Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

pepca28
25. dec 2014

@dancez candour ma pravdu,nesil to...to je len dalsi hormon navyse...stretneme sa vo februari na ketku

dancez
27. dec 2014

@pepca28 asi máte pravdu ..

pepca28
29. dec 2014

tu to nejak chciplo...:-P...sviatkujete?...ja hej...s anginou

roxy80
29. dec 2014

@pepca28 ahoj v pohode .....tatino je furt v nemocnici ale mozno ho zajtra pustia a inak cakam na ms mala by zajtra dorazit tak uvidime 🙂

pepca28
29. dec 2014

@roxy80 och super,tak to dobre dopadlo..😀...ja som sa konecne potesiala ze mi ms skoncila po 7dnoch a dostala som horucku..😀..ked sa dari tak sa dari...:-P..ja tipujem za dalsia bude okolo 24.teho a tym padom vklad cca 9februara....no,vlasne uvidim,ci to neposunem na marec,,,,
...a inak..bodaj by nedorazila...mrcha

dancez
30. dec 2014

@roxy80 mne teraz dorazila MS o 6 dni neskor

pepca28
31. dec 2014

baby,odkedy robia vo ferti?...

roxy80
31. dec 2014

@dancez no mne este nedorazila zatial neviem ci meska lebo ja mam dlhe cykly priemer 36-38dni ale po odberemi dorazili presne na 28den a teraz je 31 DC podla stareho nemeska, ale podla poslednej meska 3 dni, som si povedala ze neriesim a keby nedorazila ani na 40 den tak testnem, takze vyzera ze pojdes skor na vklad ako ja 🙂....

roxy80
31. dec 2014

@pepca28 robia od 7.1.2015 🙂

jarmila85
31. dec 2014

Juj baby mne povedali ze uz toho 5.1 mozem cinknut tak to uz robiaaa...

ereska
31. dec 2014

Bambulky prajem krasny silvester a tehulkovske testiky v novom roku 2015

pepca28
31. dec 2014

baby,uzite si silvester...a nech je rok 2015 pre nas lepsi ako tento podr..ny2014ty rok hnusny...😀DDDDDDD

jarmila85
31. dec 2014

Zelam Vam stastny novy rok 2015, aby bol ešte lepsi nez ten posledny, aby Vas sprevadzali dobre rozhodnutia, usmev,zdravie a laska...

roxy80
1. jan 2015

Aj ja Vám prajem Štastny Nový rok 2015 a nech nám prinesie naše štastie v podobe vytúžených uzlíčkov 🙂 🙂 🙂 a všetkým Vám okrem toho prajem hlavne zdravie a ostatne si kúpime 🙂

dancez
2. jan 2015

@jarmila85 aj ja viem že od 5.1. robia

dancez
2. jan 2015

@roxy80 už máš MS ? ja idem až okolo 2.2. na vklad teraz mni to nevyšlo, lebo prví deň kedy robia som mala 12 deň cyklu. takže smola 🙂 ideš prvá, držím palce 🙂

roxy80
2. jan 2015

@dancez este stale nedorazila dnes je 33DC ak nedorazi do 40 dna tak idem k dokt. na vyvolavacku ...zatial neriesim som zvyknuta ze chodi vselijako 🙂 🙂 🙂

dancez
2. jan 2015

@roxy80 aj ja som chcela isťna vyvolávačku a baby mi to tu vyhovorili že načopchať do seba ďalšie hormony.. a ty chceš prečo vyvolávačku? šak tebe to dobre vychádza nie ? či už nechceš tolko čakať?

dancez
2. jan 2015

@dancez po vklade ostávaš doma ? ja neviem či ísťna PN či nie? robím v obchode 11 hod. na nohách
ale je tu strašná zima.

dancez
2. jan 2015

@pepca28 baby mám vo vklade KET ísť na PN? robím v obchode 11 ho na nohách krátky dlhý týžden
@candour a je tu strašná zima. čo mi poradíte?
@renitr

pepca28
2. jan 2015

@dancez ahoj,ja som na pn nebola,kedze v podstate som"nezamestanana" uz od marca..(ps:robim jak drak bez platenia dani).ale mam pohyblivu prac dobu.tyzden robim,tyzden doma..a vzdy mi vyslo ze som po vklade cca 4dni odlezala,ale potom som isla do prace,niekedy mam dni ze vobec aj nic v praci nerobim,len kukam telku...podla mna zavisi jak sa citis..ak nechces byt v zime a na nohach,chod radsik na PN...ja som sla do roboty,lebo ani doma by som len nelezala...neviem to,odychovat..no..ale aj podstatne je ze krvacat som zacala vzdy v praci...ale ci to bolo tym,neviem...podla mna mi to proste vtedy nebolo sudene...ak budes doma na pn,aspon budes mat dobry pocit ze si preto spravila vsetko,a nebudes si vycitat,ze kvoli praci,zime a 11hodinam sa nieco stane...

matka112
2. jan 2015

@dancez ahoj všetko dobre do Noveho roku,nech sa nam naše sny splnia...😆,ja som bola vždy po vklade na PN,tiež som robila stale-ako zdrav.sestra...a ešte ked tam maš zimu tak dvojnasobne..

fatma1
2. jan 2015

@dancez Ja by som na PN urcite isla..A este ked aj stojis na nohach a zima, no to uz duplovane...Ale samozrejme je to na tebe...ale moja rada, urcite ist na PN, alebo byt doma na dovolenke...prosto, byt doma a nie v praci.

dancez
2. jan 2015

@fatma1 ďakujem baby za radu želám vám šťastný nový rok že vraj tento bude plodnejší ako rok 2014
@matka112 tak nech nám to vínde.
@pepca28
@roxy80
a ostatné žienky

fatma1
2. jan 2015

Veru baby, nech nam to vyjde 🙂

pepca28
2. jan 2015

caute babuchy,dalsi menzes cakam koncom mesiaca,cca 25.jan.,mam ist predtym do ferti na kontrolu?..bola som u svojho gyneekologa,povedal mi ze po MA ani chyru,vsecko ok...ale...???

renitr
2. jan 2015

@dancez ja by som asi isla, hlavne ked je tam zima....

renitr
2. jan 2015

@pepca28 ahoj, asi ano, je lepsie ked sa skontroluju este aj centre... Drzim palce

dancez
2. jan 2015

@pepca28 asi tam zavolaj 7.1.

candour
2. jan 2015

@dancez ahojky,urcite chod na PN.ja po dvoch vkladoch sla hned do roboty aj ked robim v kancli,ale viem ze co pojdem na treti vklad KET ostanem doma uz lezat.ak mas narocnejsiu pracu a v zime,neni o com..urcite odpocivaj!drzim palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre