Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

sprituska
23. aug 2014

@nikushka1 gratulujem a mali ste aj ine problemy, ci len protilatky?

bubulacka
23. aug 2014

Baby a viete co som tu ani inde na nete nenašla? O kolko % zvyšuje pravdepodobnosť počatia EmbryoGlue a SPF- Seminal Plasma Flushing? Pri druhom píšu ze výrazne zvyšuje pravdepodobnosť, ale kde su nejake grafy, tabuľky, výpočty? 🙂 dakujem 😀

nikushka1
24. aug 2014

@bubulacka nam povedala embryologicka vo ferti ze kazda z metod o 7-10%

bubulacka
24. aug 2014

@nikushka1 len či to je aj pravda, skúšala som aj na zahraničných stránkach, hľadala nejaku štatistiku, nic som nenasla... Toto by mohli doplniť na stránku.

alcinkap
24. aug 2014

@bubulacka
štatistiky aj tak skreslujú, tak ani tabulkám a podobným záležitostiam by som neverila. Proste nám doporučili spf, že o nejaké percento to zvyšuje šancu. My sme im uverili, dali sme si to a vyšlo to 🙂 či práve to pomohlo, neviem ....

1983andrea
24. aug 2014

@bubulacka nam povedali v centre ze o 4 az 6 percent....mi sa teraz mame objednat na genetiku,lebo nevedia preco nam ostalo len jedno embrio,ze to tak nema byt. Uz mam doma tabletky Estrofem tie mam uzivat o mesiac ked dostanem menzes,10 dni a potom za dalsich 5 dni idem na vlozenie embria,cca za 6 tyzdnov🙂

1983andrea
24. aug 2014

@nikushka1 gratulujem,mi mame zamrazene tiez len jedno embryjko a tak sa trochu bojim co to vide:(

renitr
24. aug 2014

@sprituska bohuzial nie, ale teraz ideme na druhy 😉

sprituska
24. aug 2014

@renitr ak sa mozem spytat mate aj ine problemy ci len protilatky?

renitr
24. aug 2014

@sprituska ja mam protilatky a manzel mal horsi spg. Ale inak mame vsetko OK. Aj genetika nam vyslo dobre. No dufam ze druhy pokus nam vyjde 😉

sprituska
24. aug 2014

@renitr kolko si si dala vlozit?

renitr
24. aug 2014

@sprituska no mi sme mali len 5 vajicok a podarilo sa oplodnit 2. Takze obe sme si dali aj vlozit na jeden sup 😉

betiii
24. aug 2014

dievcata chcem sa opytat na vase nazory na ferticent co sa tyka personalu pristupu a tak.dakujem

bubulacka
25. aug 2014

@betiii ahoj. Každému sedí nieco ine - za mna spokojnost, su mili a ústretoví.

bublinka11
25. aug 2014

@betiii ahoj, mne pristup tiez maximalne vyhovuje. Ja som bola so vsetkym spokojna.

bubulacka
26. aug 2014

Dobre ránko. No co baby, mate nieco nove? Ako sa Vam darí?

1983andrea
27. aug 2014

@bubulacka cauko,ja zatial cakam na ten menzes:( a ty ako pokracujes??? 🙂

bubulacka
27. aug 2014

@1983andrea noooo konecne nejaka odpoved 😀 my zatiaľ len papierovacky riešime, ale u nas je to tak na dlhšie, lebo polovička je od nevidim do nevidim pracovne vyťažená, a ma priniesť papier od urologa, ze je vsetko ok, plus ja nejake veci s poisťovňou teraz riešim 🙂 takze tak pomaličky 😎 u nas to vidím reálne tak mozno na október ked budeme mat vsetko k dispozícii + potom este čakať na poisťovňu, takze asi november 🙂 ale stále si hovorím, ze ked som vydržala tak dlho, tie 2-3 mesiace uz vydržím 😅

renitr
27. aug 2014

@bubulacka ahoj. ja idem v piatok na vklad. Tak uz sa tesiiiiim a verim ze to teraz vijde 😉

bubulacka
27. aug 2014

@renitr anoooooooo 😀 teším sa a som zvedavá aj za teba 😀 😉 🙂 držím palceky, verím ze sa to podari. Myslíme na teba 🙂

renitr
27. aug 2014

@bubulacka dakujem ti si velmi zlatucka. Urcite dam vediet ako to ide a hlavne ako sa citim... Juuuj uz nech je to tu))) akurat sme sa s manzelom smialy ze to bude dieta SNP 😀

janulqa1975
28. aug 2014

Ahojte snazivky tak buduci tyzden idem pre injekcie priznam sa aj sa tesim ale zaroven mam aj strach zo sklamania prajem vam vsetkym krasny den a este krajsie snazenie .

petulanl
28. aug 2014

tak my uz mame tiez po zakladnych vysetreniach a cakame na vysledky, nech môzeme poslat ziadost.
napriek tomu stale skusame 🙂 i ked nam vo fc povedali, že by to bol záááázrak 😎 😕 😀

janulqa1975
28. aug 2014

Buduci tyzden si idem pre injekcie a hor sa na to aj sa tesim ale zaroven sa bojim pripadneho sklamania ak by to nevyslo prajem vam vsetkym krasny den a este krajsie snazenie.

petulanl
28. aug 2014

Baby, my teraz riesime aj dilemu ci vložiť jedno alebo dve fazulky. Ako to poriesite alebo ste poriesili vy?

janulqa1975
28. aug 2014

@petulanl Vzdy je dobre vlozit dve fazulky alebo tej jednej by bolo samej smutno

renitr
28. aug 2014

@janulqa1975 treba mysliet pozitivne pocas celej stimulky a hlavne byt v pohode 😉 drz sa

bubulacka
28. aug 2014

@petulanl no ja asi podla toho, kolko by som tých fazuliek mala 😉
Ja sa tiez troska bojim dvojičiek, ale ako som uz spomínala, lepsie 2 ako ani jedno 😎 a hlavne by som si nechala poradit v centre 🙂

1983andrea
28. aug 2014

@bubulacka tak sa priprav ze potom su vianoce a oni budu mat urcite dovolenku,nam sa to pretiahlo o 3 tyzdne v lete lebo doktor bol na dovolenke:(

1983andrea
28. aug 2014

@petulanl lepsie je vlozit dve fazulky,je tam vacsia sanca ze sa aspom jedno uchyti🙂 my bohuzial mame len jedneho mrazacika a chceli sme tiez dve....:( urcite ti odporucam vlozit si dve a skusit to glume to lepidlo,drzim palce🙂🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre