Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

nisa_666
6. feb 2015

@dancez Ďakujem a držím palec

ereska
6. feb 2015

@nisa_666 blahozelaaaaaaaaaam skoro mamina

roxy80
6. feb 2015

@dancez ahoj drzim palceky a ja som bromelain nebrala ja som jedla 1 malý ananas cesrtvy denne cely hlavne ten tvrdy stred a jedla som ho prvých 5 dní 🙂 🙂

nisa_666
6. feb 2015

@ereska Ďakujem moc

dalilallit
6. feb 2015

caute kocky 🙂 ja som bola v stredu na KET a na krv idem 13.2 🙂 vsimla som si, ze chcete zalozit sukromnu skupinu, ak chcete jedna sukromka tu uz je, moderator je mistisa a skupina sa vola My a Ferticent

roxy80
6. feb 2015

@dalilallit nikde som tu sukromku nenasla:(

roxy80
6. feb 2015

@pepca28 a tusim si mala toho dnes vela, ja si na tu sukromku od teba pockam 😉 😎

matka112
6. feb 2015

@dancez ahoj áno držíme si palčeky 😃

dancez
6. feb 2015

@matka112 oddychujes ?

matka112
7. feb 2015

@dancez ahoj áno,mám teraz troška veget..nechávam sa troška obsluhovať od drahého 😄a ty ako cestuješ?ako sa cítiš? 😃

lucia19831
7. feb 2015

Baby tak ja dnes 8. den a na teste bielo, prestavam tomu verit, este mame dve zmrzliny ( uz horsej kvality) a s ferticentrom koncim. Viacero veci sa mi az tak nepozdava 😔 Mala som OHSS, dr mi povedal ze pri dalsom cykle ho budem mat znovu, to radsej pojdem na soft do Brna. Okrem toho ze mam polycysticke ovaria a nemam, to tusim vravi kazdej druhej.. Jeden den sliznica musi byt nad 8 mm, druhy den vyska nerozhoduje. A hlavne nikde na stranke nemaju kazdorocnu uspesnost ET a KET, to musi mat kazde dobre centrum zverejnene podla mna. Vyhoda je ze su naozaj lacny. Kazdopadne mojim cielom nie je vam centrum znechutit, a neznamena to ze to tu nemoze vyjst, ale kvalita je podla mna horsia. Vsetkym strasne drzim palce, len ja pomaly stracam doveru pre vsetky tieto veci. Drzte sa baby, tfuj tfuj 🙂

dancez
7. feb 2015

@matka112 ano cestujeme uz zajtra sa vraciaMe vecer. Citim sa dobre len sa mi zle spalo a vetry mam od vcera

pepca28
7. feb 2015

@roxy80 j...to bol tazky vecer...boli sme na plese....:-P...ja som uplne KO...😀

pepca28
7. feb 2015

a babeny,vyhrali sme paletu cementu...😀DDDD....teda nie my,ale kamosi,a oni maju byt,tak nam darovali tuto cenu....😀DDD....ide sa makat

matka112
7. feb 2015

@dancez aj ja mám vetry,a tiež som mala zlú noc,ešte aj malý stále mrnkal...

matka112
9. feb 2015

@dancez ahoj ako sa maš😄oddychuješ

nisa_666
9. feb 2015

Bábiky tmavneme, či?...zajtra opäť krvička, verím, že bude veeeela

roxy80
9. feb 2015

@nisa_666 ahoj mne sa zda ze ano, ten navrchu je najtmavsi 😉 neboj zajtra bude krv minimalne 300 alebo viac 😉

nisa_666
9. feb 2015

@roxy80 no ked som mala 50 v piatok a každých 48 hod. stupa o 100% tak nedelu 100 a utorok 200 by som mala myť tak som zvedavá a ten na vrchu je dnes robený. 11 deň po ket

ingrid0105
9. feb 2015

@nisa_666 tmavne pekne ako ma, bude to ok 🙂

fatma1
9. feb 2015

@nisa_666 tmavneee ;)

ereska
9. feb 2015

@nisa_666 vizera to super drzim paste nech je vsetko ako ma byt

dancez
9. feb 2015

@matka112 no ako sa to vezme boli sme Ba bola som pri obvodnej vypísať Pnku, potom som rýchlo niečo uvarila a teraz konečne oddychujem. dnes som zase zle spala stále sa prehadzovala. inak na bruchu možem spať nie to by sa tam nič nemalo stať? ty aj varíš či ani to nie?

matka112
9. feb 2015

@dancez robím všetko, len šetrnejšie 😃

elenkaba
9. feb 2015

@lucia19831 mam velmi dobru kamosku, ktora bohuzial dopadla podobne ako ty v tomto centre. Vyber si este tie dve embryjka ktore mas zmrazene, bolo by ich skoda a potom uz smer Brno. Bude to sice drahsie, ale budes tym doktorom verit, emryologia je uplne na inej urovni, a keby sa to ani tam nahodou nepodarilo, tak si nebudes vycitat, ze si pre to neurobila vsetko... Drzim palce do dalsieho boja.

rsch
9. feb 2015

hlavu hore! ja som bola vo ferticentre spokojna, ako som uz pisala, mam zlu skusenost s IS care, teraz som v 28.tyzdni a cakam dvojicky, moje HCG bolo 840 a test pozitivny nie len ranny uz 7.den po vklade. Par dni som lezala so spinenim v nemocnici, spustil to vyplavujuci sa crinone gel, ktory ostal dnu, mal na sebe este staru krv. lezali tam baby po IVF na antolskej, robia to aj tam, bola spokojna a jedna mala probelm, s udrzanim, potratila asi 6 krat a pomohli jej v prahe, teraz ma dceru malu. Pocula som aj o tazkom pripade a predsa uspesnom prave cez Ferticent....Asi je to individualne, hlavne sa z toho stala velka pracka na peniaze....takze si vsetko treba 5xpreverit, co Vam robia, lebo niekde Vam urobia za peniaze vsetko...aj zbytocne veci...

renitr
9. feb 2015

@elenkaba ja mam za sebou tiez 2 IVF vo fert, ale dalsie budeme riesit v Brne. Su tam naozaj super, budem mat SOFT, cize ziadne mega davky hormonov a navrhli nam taku liecbu, aku nam v BA ani len nespomenuli. Na SR sa vsetko riesi iba cez prachy, vsetci a vsade chcu len peniaze . Jednoducho sa to neda porovnat s Brnom.

fatma1
9. feb 2015

@renitr Ako to prebieha v Brne??

matka112
9. feb 2015

@dancez akosi ma bolí v oblasti žaludka;asi z liekov...a ako ty?

dancez
9. feb 2015

@matka112 mna obcas tam pichne občas inde ale inak v pohode, priatel už rátal ktorý den budeme testovať 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre