Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mimka30
13. máj 2009

Gabica toho liečiteľa poznám, aj sa k nemu chystám 😀 😀 😀 Už som mu asi pred mesiacom písala. 😉

floskula
13. máj 2009

baby moje, ja len k tomu, ze co sme podstupit kvoli babenku, vraj je najlepsie sa zmierit s tym, ze sa to nepodari, proste to prijat, ze "no a co ked nebudem mat dieta" a vraj potom sa to podari. potom vraj ten strasny blok snazenia uvolni tu psychiku natolko, ze sa to podari. celkom tomu verim, lebo my sme tam nastavene, ze aj ked budu tanky padat, bohu otcu prisahame, ze raz sa to podari, lebo inak tristo hrmenych na cely svet!!! niekedy mi to pripada, ze je v nas az taky vzdor, ze "vsak ja vam vsetkym ukazem, ze raz budem tehotna", a ze teda z tohto vnutorneho vzdoru a bojoveho zapalu ideme dopredu jak obrnene transportery. 😀 😀 😀

mimka30
13. máj 2009

Floskulka aj ja budem tehotná a zachvíľu 😀 😀 😀 Fakt som sa tak rozhodla. A ani ivf nebudem potrebovať. 😀 😝 😝

mimka29
13. máj 2009

Ahojte bambuľky

mimka - super to berieš, som rada, že si na nás nezanevrela. Ozaj aj som chodila pred tromi rokmi k nejakej liečiteľke a hovorila mi, že budem mať do dvoch rokov dvojičky, len škoda, že jej to nejak nevyšlo 😀

lolka
13. máj 2009

mimka, tak potom daj vediet ako to u liecitela prebiehalo 🙂
floskula, mas pravdu, najlepsie je nemysliet na to, nechiet to za kazdych okolnosti, ale nie vzdy je to take lahke..... 😅 ked som bola po MA, tak som sa vzdy snazila utesit tym, ze sme sa cestovali, robili si vylety, absolvovali "akcie" co by som ako tehula nemohla, muzik sa ma snazil vzdy nejako rozptylit.....a niekedy to aj pomahalo 😵

mimka30
13. máj 2009

Mimka29- možno myslela že do troch rokov, možno sa sekla o jeden rok 😉 Mimka čo mi iné zostáva. Už som sa dosť naplakala. Ale ideme na genetiku a iné vyšetrenia a určite pôjdem k vám do témy- lebo nám jedine darcovské. Ja som mala pri oboch ivf nezrelé vajká a nekvalitné 😔 Ale pokiaľ ja absolvujem všetky vyšetrenie, ty Mimka už budeš dávno tehotná mojko. 🙂 🙂 🙂 Si taká zlatá, aj na fotečke 🙂 😉 😉

mimka30
13. máj 2009

Lolka dám vedieť moja. 🙂 Chcem vyskúšať. Veď dávno ani neboli ivf-ka a ženy nemohli otehotnieť tak ako my teraz. Lolka ty sa kedy chystáš na ivf?

floskula
13. máj 2009

mimka29, ale moznoze to tej liecitelke vyslo. mozno ma tie dvojicky ona. 😀 😀 by si ju mala skontrolovat.
lolka, ja viem, ze je to tazke, to ja len tak machrujem, teda opisujem idelany stav, ale este som sa k tomu neprepracovala. hlavne som o babo nikdy neprisla, tak to je uplne ine. mne sa skatka nikdy ani neuchyti. asi vie, ze som narocna zenska a boji sa ma to chudatko uz poprede. 😀
inac baby, ja keby som mala deturence, ja by som hned darovala vajicka. ale odo mna by uz asi nechceli, ze som starsia. lenze za posledne obdobie som jedna z mala, ktorej tu v nasej teme prezili PK a mame aj mrazacik. len teda keby sa mi podarilo otehu, potom by som zniesla par vajicok aj inym, ak by mal niekto zaujem. ale pocitam, ze to uz budem at 40, ked k tomu dojde. 😠 ale bola by som fajn vzorka, VS vzdelanie, sympaticka, stihla, hudobne nadana, jazykovo zdatna.... no ake PR som si tu vyrobila? 😀 😀 😀

mimka30
13. máj 2009

Floskulka 😀 😀 😀 😀
Ja som minule posielala manžela nech daruje spermie, ale za dobrú cenu, nech máme na vyplatenie ivf 😀 😀 😀

mimka30
13. máj 2009

Floskul- asi si ťa objednám, keď si taká kvalitná. Ja mám nekvalitné vajká. Si moc drahá??? 😀

floskula
13. máj 2009

mimka30, to by mal fakt spenazit, takych je uz malo. co budu robit dnesni 18-rocni? vsak to bude s plodnostou coraz horsie. pomaly sa deti zacnu kupovat, ci co? 😎

mimka30
13. máj 2009

Floskul- ja fakt ale asi budem musieť cez darcovské. 🙄 Škoda, že sa u nás nedá vynosiť bábatko, ako v Amerike. U nás v Európe je to zakázané. 😔

floskula
13. máj 2009

baby, co sa tyka prijatia nasej situacie, neuspechov a zvladanie vecneho snazenia a neuspechu, precitajte si prvy prispevok v jednej teme. je to super uvod do tej temy. som sa zabavila. 😀

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

floskula
13. máj 2009

najdete to ako uplne prvy prispevok na prvej strane temy "Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť... 🙂 III. časť.

mimka30
13. máj 2009

Floskulka 😀 😀 😀 Pravda. Veď už nám všetkým z toho šibe a tie testy tiež nie sú lacné 😀

floskula
13. máj 2009

mimka, ja ked darujem tak darujem. vsak to chudacik ten par musi asi hradit, ci ako sa to robi. ja neviem. ale je to len hypoteza. som stara, moje vajka by neprijali v ziadnom care.

mimka30
13. máj 2009

To sa hradí myslím 30 000, Sk a len do 35 rokov.

floskula
13. máj 2009

no vidis, to uz som po zarucnej dobe s mojimi rokmi. tak musim byt inak uzitocna. 😉

mimka30
13. máj 2009

Floskulka nebojkaj. V Indonézii či niekde tam raz otehotnela 72 ročná po umelom oplodnení. Dávali to raz v správach. Takže máme ešte času dosť moja. 😀

floskula
13. máj 2009

ty kokso, to je vek! dufam, ze to stihnem skor. 😀

floskula
13. máj 2009

mimka, odkial je ten liecitel? pozrela som na nete tu uputavku, je mi nejaky povedomi. ci to nie je nejaky moj stryco. 😀

mimka30
13. máj 2009

Floskulka on je z Piešťan. Dokelu ak to je tvoj strýco, tak ma hneď teraz objednaj a už tam letím 😀 😀 😀

floskula
13. máj 2009

no tak to nie je stryco, tam nemam rodinu. ☹ tak sa mi maj mimka, nemozeme tolko ponocovat, ked chceme plodit a rodit. musime byt cerstve. dobru nocku, pismenkujeme zas zajtra. 😉 pa-pa.

mimka30
13. máj 2009

Floskul dobrú moja. Ja nemám s kým teraz, lebo drahý je v robote. 😝

vierka
14. máj 2009

dobre ranko babulky 😀
no a teraz budete vsetky vyspavat ked ste tolko ponocovali a ja som uz v praci 😅 😀

teda tie vase prispevky, som sa musela rehotat 😀 aj ja planujem sa nejako odvdacit keby to nase tehu vyslo... niekto daruje spermie, niekto vajicka a ja tusim darujem rovno celeho mangela... nechcete niekto??? 😀 😀 😀

bobjan
14. máj 2009

Vierka, a potom kto by ti dal spermie na IVF???? 😀 😀 😀

lolka
14. máj 2009

dobre ranko 😉
dnes rano bolo vo FC celkom rusno, plna cakaren a aj doki trochu meskal......stazoval sa na zeny-seferky 😀
ult.dopadol v poriadku, na jednej strane mam viac folikov ako na druhej, ale inak ok. supli mi injekciu do bruska, dalsia kontrola v sobotu a podla toho sa uvidi kedy bude OPU, bud v pondelok, utorok alebo v stredu.
mimka, takze na IVF idem vlastne o par dni 😉

vierka, darujes mangela ?? mne ten moj uuuuuplne staci, dakujem 😀 😀
floskula-mimka, pekne ste zakoncili vcerajsiu debatu 😀 😀

vierka
14. máj 2009

bobjan - ved ja hovorim ze po tom ked uz budem tehu, ked sa to podari, tak potom nieco obetujem.. vies, dam taku obetu Bohu tehotenstva, tak mozem obetovat rovno ploditela 😀 😀 😀
a ked neeeeeee, tak minule som videla v banke takeeeeeeeho kraaaaaasneho cernocha, by som ked tak skusila na plodenie potom jeho 😝 😀

lolka - tak to je super, ze ti kontrola dopadla dobre a ze pichas uz aj do bruska 😀 tak sa tesim na dalsie tvoje vysledky...
inak doki sa vzdy stazuje na zeny soferky 😠 asi by sme mu mali nejaka to auto naozaj nabudat, aby mal na to dovod 😀 😀 😀

pre teraz koncim, idem si porobit tie predoperacne vysetrenia... 😀
mimochodom, mrcha stale nikdy 😅

vierka
14. máj 2009

myslim nikde - akoze neni 😀 😀 😀

petkaerdal
14. máj 2009

ahojte
vy ste tu ake vesele 😀

Vierka,ty na toho cernocha casto myslis 😝 pridi si sem vybrat,tu ich najdes kopu

ako sa mate???

mrcha uz dosla?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre