Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mimka30
20. apr 2009

Bobjan, Peťka, Emka ahojte 😒

No ja som si tiež myslela, že ma to prešlo, len ma mangel stretol na wc žlto-zelenú a už to išlo grc-grc. 😔
Ja si myslím, že asi tá narkóza. Bruško ma poboluje tak ako minule po punkcii, len už nie sú tie tlaky ako včera v noci. Doki hovoril, že tá nevoľnosť môže byť aj z Dostinexu. 😔

emka1
20. apr 2009

mimka - budes doma na PN alebo si si zobrala dovcu ? lebo takto sa fungovat v normalnom zivote neda ...
aj ked mne bolo po odbere vajok uplne super, na dalsi den po OPU som doma urobila kompletne velkonocne upratovanie aj s umytymi oknami ... ale nalievanie a tlaky prisli az po tom ... v den ET.

mimka30
20. apr 2009

Snažím sa veľa piť Bobjan, aj keď nasilu, ale čo už.
Neviem, či to nie je aj tou dávkou, že 5 Merionalov. To bolo teda dosť, však?

petkaerdal
20. apr 2009

mne z dostinexu nebolo nic ,narkoza to moze byt,ale podla mna je to len velmi lahka narzkoza ,ale vracala si aj v noci...nepaci sa mi to ,ze vracias mimka

mimka30
20. apr 2009

Emka- dúfam, že nedopadnem ako ty 😕
Som na PN. Nezvládla by som aj do práce chodiť 😔

petkaerdal
20. apr 2009

mimka,no uvidis ,ci to bude lepsie do vecera...chodis cikat?

mimka30
20. apr 2009

V noci som vracala Peťka- tak ma to tlačilo, tie vaječníky. Povedala som to ráno aj dokimu aj sestričkám.
Baby ja sa bojím, čo to so mnou je. Doktor bol zlatý, povedal, keď niečo nech zavolám. Ale ešte počkám, lebo neviem, či to je z narkózy, alebo čo. On mi aj povedal, že celý deň mi bude blbo. 😔

mimka30
20. apr 2009

Cikať chodím- teda zatiaľ 😕

lenusska
20. apr 2009

Mimuska ahooj

mimka30
20. apr 2009

Lenka ahoj moja. Ty ako?

lenusska
20. apr 2009

Ja po starom.mrcha skoncila 🙂
Ty?

mimka30
20. apr 2009

Ja dnes po punkcii a je mi teda fakt blbo, dnes 😔

lenusska
20. apr 2009

Ja som v tomto nevzdelana to je uz to IVF?.To ma mrzi ze Ti je zle 😔

petkaerdal
20. apr 2009

mimka,nechce sa mi verit,ze to moze byt z toho,ze ti vajecniky tlacia na zaludok,to kde ich mas az potom? moje male mi tlacia na zaludok urcite a nevraciam...dufam,ze to nemas nic vazne...

mimka30
20. apr 2009

Áno Lenka. Tak hádam, to bude lepšie, uvidíme večer a zajtra... 😔

bobjan
20. apr 2009

Mimka, určite ak sa to nezlepší choď na pohotovosť....či to je Dostinex, neviem...má to vo vedľajších účinkoch?? Cikáš veľa? Meraj bruško a ak budeš vládať jesť, tak bielkoviny hlavne.....

lenusska
20. apr 2009

Takze fazulky su na mieste. 😵 drzim palceky 😵

No ak to neprejde urcite mu volaj

mimka30
20. apr 2009

Peťka nestraš- dúfam, že sa nestavím niekde v nemocnici 😔 Ja som to pri prvom vôbec nemala. Uvidíme teda ako bude zajtra. Myslíš, že to môže byť z tých 5 Merionalov, alebo z toľkých vajíčok??? 😕

mimka30
20. apr 2009

Bobjan- ďakujem 😉

Lenka- ešte nie. To mi len odoberali vajká 😔

lenusska
20. apr 2009

Jaaj..Dufam,ze Ta to prejde o chvilku

petkaerdal
20. apr 2009

neviem mimka,nikdy som sa s tym nestretla,ani na konikovi..netusim...

skus si nieco na nete vygooglit

mirinda10
20. apr 2009

emka, a mala si vela vajok ked mas OHSS, ja ked som sa stale prebrala uz mi isla infuzka hned ma zavodnovali po dva krat ale nejak som to stale rozchodila pila som 5 litrov denne to je pravda ale ze tehotenstvo nastartuje este viac OHSS tak som prekvapena a co vyberali ti vodu, neboj bude dobre

mne sa tak zvacsili vajecniky, ze pri prvom IVF mi ani nechceli urobit ET iba ked som tam zacala plakat tak doki povedal dobre ale iba jedno

mimka30
20. apr 2009

Idem kuknúť. Potom prídem naspäť 😔

petkaerdal
20. apr 2009

mala by si sa z toho vyspat a uvidis,ci sa ti polepsi..moze to byt aj z tej narkozy a potom z cesty domov...

mirinda10
20. apr 2009

mimka presne ako ti radi petka skusaj zaspat a hlavne sa setri a treba pit vela vody ak grckas tak este viac nakolko sa moc odvodnujes pit a pit aj ja som si myslela, ze sa to neda ale da ja mam PCO takze viem co to je mna bolia vajecniky uz pri obycajnej mrche su to strasne tlaky ale prejde to

musis sledovat ci to co pijes aj vycikas to je dolezite aby si nehromadila v sebe vodu, to by nebolo dobre a sup do postielky drzim ti palce

bobjan
20. apr 2009

ja sa lúčim, prchám 😉

mimka30
20. apr 2009

Peťka, Mirinda, Bobjan- ďakujem Vám 😒

Ide mi mangel kúpiť Pepsi-colu, niekde som čitala, že je dobrá na žalúdok ak sa vracia. 😒

petkaerdal
20. apr 2009

mimka a vracala si len raz alebo viac krat?

petkaerdal
20. apr 2009

nikde nikoho,idem si puding uvarit teda

mimka30
20. apr 2009

Peťka dnes raz poobede a včera v noci. 😒 Prepáč že tu raz som, raz niesom. Píšem zo spálne, rovno z postele.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre