Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

veam
27. mar 2009

minule ma muz strasil ze asi cakam dvojicky,ked mi byva tak zle,som mu povedala nech da pokoj...a co tvoje babulky?ako sa maju?

veam
27. mar 2009

ok petka tak sa majte krasne

matkamatko
27. mar 2009

kočky prosím vas mali ste po ET zvýšenú teplotu?

brise
27. mar 2009

ahojte,
tak som doma zo služobky, a mám aj prvý cetrotide v sebe.

bbalango
27. mar 2009

Ahoj Brise
Ja sa idem zajtra na 9:00 do FC na UlZ nechystas sa ?? 😀 😀 😀

babulka123
autor
27. mar 2009

ahoj brise.. prosim ta , teraz som si citala FB.. ty to nemozes mat ani troska jednoduche co ??? drzim palce..

katka14
27. mar 2009

ahojte babenky, tak sa ozyvam po 2. kontrole. nejako mi moc nechcu rast ty vajka, ešte musim brat injekcie zajtra a v nedelu idem na dalsiu kontrolu a potom v utorok alebo v stredu na odber. mam z toho trosku strach ako to dopadne, lebo videla som len 2 vajka vpravo a 2 vľavo. a viac som ich tam nenaratala, a akosi v tej rychlosti som sa zabudla spytat kolko ich tam v skutočnosti vlastne je. ale asi je to ok, doki povedal že sa nemame kam ponahlat. a ma pravdu. už par dni vydržím.

Maťka, gratulujem k embryjkam. 🙂

vierka
27. mar 2009

😀 ahojte babulky, skor sa mi nedalo pisat. Taaakze nova ziadost na IVF je podana a kedze som prisla otravovat trochu skor tak doki pripomenul ze nemam zabudnut a mam sa v maji pripomenut ze chcem stimulovat. Ja som mu hned vysvetlila ze ja to ratam uz od januara ze kedy budem moct, ze ja urcite nezabudnem a verim ze zacnem v maji stimulku, lebo v centre od 27.6. Dovolenkuju

emka1
27. mar 2009

vierka, a ako dlho budu vo FC dovolenkovat ??

brise
27. mar 2009

babulka, presne tak prečo jednoducho, ked sa to dá zložitejšie.
asi ma porazí, ale už som to predýchala a aspon budem dva mesiace troška zdravšie existovať
bbalango, ja mám konrolu až v nedelu o 9,00 ale zajtra tam idem na 9,30 na injekcijky.
katka, aj ked budú 4 to vôbec nevadí. hlavne nech je z toho aspon jeden tan najsilnejší.
Ja ich mám zase asi 40 a robí to len zle,

vierka
27. mar 2009

emka - do konca jula budu dovolenkovat.

veracruz
28. mar 2009

ahojte ferticentacky 😉 tak dnes je tomu presne rok, co som skakala od radosti u gynekologa, ked mi potvrdil tehu z krvi 😵 a dnes uz mam pomaly 4mesacnu dcerku 😵 😵 😵 drzim aj vam vsetkym pasticky, nech mate coskoro vytuzene deticky 😀

loginka
28. mar 2009

dik veracruz, budeme to potrebovat!
aj tebe nech sa dari a aj malej!

daguska
28. mar 2009

bobjan, vierka dnes mám za sebou už 3 včeličku, na kontrolu idem v utorok, chcela som aby sme si dali spraviť SPF, ale mladý je v utorok celý den v práci aj v strdu a štvrtok, včera som chcela volať do Caru ale nestíhala som a ked som sa k tomu dostala tak mi tam nikto nebral, chcela som sa spýtať či by mladý mohol prísť na odber aj v pondelok ked nemôže prísť v utorok so mnou
Tak teraz neviem či si teda máme dať to SPF alebo kašleme na to?
V pondelok idem ešte na krvičku a na predoperačné
Držte mi palčeky

bbalango
29. mar 2009

Ahojte kocky len na chvilku som sem skocila...

V sobotu som bola na ULZ a vyzera to dost dobre mam dost velke vajicka a je ich vela 😉
Takze v pondelok na 7:30 idem na odber 😉 tak dufam ze sa vsetko podari a bude co zamrazit ...

dam vediet ako to dopadlo...

brise
29. mar 2009

ahojte.
aj ja mám po dnešnom UZV.
tak OPU mám v utorok mám prísť na 7:30, takisto ako bbalango je folikov dooooost vela.
tak dúfam bude čo najviac embryjok nech máme aj súrodencov.
bbalango aj ty si včera pichala dipherelin???? a choragon im mám priniest ten si nepichám namiesto neho dipherelin dnes o 21.00,
držte palce na utorok. 😉 😉

emka1
29. mar 2009

Caute baby,
tak ja mam dnes za sebou uz 4 vcelicku, vidim ze s daguskou sme na tom rovnako 😉
Brise a bbalango - paraaadicka, blahozelam srdecno k peknej urode, velmi sa z toho tesim s vami 🙂
Som zvedava kolko vajok znesiem ja, vajecniky uz citim od zaciatku stimulky.
V utorok sa asi stretneme vsetky vo FC. Ja idem hned rano na 1.kontrolny utz.
Tak si drzme palce vsetky 😅

petkaerdal
29. mar 2009

ahojte baby,drzkam vam palce,balango na zajtra a brise na utorok
emka tebe tiez
😉 😉 😉

emka1
29. mar 2009

dikes petka, vsetky Ta chceme nasledovat 😅 😉

daguska
29. mar 2009

emka1 moja aj ty ideš v utorok na prvý ultrazvuk? na kolkú ideš? Ja idem na pol 8. Koľko dávok si picháš? Ja 3 v jednej.

Brise, koľko si ich musela pichať, myslím koľko dní než pôjdeš?

baby tak v utorok v Care

petkaerdal na mna si zabudla?

petkaerdal
29. mar 2009

nezabudla som,az teraz som si vsimla,ze som ta nenapisala..aj tebe drzkam palce samozrejme,len mam uz z vas chaoz 😅

vsetkym vam drzim palce baby 😉 😉 😉

matkamatko
29. mar 2009

ahojte kočky, držím vam palce... 😉

baby mna stále trápi zvýšená telesná teplota a neviem čo to znamená 😉 mam to od ET...(37.5-37.7) 😒

petkaerdal
29. mar 2009

tu to dneska ale zije 😖

vierka
30. mar 2009

ahojte kocky 😀 ... dobre ranko 😀 ... a specialne dobre ranko vsetkym nasim vcelickam a cakatelkam na krvny test 😀

emka1
30. mar 2009

Guten morgen, kocky 😀
vierka, dakujeme za prijemne ranne privitanie.
Dalsia fcelicka je za mnou, zajtra uvidim kolko folikov sa vo mne urodilo .... uz par dni som zduta z tych injekcii ako balon 😖 ... ale vydrzim vsetko, no nie ??

matkamatko - a citis sa zle, ked mas stale zvysenu teplotu ? skus cinknut do FC, ci je to normalne 😨

vierka
30. mar 2009

emka - dobre ranko... tak to bude urcite vajok a vajok ked sa nam par dni hras na zdutu kozu 😀 😀 😀

emka1
30. mar 2009

no veru, presne tak si pripadam ... ako zduta koza 😀

vierka
30. mar 2009

tak ale je to vsetko pre tu najlepsiu vec na svete, tak mozes byt aj zduta 😀

katka14
30. mar 2009

ahojte babenky, takže už aj ja mám v sebe choranol či ako sa to volá a zajtra na 7,30 idem na odber. mám z toho trošku strach. mám už všetky vyšetrenia.

brise, aj ty ideš zajtra na odber? tak sa tam stretneme. ako ti je? ja sa citim ako keby som poletovala a narastli mi kozy !!! je to trošku divne. ale snad ok.

emka1
30. mar 2009

ako vidim, zajtra rano bude v FC husto 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre