Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

empathia
8. nov 2014

@ereska no dufam že bude pekne tmavnut 🙂

leren1
8. nov 2014

@empathia vyzera to dobre 🙂 potichu sa tesim 🙂

empathia
8. nov 2014

@leren1 no dufam aj ja, zajtra skusim dalsi 🙂

dancez
8. nov 2014

@empathia už som si to bola kúpiť 🙂

empathia
8. nov 2014

@dancez prve 3dni si daj rano a vecer 🙂

dancez
8. nov 2014

@empathia čo ked sa to do pondelka zhorší? už mám iba dva dni dnes a zajtra..

empathia
8. nov 2014

@dancez uvidis ze zabere 🙂 nepredbiehaj.

empathia
8. nov 2014

@leren1
@dancez

Babulky asi nám nevyšlo Ivf, zacalo mi ist troska krvi cervenej, a citim viac pichanie v podbrušku :(

dancez
8. nov 2014

@empathia no ja dúfam že to tak nebude, ja som mala zajtra ešte robiť ale asi ostanem doma 😒

dancez
8. nov 2014

@empathia na krv si mala ísť v utorok?

empathia
8. nov 2014

@dancez jj domka oddychuj 🙂
v utorok na krv

bubulacka
8. nov 2014

@empathia praveze mne sa na tom teste tiež niečo črtá, krvácanie ešte nemusí nič znamenať.. skus spraviť dalši, ale ten najcitlivejší, 10-nu a z ranného moču, nech vieš na čom si... ale budem držať palce..

bubulacka
8. nov 2014

@matka112 nooooo super, tak to je úroda 😀 🙂

dancez
8. nov 2014

@empathia na krv sa chodí 10 deň? na stránke majú že na 14ty deň sa chodí na krv. 😕

empathia
8. nov 2014

@dancez no mne povedali ze 11teho, mala som PK

ereska
8. nov 2014

@empathia ahoj kolko embryi ti vkladali? Kolky den si po et?

empathia
8. nov 2014

@ereska ahoj vkladali mi 2 embryjka a som 7den po Et

ereska
8. nov 2014

@empathia vies co kedze aj ten testik vizera tak nadejne bud to je uhniezdovanie alebo sa uhniezdilo len jedno aj preto to mozno trocha krvacaskus este ten testik hlavne klud nohy hore a citronovu vodu

empathia
8. nov 2014

@ereska ascorutin si nemozem davat?

ereska
8. nov 2014

@empathia neviem skus tu citronovu vodu alebo zavolaj do centra po 09:00 zajtra

renitr
8. nov 2014

@empathia ked mierne spinis, to este nemusi nic zle znamenat. A ani si to nepripustaj, jednoducho to musi vijst 😉 Drzim ti palce aby IVF bolo uspesne

empathia
8. nov 2014

@renitr dakujem 🙂

renitr
8. nov 2014

@pepca28 ahoj, ako sa citis? dufam ze je vsetko Ok a HCG bude len a len stupat. Mi sme boli spolu na vklade na den SNP 🙂

pepca28
8. nov 2014

Jee.Cavko...si ta pamätám...🙂==))-)...ja sa citim zatim celkom fajn...
Dúfam že to vyšlo...a ty ako co????...

renitr
8. nov 2014

@pepca28 tak to som rada ze sa citis dobre 😉 Nam to nevyslo ani na druhy pokus, takze tretie IVF si dame az zaciatkom februara. Nepodarilo sa nam ani nic zamrazit, takze ideme opat od zaciatku. Ale nevadi, zivot ide dalej . Teraz sme si dali spravit komleptnu imunologiu a v pondelok idem na pokec do centra, ze ci je vsetko OK alebo ci treba nasadit nejaku liecbu 🙂 Ale tebe drzim palce a som rada ze ti testik ukazal // 😉

pepca28
8. nov 2014

@renitr to má mrzí..☹...fakt obdivujem ze do toho ideš znova...ja už by som to nedala este raz...takze v SNP nebol až taký šťastný dátum..🙂

renitr
8. nov 2014

@pepca28 musim povedat ze ja sa uz teraz tesim na dalsie Ifko 😉 jasne ze ta stimulka nie je moc prijemna ale clovek ked po tom malickom tak tuzi, tak preto spravi asi cokolvek 🙂 Buduci rok snad bude uspesny aj pre nas 😉 a to prajem vsetkym babenkam ktore to nevzdavaju a budu bojovat aj v buducom roku 😉 juuuuj , teraz je ale hlavne aby sa potvrdilo tvoje tehu , a mi sa tu budeme vsetky s tebou tesit 😉

pepca28
8. nov 2014

@renitr 😀 musí sa potvrdiť..ja už som to všetkým povedala ako hotovú vec...Sak už aj mená majú...🙂)))))))))))...inak ja som tiez rozmýšľala,že ak by to nevyšli,pôjdem si dať spraviť všetky vyšetrenia,lebo mám pocit,že to spravia iba základné,a na ostatné kašlú.....vieš,čo ak to nejde len kvôli nejakej kravine..inak ja som išla na 2.ket dosť zo strachom..sa mi zdalo,že som nejaká chorá..No prechodila som...a zatajila...
Nikto sa ma nepýtal...🙂

renitr
8. nov 2014

@pepca28 dolezite je ze sa teraz citis dobre a hlavne si to uzivaj. Tie vysetrenia, to je cele take divne. Pred prvym IVF robia len zakladne vysetrenie, az po 2 neuspesnom IVF nas poslali na genetiku a imunologiu. Podla mna vsetky tieto vysetrenia ktore su mozne by mali spravit uplne na zaciatku. Ale co uz 😒 Verim ze do tretice bude vsetko dobre 🙂 proste musiiiiiii 😉

dancez
9. nov 2014

@renitr nám to robili ešte predprvým IVF ale to aj koli už dvom potratom a že vraj to Dovera bez genetiky nescháli, takže nás poslali koli poisťovni. A zistili zlú zrážanlivosť krvy, ja budem teraz pichať fraxiparín, ked sa to teda podarí 9 mesiacov, aby som koli zrážanlivosti nepotratila.
Držímvám palce baby 🙂 . Ja idem zajtra na odber vajok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre