Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

ereska
21. okt 2014

@matka112 ahoj ja som v martine 3ale teraz si budem tiez 4pichat tak uvidim

bubulacka
21. okt 2014

Myslite, ze ked tam tak o 2 tyzdne zavolám a spýtam sa, ako su na tom, ze to nieco pomoze? 😀

matka112
21. okt 2014

Dakujem...som samoplatca...a ked som bola ešte cez poistovnu pichala som si 2amp,ideme si pre dalšie babatko...dufam...teraz mame synčeka cez Ivf-ferticent- ma rok a pol 🙂

ingrid0105
21. okt 2014

@matka112 ja som si pichala 300j mam 39 rokov

matka112
21. okt 2014

Ja mam 38,v januari 39,idem na 4 ivf-ako samoplatca,synčeka mam z 3 ivf,posledny mrazačik, 🙂 ,podarilo sa pomnohych neuspešnych pokusoch- mimomaternicove tehot.,tehot.bez plodu do 10 tyždna..ale odkazujem všetkym netreba sa vzdavat..a mysliet vždy pozitivne... 🙂

roxy80
21. okt 2014

@bubulacka Ahoj, my sme posielali ziadost 18.9. a o týžden 24.9. sme ju mali schvalenu 🙂 takze nam týžden

roxy80
21. okt 2014

@empathia tak sme sa tam urcite videli my sme boli na 9.15 a isli sme dnu k doktorovi 9,35 tusim ze vy ste sedeli v cakarni oproti nám pod oknom 😉 🙂 sa velmi tesim a drzim palceky nech Vám to vyjde my musime cakat, dokým mrcha dorazí aby som mohla zacat zo stimulkou 🙂

pepca28
21. okt 2014

@bubulacka mne vtedy Pinter povedal ze maju na to 30dni na schvalenie..ale ze ak to nespravia,dá mi rovno číslo na nich a pourgovat priamo tam...že niekedy sa moc neponahlaju...Sak načo,ich sa to netýka... ☹ ..No ale ako som vravela,trvalo im to necelé 3tyzne

roxy80
21. okt 2014

@pepca28 super tesím sa ze uz mate termín vkladu a inak je to presne na moje narodky 🙂 a urcite vam to vyjde...

bubulacka
21. okt 2014

@pepca28
@roxy80
Super, páčilo by sa mi keby to bolo hop-šup, lebo neviem kedy presne im začína dovolenka. Podla mojich tajných výpočtov by som mala dostať menzes asi 26-27.11.,čiže o cca 37 dni, rovno by som mohla zacat so stimulkou 🙂 ci predtým este treba tie predoperacne spravit?

roxy80
21. okt 2014

@bubulacka predoperacne si urob okolo 20.11 par dni pred tým ako dostanes aby si ich mala vysledky cestve a nie mesiac stare..

bubulacka
21. okt 2014

@roxy80 treba si pýtať nejake odporucanie z ferti na to predoperacne? Ci len si niekam zavolám a objednáme sa?

pepca28
21. okt 2014

@roxy80 Oki dúfam že to budev lepší termín než predtym SNP...

alcinkap
22. okt 2014

@bubulacka
oni by ti mali dať papier na predoperačné, ale ja som mala potom aj žiadanku od svojho obvodného lekára ...
držím palce

ereska
22. okt 2014

@roxy80 ahoj tak ja mam dnes 1.den cyklu od zajtra si picham gonal 🙂

bubulacka
22. okt 2014

@alcinkap ahoj, a ty ako? 🙂 juuuuj uz 22 tyzden? Ako rychlo to letí 😀
Dakujem za info 🙂 ja skúsim tak za tyzden-dva zavolať do poisťovne, podla toho co mi povedia, potom zavolám do ferti a opytam sa na tie predoperacne. Môžu sa robit aj pocas stimulky, alebo este pred?

renitr
22. okt 2014

@bubulacka paraaada, takze uz sa ti podarilo vsetky tie papiere povybavovat 😉 na predoperacne potrebujes papier od svojho obvodaka a mozes kludne aj pocas stimulky 😉 drzim palce

bubulacka
22. okt 2014

@renitr ano ano mam vsetko, chvála Bohu 🙂 teším sa, dufam ze to bude skoro. No a teraz akurat čítam na nete, ze predoperacne robia uz aj obvodaci 🙂 tak hadam mi to ta moja vybaví 😀

alcinkap
22. okt 2014

@bubulacka
no letí to 🙂 pomaličky rastieme, futbalista to bude riadny 🙂 inak všetko v porádečku 🙂
Mne robili predoperačné počas stimulky (aj som im povedala, že si akurát pichám) .... v stredu som mala predoperačné a v pondelok som mala odber vajíčok. Takže myslím, že kľudne môžeš ísť aj počas stimulky 🙂 len im to oznám, že si picháš 🙂

renitr
22. okt 2014

@bubulacka mne robila obvodacak cast predoperacneho, cize odbery krvy a mocu a potom ked prisli vysledky o 3 dni , tak som s tymito vysledkami isla internistke, kde mi spravila uz len EKG, a vypisala konecnu spravu pre FC 😉

bubulacka
22. okt 2014

@alcinkap supeeeeer, teda čakáte chlapčeka? 🙂
Dakujem baby za info, do vkladu tu určite budem este vyzvedat 😀

alcinkap
22. okt 2014

@bubulacka
hej hej chlapček 🙂 sa tešíme, hlavne polovička drahá 🙂
vyzvedaj vyzvedaj 🙂

petulanl
23. okt 2014

Ja mam union a to hovorili ze rychlo schvaľuje. Uz je to cez 2 tyzdne a neozvali sa este.

nisa_666
23. okt 2014

Dievčatá tak KETko najskôr v decembri vraj môže byť... že na 3 menzes..lenže to blbo vychádza, lebo majú od 20.12.dovolenku a to nestrihnem s menzes takže až v Januári 2015...takže nás čaká čakacia doba ☹

ereska
23. okt 2014

Ahojte ja mam dnes rano prvu injekciu za mnou jupi

bubulacka
23. okt 2014

@nisa_666 takze az od 20.12. maju dovcu? Viem ze sa to ľahko hovorí, ale ked si uz toľko vydržala, tak ten jeden mesiac navyše dáš ľavou zadnou, nie? 😉

haimi
23. okt 2014

@nisa_666 a preco nemozes ist v novembri, ved ket je bez hormonov (okrem estrimaxu) a nie je potrebna prestavka.

matka112
24. okt 2014

Ahojte ja začinam s pichanim asi v nedelu..poprosim nema niekto telef.čislo priamo naDr.Pinthera,nezobrala som si vizitku..dakujem

pepca28
24. okt 2014

@matka112 0902153121...ale nie som si 100%ista...ale z tohto cisla mi volal priamo on

pepca28
24. okt 2014

baby..zajtra idem na to...chcem sa spytat co hovorite na embryoglue?ma to vyznam,alebo su to len vyhodene prachy?..asi uz nemam cas rozmyslat nad tym,kedze to treba hlasit dopredu,ale pre buducnost...?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre