Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

gregy
5. jún 2009

emka to máš pravdu je to riadne psycho 😨

marrad
5. jún 2009

gregy

drzim palciska
pred tyzdnom som mala stretko so strednej a jednej spoluziacke sa podarilo s darovanymi vajickami, ked som videla ako je stastna tak som si povedala ze sa to musi podarit aj mne
a verim ze aj Vam vsetkym tuna

babulka123
autor
5. jún 2009

gregy.. no nejako vydrzim na ten test krvi... ale nech si svihnu lebo ma zacina z toho brsko boliet.. a mimco lieta z jednej sgtrany na druhu..

gregy
5. jún 2009

bože na nebesiach ešte ti niečo privodím ty si choď len pekne ľahnúť a nemysli na mňa ale na kengurku 😀 ja sa už z toho neako vylížem ... no čo dohodla som sa s mužom že ak je to negatívne večer ideme na riadny steak a taaaaaaaaak sa nadrbeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀

marrad
5. jún 2009

jasne treba vypnut
gregy
snaz sa byt v poho

babulka123
autor
5. jún 2009

gregy.. hehehe nebooooj ... ja nie som nasa kamoska.. hehehe teraz to bude citat a ma dorazi o chvilku..

a negativ.. ja neviem , ja tomu stale nejako nemozem verit.. neviem ..
a nebooj lezim ..heheh vcera sme tolko behali ze je to jedina vec co dnes mozem robit.. som uplne k.o. marek isiel na ryby tak vegetim.. .

loginka
5. jún 2009

gregy, neviem co dodat 😕
je to riadny napinak, najlepsie by bolo to preskocit a zobudit sa s velkym bruchom 🙂

bittka13
5. jún 2009

gregy - drz sa !!!

bittka13
5. jún 2009

marrad - nesmies to tak brat, hold je to vzdy 50/50 a to je este dost optimisticke, a myslim ze vsetky o tom vieme a aj stym do toho ideme... na tych 50% stastnych tehuliek ktore tu tiez iste najdes sa musi najst aj 50% tych ktorym to nevyslo.... Statistika nepusti... 😖

gregy
5. jún 2009

babul ti si ale koleduješ 😀

logi veru zlý sen 😒

ja už neviem čo od radosti so sebou ....

marrad
5. jún 2009

bittka13

dik, idem sa yatial venovat uslachtilejsim veciam ako je bedakat ye sa nam nedari babo. 😉

babulka123
autor
5. jún 2009

gregy pod ku mne.. ja ti to vysvetlim .. hehe

gregy
5. jún 2009

ved ja viem na koho si narážala 😉 však len počkaj ak si to prečíta 😀 😀 😀

babulka123
autor
5. jún 2009

sak to .. hehehe uz sa bojim .. hehehe
idem varit a ty mi okamzite volaj ak nieco budes vediet.. lebo ta dorazim... hehehe cmuuk

gregy
5. jún 2009

yes sir!

mimka30
5. jún 2009

Gregy nebojkaj, všetko dobre dopadne moja 😉 Ten testík je krásny. Len treba veriť 😉

alex
5. jún 2009

gregy silno, silno držím palce! 😉

gregy
5. jún 2009

no tak HCG stúplo na 110 ale Dr. má strach aby nešlo o mimomaternicové 😉 mám ísť na krv a sono znova v pondelok ... ja sa do pondeka asi zbláznim 😖

alex
5. jún 2009

gregy držím aj naďalej palce, nech to dobre dopadne 🙂

emka1
5. jún 2009

gregy - no vidis, opijas Ti dnes nehrozi 😀 😅 😀 ... hlavne to vikendove cakanie nejak uzitocne prezi a nestresuj 😉 😵 Drzim palce 😉

gregy
5. jún 2009

emka dakujem za podporu ale hrozne sa bojíííííííím

mimka 3O a ty ked si chodila na krv po tom ako si začala krvácaj ti HCG len klesalo alebo ešte aj stúpalo?

bittka13
5. jún 2009

gregy - este nic nie je stratene !!! drz sa ! vsetky ti tu drzime silno palce 😉

katka14
5. jún 2009

ahojte žienky, všetkým vam tu moc držím palce a myslim na vas. ja som pravdepodobne akurat dostala 3. mrchu po IVF, a pre zmenu zasa o tyzden skor. minule to bolo o tyzden neskor. takze moje predom naplanovane a vypočítane plodne dni počas dovolenky su pase. a dovolenka prave dnes zaplatena. no čo už. mne nič nemôže vyjst tak ako planujem. nikdy. no snad bude aspon dovolenka bez necakanej mrchy. ale ma to teda riadne prekvapilo. nemilo.

emka, femigard mam uz doma, zacala som s uzivanim. tak snad mi pomoze aspon k normalnemu cyklu, lebo toto je uz riadna haluska.

dievčence, držte sa všetky, ved raz nam to už musí vyjst.
🙂 🙂 🙂

loginka
5. jún 2009

hlasim prichod s dvoma potvorkami v bruchu 🙂 🙂
bolo to fajn, bez problemov, velmi sa mi pacilo ako nam dr ukazoval zvacsene embryjka na obrazovke - skoda, ze som nemala fotak
gregy?

emka1
5. jún 2009

ahoj katka - no to je fakt radost, ked mas take rozhadzane cykly 😠 😠
snad Ti Femigard pomoze, treba ho ale uzivat 3 mesiace, ako je vzadu na flasticke uvedene, takze budes potrebovat este dalsie 2 flasticky. Jedna by Ti mala vyjst na mesiac. Hlavne trpezlivost 😉
Plodne dni ani ja velmi nepocitam, lebo draheho nemienim znasilnovat, vidim, ze ho dost deprimuje ten planovany keksik 😀

emka1
5. jún 2009

loginka - blahozelam k babatkam 😉 😉 drz sa 😉 😵

gregy
5. jún 2009

logi aj ja som z toho bola unesená 😉 gratulujem k bábenkám ... ja som už písala ako som dopadla pozri vyššie 😉

petronela7
5. jún 2009

Gregy ahoj (aj kocky ahojte) poctivo Vas citam..
Gregy, ten testik je strasne silny, co je super. Chod si lahnut a hore nohy, ale vazne!!! ked kravacas nemala by si vobec chodit, az kym ti menzes neprestane. Je to na nervy, ja viem, mala som to 19dni, ale treba verit a hlavne vela vela lezat. Dufam, ze si PN a nechodis do prace 😕
velmi ti drzim palce, velmi... drz sa

gregy
5. jún 2009

peti ahoj rada ťa vidím 😉 na pn zatiaľ nie som ale som domka šéfino je chápavý 😉

no len ležíma idem na wc poprípade ohriať si jesť ináč vbšetko robí mužíček ... a ty si mala to to isté?

bittka13
5. jún 2009

loginka - tak gratulujem, uz len aby sa nam tam udrzali 😉 , ake mas pocity ??? brusko boli ci ani nie ?!?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre