Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

ereska
29. jan 2015

@dancez skor ci nie velmi ;) vsak uvidime

viva13
29. jan 2015

@nisa_666 ja som nikdy nevydržala 🙂

nisa_666
29. jan 2015

@viva13 verím tomu, že ani ja nevydržím,... 😀

viva13
29. jan 2015

@nisa_666 ja som mala druhú / slabu už v 7den po vklade 🙂

nisa_666
29. jan 2015

@viva13 ja som si tiež hovorila, že naskôr 7 deň. no mám doma kopu testov takže verím, že začnem už 5 deň..

nisa_666
29. jan 2015

@viva13 a teraz si čerstvo po vklade? či ako to dopadlo?

viva13
29. jan 2015

@nisa_666 nie ja som už v 4.mesiaci písali sme si spolu ked ti nevyšiel ET

nisa_666
29. jan 2015

@viva13 jaj micka no ja som daako zabudla...no teraz to výjde a tebe moc gratulujem...

pepca28
29. jan 2015

@ereska nejaka je sikma...nedali ti omylom vietnamske dvojicky????...😀...nestresuj,mne sa ukazala druha ciarka az na 9ty den,aj to bol iba poltergeist

renitr
29. jan 2015

@ereska este neni nic stratene, veeeeelmi ti drzim palce a skus nejaky iny testik, ten bude urcite pozitivny....
Juuuj moja, velmi velmi velmi ti prajem aby to vyslo

ereska
29. jan 2015

Dakujem vam velmi

hencsike
29. jan 2015

@dancez ano,zajtra okolo obeda volam sestricke,dufam ze to bude ok.....

ereska
30. jan 2015

Dnes negativne :(

pepca28
30. jan 2015

@ereska danka,nestresuj este,vobec nic to neznamena...ja som si povedala,ze ak pojdem nabuduce,ani jeden test si nespravim,ale pockam na krv...aka bude hodnota...a podla toho sa budem tesit/netesit...zahod tie poondene testy,akurat ti to narusi psychiku...inak aj ja som si vcera robila test...:-P no,neviem na co ale tyzden meskaju...ale prd..sneh...dnes uz citim ze na supu dojdu...😀..kedy ides na krv?

pepca28
30. jan 2015

@ereska inak,chod sa nanho kuknut este raz...ja som minule jeden biely test od nervov vyhodila,muj muz ho vytiahol z kosa,ze aha,dve ciarky tu mas...😀...

jarmila85
30. jan 2015

ereska, nezúfaj vieš kolko je báb čo im test ukazoval neg.a nakoniec boli...ešte tomu ver...pekne bruško si hladkaj...

pepca28
30. jan 2015

@pepca28 moc sa upinas na predstavu ze uz sa to MUSI ukazat...kamoske test ukazal ze je tehu az v nejakom 6tt...uz jej meskali asi dva tydne..uz je v 6tom meiaci a setko je ok....jednej sa ukaze,druhej nie...nie je to smerodajne...u kazdej inak stupa hodnota hcg...kukni tabulky...rozptyl jak hovado

ereska
30. jan 2015

@pepca28
@jarmila85 baby diky este nezufam dnes som bola na krv vysledky v pondelok a robila som si testy women secret a necitala som tu na ne dobre ohlasy ze aj dost neskoro ukazuju a jednej ani neukazal a to 10kovy a 25kovy inej znacky jej ukazal vy ake mate skusenosti s tymto testom?

pepca28
30. jan 2015

@ereska ahoj,akurat tento test som dala kamoske,jej ukazal pozitivny,ale ako som hovorila,uz jej dva tydne meskali...asi najlepsie su tie obycajne...pasiky...

dancez
30. jan 2015

@ereska asi pepino sú v pohode aj ked sú najlacnejšie

dancez
30. jan 2015

@pepca28 babušky tak že nič sa neodkladá 😀 sliznicu mám ešte nízku takže mi zvýšil dávky
@ereska na 3x2 a v nedelu ráno kontrola ak to bude i.k. vo štvrtok vklad, strašne sa teším 😀
@nisa_666 jupíí

dancez
30. jan 2015

@roxy80 ty ideš kedy testovať?

nisa_666
30. jan 2015

@dancez no super...bude všetko ok. uvidíš....

roxy80
30. jan 2015

Ahojte, no testovat sa moc nechystam mozno v pondelok...trochu sa bojim lebo 3 a 4 den som mala take hnede spinenie a dnes 5 den mam krv ako keby mi mal zacat mz...ale tak dufam ze je vsetko v poriadku a snazim sa nestresovat...mali ste niektora spinenie po vklade???? Mohli by ste napisat ze hej aby som sa ukludnila🙂

dancez
30. jan 2015

@ereska neboj stale to moze byt pozitivne !

pepca28
30. jan 2015

@roxy80 uhniezdovanie?...😀

ereska
30. jan 2015

@roxy80 drzim paste aby to bolo uhniezdovanie a mas krasne //

ereska
30. jan 2015

Ahojte jedine co je divne neviem ci to robi ten ultrogestan teraz beriem 3x2 a pri et som mala 3x1 ale po et som na 7 den po transfere dostala menzes aj ked som brala ultrogestan a teraz zatial nic neviem ci to robi vyssia davka alebo estrofem neviem a inak som to dnes nevydrzala som si uz aj poplakala manzel je pri mne je uzasny .

nisa_666
30. jan 2015

@ereska jeeežiš nie...no to je daako skoro menzes nie? ja berem tak isto utoš aj estrofem 3x1.

nisa_666
30. jan 2015

baby. mala som vklad vo štvrtok a dnes ma začali navečer bolieť prsia. myslím okolie ako keby boky prs. berem utroš a estrofem. a od stredy ma bolí podbruško a už prestáva konečne. bolelo ako keby mrcha mala prísť. myslíte, že je to ok?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre