Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vierka
7. sep 2009

dobre ranko baby 😀

bobjan - tak dneska len pekne polyhuj, nech vajicka sa maju este u teba dobre, nech su riadne kvalitne pri zajtrajsom odbere 😀 😀 😀 budem na teba zajtra mysliet 😉

matuska - ja som mala take bolesti a pocity na mrchu hadam aj dva tyzdne a to este aj v tedy ked som vedela ze som tehu som mala stale taky pocit, ze mrcha proste pride 😅

petra2505
7. sep 2009

Babulky dobre ranko vam prajem, prosim vas ten gonal si musim pichat rano?Doktor mi nepovedal, ze ci rano alebo kedy.

pingula
7. sep 2009

petra Dobre rano Akurat som si dopichala Gonal vcera Mne hovoril rano a aj som si ho rano pichala pekny den

bobjan
7. sep 2009

Ahojte🙂

Rikuska, tak daj vedieť ako sa im darí..držím palce🙂 Neboj, ty budeš mať na KET ešte pohodovejšiu stimulku, žiadne pichance, ako my 😉

Petre, všetko picháš ráno do cca 9-tej hodiny, okrem Pregnylu, alebo Choragonu 😉

Vierka, Babulka, ďakujem vám, že na mňa myslíte 😎

Babulka, malá je zlatučká, a ako vyrástla 😵

petra2505
7. sep 2009

Babky dakujem, joj tak ja budem pichat denne o piatej rano teda moja maminka nez pojde do prace lebo ja by som to sama nezvladla - kolabujem uz len ked vidim to pero 😀
Pingula prosim ta bolel ten Gonal? Alebo si citila zmeny?

bobjan
7. sep 2009

Petra, myslím, že Gonal by si v pohode zvládla 😉 Ja keď pichám perom, alebo cetrotide, tak to už ani necítim 😅 😵
Svalovku si netrúfam pichnúť, na to mám manžela 😅 😀

bobjan
7. sep 2009

Peti, neboí to, fakt 😉

pingula
7. sep 2009

petra : tak ako pise bobjan je to pohodaaa zvladnes to i sama. Osobne zatial nic necitim nemam ziadne problemy uvidime co bude dalej..... 😉

Bobjan: Centrotide ide do brucha? 🙂

rikuska21
7. sep 2009

Ahojte babulky, som este stale pn a asi si to predlzim do konca tyzdna, i ked sa uz dobre citim, ale brucho mam stale velke a neviem co by som v praci hovorila, tak prdim na to a asi pockam kym mi splasne brucho.

Bobjan zajtra budem na vas s Riskou mysliet a dam vam vediet co mi volali z FC, kolko budu mrazit

bobjan
7. sep 2009

Pingula, áno, Cetrotide, ide do bruška 😉

Rikuska, len oddychuj a pekne si už PN. Aj ja som 😅 a ďakujeme za palce 😎

pingula
7. sep 2009

bobjan super dik aspon usetrim cestu do FC 🙂

bobjan
7. sep 2009

Pingula, ono sa to sice mieša, lebo prášok je v ampulke, ale vodička je v striekačke, ide to do bruška a je to ako pich perom 😉

pingula
7. sep 2009

jo vidim ze sa miesa ale je zaujimave ze mam len dve injekcie a v stredu podla vysetrenia sa ze vraj uvidi ci bude treba....... Uz aby bola streda 😉

bobjan
7. sep 2009

No ja som teraz ešte dokupovala jeden aj 8 merionalov...

pingula
7. sep 2009

Uff,tak drzim palec! 😉 Pekny zbytok dna

bobjan
7. sep 2009

díky, aj tebe 😉 ja tu brázdim, lebo sa doma akosi nudím.. 😝

katka14
7. sep 2009

ahojte babenky, bobjan ako vidim pekne doma pn-kujes, to je super. len oddychuj. ja som na dovolenke, dost toho nejako prespim. to ten utros. vcera som bola az aj na prvej prechadzke po ET a dnes ideme gratulovat kamoske k meninam. len na chvilku.takze som viacmenej pred telkou, a tak. snazim sa oddychovat. drzkajte sa babenky. 🙂

petra2505
7. sep 2009

Baby akurat som si bola pre injekcie, doplatila som 282 Eur.Toho cetrotidu mam 3 krabice po 7 ampul, 12 Merionalov, 1 Gonal a Pregnyl.Mala som toho plnu tasku ☹ Joj, toto ked zvladnem tak budem sama zo seba v soku.

bubulka722
7. sep 2009

Petra prečomáš toho tak strašne moc?

katka14
7. sep 2009

petra, aj ja som mala naprv liekov za takmer 200 eur, a potom som bola este dokupovat za 25 a este 15. bolo toho teda požehnane.

bobjan
7. sep 2009

Petra, cetrotide máš tri krabice po 7 ampúl??? Tomu nerozumiem, lebo to dr. dáva 3 ks, ale v každej je len jedna injekcia... ja som platila 200EUR a teraz som dokupovala za cca 23 EUR.

Katka a ako sa cítiš?? Koľko si po ET??

petra2505
7. sep 2009

Baby mam dojem ze mi to zle objednali, ja mam 21 amplu Cetrotidu, ved to sa picha 1 krat denne?

bobjan
7. sep 2009

Petra, to sa pichá jedna denne a 3 maximálne 4 dni...takže podľa mňa to máš zle...

Ty si nebola oproti FC v lekárni, však? Tam to už poznajú a dajú koľko treba...

petra2505
7. sep 2009

bobjan nebola a bola to chyba ☹ rano im to pojdem vratit

vierka
7. sep 2009

petka - skontroluj si kolko mas na to papiery z FC kde mas aj podklady ku stimulke... tam by si mala mat presne to, co si mala na receptoch... ale cetrotide je toho rozhodne vela 😅

bobjan - myslim na teba, ale hlavne na tvoje vajicka 😉 😀

katka - ako sa citis?

bobjan
7. sep 2009

Petka, ty si tam asi mala cetrotide 3ks, a dali 3 balenia...v tom to bude... ráno tam zabehni a zober si aj ten papier, čo ti dal dr. vo FC...

Vierka, ďakujem 😉

petra2505
7. sep 2009

bobjan zoberem, ja mam sok

petra2505
7. sep 2009

babule Merionalu mam 12 ampul, myslite, ze to je ok?

vierka
7. sep 2009

petka - ja ti neviem povedat asi tak kolko musi byt merionalov ked sa dava aj gonal, lebo ja som gonal vobec nemala 🤐

bobjan
7. sep 2009

12 ampul som mala aj ja...a teraz som sa kukla, že mi predpísal Cetrotide 3 amp. takže 3ks...
a Merionalu som ešte dokkupovala 8ks

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre