Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bobjan
13. feb 2009

Joooj, no to neviem ako to tam zvládnem s plným mechúrom a dúfam, že ho dosť naplním... 😝

V Olomouci som ho nemusela mať plný...to bolo dobré, tam som ležala hodinu a pol 😖

babulka123
autor
13. feb 2009

naplnis neboooj ja som aj s ostatnymi babami musela este odcikavat lebo sme ich mali az moooc plne..

babulka123
autor
13. feb 2009

idem troska popratat ide ku mne prepadovka.... sestra.. heheheheh takze papapapa

bobjan
13. feb 2009

odcikávať?? Fíha, no to neviem ako sa dá 😅

bobjan
13. feb 2009

Maj sa babulka 😉

bobjan
13. feb 2009

Idem čosi upiecť pre toho mojho valentína 😅 😵

vierka
13. feb 2009

bobjan - tak sa zacnime bavit trebars o Bradovi Pittovi - mozno aj ten pride 😝 😀 😀 😀

a co sa tyka zaplnenia mechuru, tak ja som si hodinu pred tym nez som mala byt vo FC dala len kavu a mala som tak plny mechur ze az a nemusela som pit litre mineralky... tak ked tak skus to s tou kavou 😉
a po vycikani sa lezi 45 minut 😀 cize taku hodinku si tam polezis 😀

alex
13. feb 2009

no aj ja som rozmýšlala, že ak by som mala odcikávať, tak to odcikám asi všetko.

bobjan
13. feb 2009

Vierka, no ty si ma napadla s tou kávou, to určite vyskúšam 😉

Brad Pitt?? Nooooo ten ani nemusí...stačí len také malé mrnčiatko 😉

bobjan
13. feb 2009

alex, presne toho sa bojím aj ja 😝

vierka
13. feb 2009

alex - ved aj ja som si hovorila, ze radsej dopijem, nez by som mala len odcikat 😀

bobjan - mne to poradili a fungovalo to, takze ja to urcite tak poriesim aj nabuduce 😀
tak ale kym bude mrnciatko tak by stacil aj ten Brad 😝 😀

alex
13. feb 2009

no ja kávu nepijem...

alex
13. feb 2009

vierka, tak tebe sa Breda Pitta zažiadalo 😉

alex
13. feb 2009

inak ten nový film s ním je určite super, švagrinka chce na neho ísť so sestrou, tak sa k nim asi pridám 😉

vierka
13. feb 2009

alex - tak ten film by som chcela aj ja vidiet, uz mam od manza povolenie ze mozem na neho ist s kamoskou, lebo on to nejako nepotrebuje vidiet a ja som uz dlho v kine nebola...

alex
13. feb 2009

ja som bola v stredu v kine a dávali tam ukážky, celom ma to zaujalo. Len ja s manželom na to tiež určite nepôjdem, lebo on nie je na také dlhé filmy a ešte aj s titulkami...

vierka
13. feb 2009

presne - ja som som chcela ist zajtra ne ten romantikus film "nie je z teba az tak paf" a uz ho vidim ako pride z prace a bude sa mu chciet ist niekam citat titulky a este aby to bolo aj romanticke 😀

alex
13. feb 2009

no my ideme zajtra do kina, manželík mi dal k Valentínovi... ale ideme na Nestydu.

petkaerdal
13. feb 2009

Vieri 😉 😉 😉 dame si bez lekvaru,staci ,ked uvidim teba 😀
niekedy dame v trnave kafco teda,ked bude teplejsie 😀

alex
13. feb 2009

inak niekedy by sme mohli dať aj hromadné stretko, nie 😉

petkaerdal
13. feb 2009

ozaj baby,mate nejaky darcek na valentina??? ja nic este 😅 😅 😅

bobjan,uplne plny zese nemusi byt,ja som mala tak normalne a ET slo bez problemu a nemusela som ani hned letiet na wc,ved ked bude malo,dr. ta posle este nieco vypit,ale zase ho nenapln tak,ze nevydrzis..dr. sa do maternice dostane,neboj 😀

ja uz mam upratane pekne vsetko,idem si dat asi vianocku na obed 😀

alex
13. feb 2009

petka nemám, ráno som to tu riešila... napadlo ma, že by som mu pyžamko kúpila, ale stále ešte nie som rozhodnutá.

petkaerdal
13. feb 2009

ja asi nekupim nic,nezasluzi si 😀
ale netusim,co mu kupit

alex
13. feb 2009

môj si zaslúži... aj keď niekedy riadne poza uši, ale väčšinou je zlatý.

s chlapmi je to ťažko, babe kúpiš kvety a je celá namäko, ale čo chlapovi...

petkaerdal
13. feb 2009

tak to si zasluzi tiez moj akurat,len po za usi

no ja tiez netusim,asi nieco zajtra narychlo niekde na pumpe 😀

alex
13. feb 2009

no ty si romantická... že na pumpe 😀 😀 😀

petkaerdal
13. feb 2009

ako kazdy rok alex 😀 😀
dneska este nic nemam,rano odchadzame,tak nejakeho pysaka na poslednu chvilu,aby sa nepovedalo na pumpe 😀 😀 alebo mozno az v tescu niekde 😀

alex
13. feb 2009

no ja pôjdem asi mrknúť do obchodov, robím v nákup.centre, takže to mám pod nosom. Asi skončím pri to pyžame.

petkaerdal
13. feb 2009

pyzamko je dobre,nieco uzitocne...ale ja nemam ,kde sama do mesta uz nechodim,ved ani on nema asi nic pre mna...my uz darcek aj tak mame 😉
pracujes?

alex
13. feb 2009

no veď práve, ty máš dva darčeky, jeden pre teba a druhý pre neho 😉

hej pracujem, vidíš ako pilne 😉 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre