Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

rebeca_1
17. jún 2010

@vika34 ja idem na IVF asi skor nez pridu vysledky z genetiky. Tie vysledky budem mat az niekedy koncom augusta, 28.6. mame len odbery a potom budeme cakat este 6 tyzdnov na vysledky. Len som sa pytala aby to nebolo z mojej strany neseriozne. Vies, dal mi doporucenie a uz sa u neho neukazem. Nebude to blbe?
Ale nechcem tam uz ist, to je jasne...

vika34
17. jún 2010

rebeca,tie výsledky sú Pinterovi na nič,takže nemusíš mať hlavu v smútku,držím palce
a idete na soft?

rebeca_1
17. jún 2010

Tak fajn, papiere v Reprofite nepotrebuju, takze uz do Ferti nepojdem.
Ideme na softy, hej. Ja som mala vysoky stupen OHSS, tak skusime toto. Este som nemala konzultaciu, uvidime este, co nam doporucia.... Dam na odbornikov....

rebeca_1
17. jún 2010

@vika34 nebola si ty nahodou tehulka?

vika34
17. jún 2010

@rebeca_1 neviem ako to myslíš,ja som bola tehulka už veľa razy,ale bohužial mám doma iba jedno bábo
a po mimomaternicovom som už neotehotnela ,tak som sa dala n aIVF,ale bohužial dve nevyšli vôbec a raz som potratila

rebeca_1
17. jún 2010

@vika34 to mi je luto, fukam bolave srdiecko...

vika34
17. jún 2010

@rebeca_1 mám ešte vo FC zamrazené na 3 Kety,takže ešte nie som na konci boja,momentálne asi budem skúšať s pomocou clostila,mám jeden priechodný vajcovod,teda aspoň v roku 2007 bol priechodný

rebeca_1
17. jún 2010

@vika34 waw, tak to sa mne v zivote pri stimulke nepodarilo. Mne sa podarilo zamrazit len pri druhom IVF 3 blastocysty, to je vsetko.
Tak to vide, to je jasne. Chce to cas....
Vela stasticka!

vika34
17. jún 2010

@rebeca_1
aj tebe

lorry
20. jún 2010

ahojte neviete kedy maju vo ferticente dovolenku ?

darla27
20. jún 2010

Lorry maju dovolenku v juli. 😉

mirm
21. jún 2010

@darla27 a ako dlho?

rebeca_1
21. jún 2010

@mirm cely mesiac.

mirm
21. jún 2010

@rebeca_1
:(( no tak my ideme teraz na prve stretnutie, tak som zvedava co povedia....

rebeca_1
21. jún 2010

@mirm ved to ti krasne vide. Na konzultacii rovno vypisete ziadost k IVF a aj tak budes cakat na schvalenie. Ja som cakala 6 tyzdnov.

mirm
21. jún 2010

ktora si poistovna? nerobili ti este nejake vysetrenia prip. nesledovali cyklus.

ja som po neuspesnom ivf a kete a menime car. manzel bol dnes na spermiograme a vo stvrtok ideme na konzultaciu...
aj my to inak tak trosku tiez vyhovuje lebo, ideme na imuno testy a kym to dojde tak tiez to bude trvat.

grepik
21. jún 2010

ahoj mirm, chcela by som sa ťa spýtať, kam idete na imuno testy.Je to v BA?Som po 3neúspešných IUI, 2xIVF neúspešné.Chcela by som ísť na tieto testy, len nieviem kde ich robia. Kočky tu MK písali, že v Čechách.Zaujala ma vaša debatka, tak snáď mi poradíš.

rebeca_1
21. jún 2010

@mirm ja som v dovere ale ja uz mam vsetky 3 IVF hradene poistovnou vycerpane.
Ja som musela mat pre poistovnu urobene chlamydie a HP.

mirm
21. jún 2010

@rebeca_1 aj ja mam uz doveru, predtym som patrila do apolla.
kedy si si davala ziadost? lebo v apolle toto nechceli.
ale nakoniec nech spravia 🙂

rebeca_1
21. jún 2010

@mirm ja som si niesla ziadost do dovery 23.2. a 7.4. mi volali, ze je ziadost schvalena.
Kazda poistovna zrejme vyzaduje nieco ine...
Ani ja som cez apollo nepotrebovala nic ale vtedy som doplacala cca 60 000 sk. To bolo ale velmi davno.

mirm
21. jún 2010

@rebeca_1 no tak to dost... mna vyslo prve ivf schvalene este v apolle cca 30tis

mirm
21. jún 2010

@rebeca_1 a to sa ani na 3 krat nepodarilo?

rebeca_1
21. jún 2010

@mirm vo Ferti je to velmi lacne. Co sa tyka cien, nemaju konkurenciu.

rebeca_1
21. jún 2010

@mirm nie, ale idem dalej. Ja sa neotacam za neuspechom. Prave naopak, stale si kracam za svojim snom....

mirm
21. jún 2010

@rebeca_1 spravny pristup 🙂)

rebeca_1
21. jún 2010

@mirm prajem ho aj tebe!

mirm
21. jún 2010

@rebeca_1 aspon vam zistili, kvoli comu sa to nepodarilo?
da sa povedat, ze mame asi rovnaky pristup. zivot ide dalej, aj ked to niekedy boli..

rebeca_1
21. jún 2010

@mirm ja mam nepriechodnost vajcovodov. Prvych 6 rokov sme boli obidvaja uplne v poriadku.
A Vam nieco zistili?

mirm
21. jún 2010

@rebeca_1 najprv mal manzel zle spermie, nesli spravnym smerom 🙂 ale ked doslo ivf to bolo asi pol roka po prvem spermiograme tak povedali ze su vynikajuce a moze aj darovat 🙂
a ja mam PCO a teraz pri kete mi nerastla sliznica, ale neriesili to kvoli comu nerastie.
Takze aspon ja mam na plane ze pred ivf pojdeme na vsetky mozne vysetrenia ci sme ok.

rebeca_1
21. jún 2010

@mirm aj ja mam PCO. V septembri som bola kvoli OHSS hospitalizovana a ET bol odlozeny. V januari bol KET a v aprili tretie IVF.
Laparoskopia a hysteroskopia mozno problem najde....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre