co tu je na MK ze trojicky? ja som to citavala,obdivujem tie kocky

no u Vierky by som ani nebola prekvapena,keby to vyslo aj bez ivf 😀

mimka30
15. apr 2009

Musím kuknúť do tej témy Peťka. 🙂 No to je teda riadna odvaha.

Hej Vierka má času na harašenie s mangelom habadej 😀 😀 😀

petkaerdal
15. apr 2009

ta tema je velmi zaujimava fakt,ja som to citavala,ale uz ich nesledujem...ale mrkni niekedy,zlate su tie deticky

inak tiez ma napadlo,ze ako by som rozoznala jednovajecne dvojicky 😀

vierka
15. apr 2009

mimka - ja som to skor myslela tak, ze ked nam doki zakaze dziga-dziga, tak ze mu tam kupim nejaku nafukovaciu Ancu 😀 aby mohol aspon on 😀

to ja by som sa vazne bala pri jednovajecnych dvojickach ze ako by som ich rozoznala 😀 😀 😀

petka - no ked ten moj bude chodit na tyzdnovky, tak este aby som na ne nebola sama 😀 a on potom pride odpocinuty z tyznovky a zacne na mna vyvyjat sexualny natlak 😀 😀 😀
no ja by som veru prekvapena bola keby to vyslo bez IVF 😀 to by som asi ani do porodu neverila ze je to moje 😀 😀 😀

mimka30
15. apr 2009

Ešte štastie, že čakáte dvojvaječné 😀 Inak pozerám na tvoje fotky a máš už teda riadne banderko- fakt si zlatá 😉 😀 🙂

petkaerdal
15. apr 2009

no Vierka,tak to budes musiet nejako poriesit,lebo ked pride z tyzdnovky,ty budes asi cakat ,ze ta vystrieda,ze si ty oddychnes a on zacne robit natlaky,tak neviem neviem 😀 asi nejaku ancu zabezpec radsej 😀 😀 😀

mimka30
15. apr 2009

Vierka 😀 😀 😀 dziga- dziga 😀 Musí vydržať. Ten môj sa ho ma zákaz aj dotknúť- jedine keď ide na wc 😀
Som dala školenie, že nič nebude- nech sú čo najkvalitnejšie pri odbere. 😀

petkaerdal
15. apr 2009

mimka,no to je cerstva foto zo vcera tusim

inak vies,ze nedavno sme s babami riesili,ze aj ked dvojicky maju kazda svoj vlastny obal mozu byt jednovajecne? mne to sice pride nelogicke,ale zevraj je to tak,takze mozno budem mat jednovajecne,aj ked su kazda v inom obale...
co si o tom myslite vy?

mimka,tak zakaz? 😀 😀 😀

petkaerdal
15. apr 2009

ty mas tiez nejake nove foto v albume,,peknee
pri prvom si nemala vsak???
ani ja som nikdy nemamla a pri poslednom som si spravila a vyslo,tak nech aj tebe prinesie stastie takyto zaciatok 😉

mimka30
15. apr 2009

Ja si myslím Peťka, že budeš mať dvojvaječné. 🙂 Aj keď je to jedno, len nech sú zdravé. 😉 Ale to banderko je krásne. 🙂
Zákaz musí byť 🙂 Inak aj teraz by sme si radšej dali urobiť ICSI ako minule. Tak uvidíme. Aj mangel hovorí, že nech ju tam radšej šturia 😀 , lebo na to aby sa vajko so spermiou zoznamovali v skúmavke -nemáme čas. 😀 😀 😀

mimka30
15. apr 2009

Peťka ja tam dám nejaké fotky nás dvoch a potom to radšej vymažem, lebo ma spozná doki a povie, čo to každému vyprávam, že mi nechce vložiť 3 😀 😀 😀

Idem to tam hodiť.

vierka
15. apr 2009

mimka - tak ja som tomu mojmu pre odberom kedy mal odovzdat vzorku kazala si na WC sadat 😀 😀 😀 jemu som zakazala veskery dotyk 😀 😀 😀 😝

petka - no ja neviem o obaloch miminiek nic 😕

vierka
15. apr 2009

a kedy sa vlastne miminka mozu rozdelit a su z nich dve??? ci sa to stiha este v ramci PK alebo sa mozu potom este aj po PK??? 😕

petkaerdal
15. apr 2009

ja si tiez myslim,len ma prekvapilo,ze aj taketo mozu byt jednovajecne...ak je to teda pravda 😝
a hlavne samozrejme ,ze nech su zdrave 😉

mimka30
15. apr 2009

Dala som tam fotky s našími ksichtíkmi 🙂

vierka
15. apr 2009

mimka - tak to je taaaaaaaaaaaaaa co jej doki nechce dat 3 embryjka!!!! 😀 😀 😀
jaky ste zlatunky 😀

petkaerdal
15. apr 2009

neviem Vierka,ale myslim,ze v ramci PK asi nie..ja ti neviem teda,ale dobra otazka

videla som mimka,si zlata baba 😉 😉 😉

mna ste videli,tak ja sa uz nemusim ukazovat 🙂

petkaerdal
15. apr 2009

videli ste aj mojho draheho uz?

mimka30
15. apr 2009

Ďakujem baby. My sme taký bláznivý 😀
Hej Vierka- musím vymazať rýchlo, lebo ma doki zajtra zdrbe 😀

Baby aj vy dačo vhodte. 🙂

petkaerdal
15. apr 2009

Vierka teba som nevidela este,len kozmicke sestry mas v albume 😀 😀 😀 to sa vzdy inak pobavim,stale neviem,co to znamena 😕

mimka30
15. apr 2009

Peťka drahého som videla len krátko na tvojich svadobných. Daj tam niečo. 🙂

petkaerdal
15. apr 2009

dam najnovsiu ale spred mesiaca,na svadobnych sa mi moc nepaci drahy,ale na mne sa dal fotograf zalezat 😀

bobjan
15. apr 2009

Mimka, áno do FC a potom Brno......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre