Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vierka
28. apr 2009

bobjan - podla mna to postihate, ziadosti budu schvalene rychlo 😉

babulka123
autor
28. apr 2009

S radostou v srdci vam oznamujeme, ze dnes o 10:30 uzreli svetlo sveta nase najvacsie lasky Sarinka 2880g a 50cm a Eliska 2560g a 47 cm, vsetky sme ok...... TVOJKA je Maminkaaaaaaaaaaaa

mimka30
28. apr 2009

Bobjan- ale keď ťa to bude bolkať, tak radšej choď k ortopédovi, lebo náhodou... 😒 Ale hádam to bude o.k.

Vierka- čaves

Babulka- ahoj. Kto sa narodil??? 😵

mimka30
28. apr 2009

Jáááj Tvojka. 🙂 🙂 🙂 Prepáč, som si neprečítala. 🙂 No supeeeeer. Gratulujem 🙂 🙂 🙂

katka14
28. apr 2009

ahojte žienky, no ako čítam chápem dobre, že v auguste sa to stíha či nie? prosím, vysvetlite mi to. ja nechcem čakať až do zimy ☹ ☹ 😖 😠 😠

vierka
28. apr 2009

mimka - ahojcek mamina 😀

jeeeeeeeeeeeeeeej Tvojka je maminaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 zo srdiecka celej rodinke gratulujeeeeeeeeeeem... to je krasna spravicka 😀

bobjan
28. apr 2009

Srdečne gratulujem Tvojke 😉 !!!!!!

Mimka, toto som nechcela čítať 😝 😔

bobjan
28. apr 2009

Inak, Tvojka mala riadne baby🙂 Super, aké veľké 😎

emka1
28. apr 2009

katka - doki povedal, ze v auguste to stihame a ziadost treba ist podat a podpisat hned zaciatkom jula, prip. si zavolam koncom juna, ze ako to vyzera, ci uz vedia ako budu poistovne preplacat ukony po 30.6.09

vierka
28. apr 2009

inak takyto problem bol s poistovnou vseobecnou, ze mali zmluvu len do konca marca, ale ziadost som si este v marci podala a potom mi uz len volali ze je schvalena... ale ja som si na stranke poistovne kazdy den pozerala ci maju FC uz daneho ako zmluvneho partnera... a keby nemali, aj tak by som sla proste do toho...

mimka30
28. apr 2009

Vierka nerob si srandu zo mňa 😀 😀 😀 Inak najradšej by som sa už testla, lebo z toho čakania sa zblááááznim. Len ešte je moc skoro. 😉

mimka30
28. apr 2009

Bobjan- a čo si spravila moja s tou nohou??? 😨

bobjan
28. apr 2009

Mimka, no zoskočila som ako frajerka z terasy a dopadla som ako stará harpia 😖 😠

mimka30
28. apr 2009

😀 😀 😀 😝 Bobjan. Moja dúfam, že takto nebudeš skákať keď budeš tehotná 😠 😠 😠
Nemáš doma elastický obväz??? Skús si to zafixovať.

bobjan
28. apr 2009

Mimka, oväzujem keď prídem domov do večera, potom si na noc nechám voľne. Nie je to napuchnuté, len na päte zvnútra mám fialové ako prasknutú žilku a mala som to stiahnuté aj v sobotu aj v nedeľu celý deň. Trošku palce sú pripuchnuté, inak nič. Chodím už lepšie, len musím cez vonkajšiu pätu...

Mimka, keď ja budem tehotná, tak ja už budem len ležať 😉

mimka30
28. apr 2009

Bobjan to dúfam, že takto skákať nebudeš keď budeš tehula, lebo dostaneš na holú. 😠

bobjan
28. apr 2009

Mimka 😀 no kto by si to bol pomyslel.....veď sú tam len 4 schodíky....

mimka30
28. apr 2009

Ty drievko naše, to je jedno že len 4 schodíky. 🙂 Dávaj pozor na seba. Si v robotke???

bobjan
28. apr 2009

no v práci,..... sedím ako peciváľ 😅 už chodím len na WC 😉

Ja ti dám drievko 😀 😀 😀

mimka30
28. apr 2009

Prepáč 😀 😀 😀 A čo ti na to povedal tvoj mangel??? Bol nadšený, že má doma takú srnku??? 😀 😀

sisab
28. apr 2009

Ahojte, Emka, momentalne cakam na mrchu a zacinam stimulovat.
Babule, dnes som bola na krv a predoperacne. Na tom odporucani z FC boli tie serologicke vysetrenia oboch partnerov, tak mi na to zobrali krv a povedali, ze 7-10 dni to trva 😕 , je to normalne? Tak teraz len dufam, ze to stihnem. Kolko kontrol pocas stimulacie ste absolvovali? Aby som aspon priblizne vedela. A teraz este aj tie dva sviatky do toho...hm...dufam, ze to bude ok...

petkaerdal
28. apr 2009

ahojte baby 😉

esmeralda,ako dneska??? citis nieco? neviem,ci si mi odpisala

mimka30
28. apr 2009

Sisab- oni ak potrebujú robia aj sviatky, aj soboty, nedele- tak si s tým nerob starosti moja.
Kontroly od 6. dňa stimulky sú každé 2-3 dni, lebo to musí doki sledovať, kvôli odberu vajíčok.
Inak tie serologické netrvajú až tak dlho, teda u mňa to bolo okolo 3 dní. Ale závisí od lekárov obvodných.

emka1
28. apr 2009

sisab - mne tie vysledky oboch partnerov dali do 3 dni, vysetrenia som si robila u mojho obvodaka.
Dolezite je, aby si do odberu vajok stihla mat vysledky predoperacnych vysetreni, dones ich hocikedy sestrickam, oni Ti ich zalozia do karty. Ja som mala 3 kontroly pocas stimulky - na 6,8 a 10.den stimulky a na 12.den stimulky som mala odber vajokv.... viem, ze niektore kocky maju len dve kontroly

mimka30
28. apr 2009

Emka ahoj moje, ako sa máš?

emka1
28. apr 2009

ahoj mimka - dikes za opytanie .... mam sa tak vselijak 😖 .... budem to musiet rozchodit a rozdychat, ale nejak mi to nejde 😔

mimka, Ty sa pochval .... este si netestovala ? 😅

bobjan
28. apr 2009

Mimka, 😀 v pohode 😅

no nepovedal nič, len ma chcel pratať k dr. 😝 ale zaryto odmietam 😀

bobjan
28. apr 2009

Sisav, vetu tak to trvá, je to normálne 😉 Držím palce 😉

mimka30
28. apr 2009

Emka ešte som sa netestla, ešte podľa mňa skoro. Bojím sa, čo ukáže test ☹

Bobjan- ty mladica 😀 😀 😀

vierka
28. apr 2009

Jeden snazilkovsky vtip:

-Mama aj mňa priniesol bocian?
-Ano synček.
-Aj otca priniesol bocian?
-Ano synček aj jeho.
-Mami a deda?
-Aj jeho
-Do riti v tejto rodine nikto nejebe? 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre