Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bobjan
23. sep 2009

Dobré ránko,

ďakujem, ale špiním, takže je to jasné... 😢

misi33
23. sep 2009

Dobre ranko.

No to je smola Bobjan. ☹ ☹

Je to skoda. Ostalo vam nieco aj na KET?

bobjan
23. sep 2009

Misi, my sme nikdy mraziakov nemali... 😢

misi33
23. sep 2009

Takze musis na dalsie IVF?

bobjan
23. sep 2009

Misi, áno....takže na 5-te 😢

misi33
23. sep 2009

Fuha.Ale to je asi jedina utecha.

Jedna lekarka mi hovorila,ze treba skusat,ze mnohe baby sa dockaju az na 7 alebo 8 krat.Ze na prvy krat je velka vynimka a ze vacsinou sa podari len babulam do 30 ky.A ze ked sa zena na to velmi sustredi tak ze nema vobec sancu.Ale zaroven uznala,ze je to narocne pre zeny.

Som ta asi moc nepovzbudila,vsak? No ja som tiez po 30 ke.Mam kopec zdravotnych problemov.Takze tiez si nedavam velke nadeje.

tanitta
23. sep 2009

ahojky..
Bobjan... ☹ ...ale este neuzatvarajme tento cyklus..chapem spinenie.. na psychike nepridava...este nekrvacas...vies ake spinenie moze byt... drobci vedia narobit neporiadok...ale vidim ze naozaj si presvedcena o neuspechu...ale hlavne vies co dalej...to je fajn...spomen si na AR-sk kolke ivfka povychadzali ale vysli... peniazky potroske nasporite...bude to tazke ale zvladnete to...urcite...

petra2505
23. sep 2009

dobre ranko kocky, tak ja mam za sebou pichanie merionalu a cetrotidu - je to riadna fuska, to brucho ma trochu stipalo, ale uz je to o.k, ale ten zadok - myslim, ze v piatok budem mat v zadku pocit ako by som ho mala strceny par dni v ule 😀 joj, uz mam liter vody v sebe, citim sa v pohode tak dufam, ze to tak aj zostane 😉 bobjan a nevesaj hlavu, spinit mozes aj ked si tehu, hlavne nebud smutna, ty si velky bojovnik a zeny su silne nie - tie musia bojovat 😉

sylvusa
23. sep 2009

ahojte baby, tak mám druhú pichačku gonal, dneska mi to konečne pichla dobre a nič nevytieklo, už cítim pichanie , váječníky ma bolia, stále chodím na malú, aj veľa pijem ale každú polhodinu idem na malú,

lenca.b
23. sep 2009

vierka ved my sa snazime nezahadzujeme sancu vobec ale ja ovulujem kazdy mesiac dajako sa moje telo umudrilo akurat ze z toho nie je ziadny efekt

sylvusa
23. sep 2009

baby aj vás boleli vaječníky, a to pichám druhý deň, menzes mám silnú, ja mám pocit, že keď budem pichať dlhšie aj ja chytím ten hyperstimulák

petra2505
23. sep 2009

sylvusa ked si ho vsugerujes tak ano - hlavne bud psychicky v pohode

rikuska21
23. sep 2009

Bobjan ,nechcem zbytocne prehanat, ale ja som mala menzes prve dva mesiace ked som bola 1 krta tehu, fakt nevesaj hlavu a uvidis v piatok,

Bobjan velmi na teba myslim

Sylvi, fakt ked sa takto vyhecujes tak si to vsetko vyvolas svojou psychikou, tak nestresuj a klud,

petus ako sa dnes citis??

awe
23. sep 2009

sylvusa - to je dobre, ked citis vajecniky, stimulka ucinkuje 😉 horsie by bolo, keby si nic necitila.

bobjan - je mi luto 😔 , neviem, co napisat...chce to cas, ale si silna, neboj, vsetko sa nakoniec na dobre obrati 😉

petra2505
23. sep 2009

Petus sa dnes citi ovela lepsie hlavne po psychickej stranke lebo neverim, ze mam ohss.Ja som aktivna, papam, pijem, cikam, nemam brucho, ziadne bolesti, upratovala som, navarila obed a keby som nepichala ani neviem, ze na nejake IVF mam ist 😉

awe
23. sep 2009

peti - 😀 ty si poriadne cislo, tak to je super, ze sa citis ok, uvidis, dr. ti v piatok nepotvrdi ziadny OHSS a normalne dostimulujes a pojdes pekne na OPU a hned aj na ET 😉 spytaj sa v piatok, kolko mas folikov.
peti a ty si aka poistovna?

babulka123
autor
23. sep 2009

bobjan.. ja som krvacala prve 3 mesiace.. nevesaj hlavu..

petra2505
23. sep 2009

awe som pripravena aj na moznost, ze mi vklad odlozi, ale s tym uz nic nenarobim, ale fakt mi je super 😉 vcera som bola z toho taka smutna, ale uz som to predychala 😉 v piatok ide so mnou aj mamca tak budem vediet ovela viac infosiek - ona je zo zdravotnictva 😀 mam doveru poistovnu, preco?

awe
23. sep 2009

iba koli schvalovaniu ziadosti - ako dlho ti to trvalo? ja mam szp a tam to trva aj vyse mesiaca 😒
juj, to mas super, ze mas mamcu zdravotacku...a co hovori na IVF.ko?

lenca.b
23. sep 2009

babulka a to krvacanie bolo uplne normalne?

babulka123
autor
23. sep 2009

lenca.. ano .. na 9 den po vklade som bola v noci na wc a reeeeev ze je to v prdeli..
a potom to bolo tak ze som 3 dni krvacala , 2 -3 dni pokoj,,.. a takto dookola 3 mesiace.. poviem ti ze som bola inak na nervy z toho.. ale vidis.. stalo to za to ..

lenca.b
23. sep 2009

no jasne len si to neviem dajako predstavit ze skade sa bere ta krv sak to vlastne odchadza vystelka nie?ale sak ta odist ked si tehu nemoze?

petra2505
23. sep 2009

awe ona to vnima uplne normalne,ma to svoje vyhody ze je zdravotacka to hej, dost vysetreni mam vdaka nej lebo sa v tom rype a som jej neskutocne vdacna, je to ta najlepsia mamca na svete 🙂 teraz mi pichava merional a cetrotide takze aspon si mozem ponadavat ked to boli 😀
co sa tyka schvalovania ja som to mala rychlo ako zamestnanec poistovne lenze mna brzdilo to, ze mali vo FC dovcu, ale inak viem, ze to trva vsade okolo mesiaca.

babulka123
autor
23. sep 2009

u mna to bolo tak ze som pravdepodobne potracala druhy plod { ked som bola na vklade davali mi 2 vajicka a asi sa uchytilo len jedno} na ulzt. bolo vidno aj druhu dutinku.. takze mozno preto .. ale nebooj existuje mnoooho pripadov ze baby mrchovali do 5-6 mesiaca.. dokonca poznam osobne jednu babu co isla do nemocky s tym ze ju boli brusko a o hodinu bol maly na svete.. necitila ani pohyby, nepribrala.. nic.. proste ani netusila ze bola tehotna.. znie to neuveritlne ale je to tak..

lenca.b
23. sep 2009

fuuu tak to uz je riadne silne kafco 🙂

rikuska21
23. sep 2009

Babulky, tiez som mala menzes normalny prve dva alebp 3 mesiace a moja mamina 5 mesiacov, uplne normalna menstruacia, a tiez poznam zenu co nevedela ze je tehotna, lebo bola od prirody tucna a mala menzes az do posledneho mesiaca, dokonca chodila na rentgnen atd, nbo hruza

Bobjan, ale na tu krv chod, nech to mas potvrdene alebo vyvratene

lenca.b
23. sep 2009

bobjan veru hlavu hore treba verit verit a este raz verit raz to vyjst musi 🙂 drzim palciska silno moc

rikuska21
23. sep 2009

idem haji papa babulky, a myslim na vas

lenca.b
23. sep 2009

rikuska bru nocku dobre sa vyspinkaj

petra2505
23. sep 2009

rikus dobru nocku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre