Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

ereska
10. nov 2014

@dancez my sme mali 16 oplodnili 7a do stavu blastocysty sa dopracovali 3. Ale nezalezi ake mnozstvo bolo vajicok ale ske kvalitne takze kvalita je viac nez kvantita neboj zachvilku budes mamina a najhordid je cskanie tych 5 dnii.ja som uz dnes myslela ze zblaznim potom zavolali a parada.🙂

roxy80
10. nov 2014

@pepca28 gratulujem ti a som rada ze den vkladu u teba - moje narodky dopadol pre teba super 🙂 ja idem v stredu na dalsiu kontrolu kde mi povedia kedy bude výber 🙂 možno už tento piatok alebo sobotu, vsak uvidime a velmi sa s tebou este raz tesím 🙂 🙂 🙂

roxy80
10. nov 2014

@dancez super...pekna uroda 🙂 drzim palceky nech sa krasne oplodnia 🙂

roxy80
10. nov 2014

Ahojte baby,
tak my sme boli v nedelu na prvej kontrole a vsetko ok zatial 🙂 v stredu pozajtra ideme na dalšiu kontrolu kde nam povedia kedy bude výber 🙂 možno už tento piatok alebo sobotu ale povedali ze presne nam povedia až v stredu 🙂 🙂

renitr
10. nov 2014

@dancez jeeej tak to je super a drzim palce aby sa podarilo aj co najviac oplodnit 😉

renitr
10. nov 2014

Ahojte kocky. dnes som bola aj ja vo Fc, prekonzultovat vsetky vysledky ktore mi prisli a vdaka Bohu, mame vsetko v poriadku. Aj genetika aj imunologia a aj to specialne imuno vysetrenie kde je doplatok 50 E. Juuuj som rada. Takze teraz nasadim alchemilku a kupila som si GS Mimistar 🙂 Tak sa nadopujem pekne doplnkami a buduci rok suuuup na dalsi pokus 🙂

ereska
10. nov 2014

@roxy80 to je super a co hovorili bude dost vajok 🙂 drzim paste
@renitr aj ja si davam kyselinu listovu a anopyrin ten musim a zacnem yase cvicit mojzisovej cviky a verim ze januar to istiiii 🙂

dancez
10. nov 2014

@roxy80 som velmi zvedava co mi zavolaju zajtra

renitr
10. nov 2014

@ereska dnes mi v centre vraveli ze po sviatkoch zacnu fungovat od 04.01.2015 takze tesim sa na buduci rok 🙂 Budeme pekne oddychnute pocas Vianoc a buduci rok sa nam to uz musiiiii podarit 😉

opatrovatelka_n
10. nov 2014

sledujem tuto diskusiu uz dlhšie. Ste vo FC spokojne?

renitr
10. nov 2014

@opatrovatelka_n ja mozem povadat za seba, mame 2 neuspesne IVF vo Fc, ale i napriek tomu som velmi spokojna s lekarom , super pristup a aj sestricky su velmi ale velmi mile 🙂

renitr
10. nov 2014

@ereska a ten anopyrin uzivas vlastne na co? To je na zrazanlivost, ci? 😉

roxy80
10. nov 2014

@opatrovatelka_n ano my s manzelom sme spokojní, ze sme si dobre vybrali. Jedná sa o nasu prvu skusenost s takýmto typom centra a tiez je to nase prve IVF a verime ze hned aj uspešné 🙂 🙂 🙂 . Prístup doktora je velmi dobrý ale treba sa pýtať, ale ochotne aj viackrat zopakuje ak niecomu hned nerozumieme a sestričky a vlastne celý personal su velmi milí 😉 😉

ereska
10. nov 2014

@opatrovatelka_n ahoj u nas je to druhe centrum a som macimslne spokojna profesionalny a ludsky pristup .
@renitr ano koli krvi a budem si aj pichat fraxiparin potom alebo clexane

maca0411
10. nov 2014

Ahojte mate skusenosti aj s gyn.fiv.?mi sme boli v aprili na vysetreni a robili mi dvakrat IUI ale bolo to neuspesne.mohla by som sa objednat aj u doktora vo Ferticent?obidvaja sme zdravi, robili mi aj preplach vajcovodou aj to je ok ale aj tak sa nedari.chcela by som sa dat znova vysetrit a pocut iny nazor lekara preco sa nam nedari po vysetreni.dakujem za info 🙂

ereska
10. nov 2014

@maca0411 jasne ze mozes doktorov mozes navstivit kolko chces a na ginfiv som ja nepocula dobre ale to je asi tak no jeden spokojny dalsi nespokojny ale tu som to nepocula ze by sa niekomu nepacilo

pepca28
10. nov 2014

@opatrovatelka_n ja mozem FC len odporucat..😀

alcinkap
11. nov 2014

@maca0411
@pepca28
aj ja odporúčam Ferticent ... nám vyšlo hneď prvé IVF, bolo to rýchle 🙂 tak sa moc teším ... a vynikajúci prístup či už lekár alebo sestričky 🙂

rsch
11. nov 2014

Ja som bola v IS care, kde ma oklamali, ze mam endometriozu, esteze je moja teta gynekolog-porodnik, bola uplne zhrozena ako ma mohli takto oklamat.Vo Ferticente som bola spokojna. Po prvom IVF mi vlozili 2 blastocysty, tehotensky test bol pozitivny uz 6.den z ranneho mocu, dalsi den uz aj z vecerneho:o) Mala som HCG 840 a budu to dvojicky:o) Som v 14.tyzdni prave.o) Uz som si stihla vypocut prednasku od lekara na Kramaroch, ake je to nezodpovedne, preco som odsuhlasila vklad 2 blastocyst a pod....Ake maju potom oni v porodnici s tym problemy...

pepca28
11. nov 2014

@rsch nech sa na kramaroch neposeru...ja som si tiez dala vlozit 2...no a co...moja vec...mali sme ich 6...zdalo sa mi to logicke...

ereska
11. nov 2014

Nam prve ivf v martine nevyslo teraz sme vo ferticente mame tri embryjka a kedze to je 2ivf tiez si dam najdkor vlozit 2 🙂

angel74
11. nov 2014

ahojte baby,je tu niektora z vas samoplatca? potrebovala by som poradit.dakujem 😉

alcinkap
11. nov 2014

@rsch
super ... krásne moc gratulujem 🙂 ja som mala vložené dve (a neváhala som a vôbec sme nepremýšlali, že by sme dali vložiť len jedno). Najprv sa nám ujali dokonca obidve, ale nakoniec z toho jedného bol len prázdny vačok, ktorý potom nejako zanikol.
Kašli na nich .. 🙂 bude vám veselšie (aj keď to bude náročné) ... inak akoby sa nemohli narodiť dvojičky, to potom čo hovorí mamičkám, ktorým sa podarilo mať dvojičky prirodzeným spôsobom ? 🙂

alcinkap
11. nov 2014

@pepca28
mne odobrali 6 vajíčok a prežili nakoniec len dve. Neváhali sme s mužom nad vkladom obidvoch ...

dancez
11. nov 2014

@maca0411 ahoj aj kolegyna chodí do Gfiv ale ja by som am po jej skúsenosiach nesla ani za nič.
určite. len zdierajú z penazí.

dancez
11. nov 2014

@empathia ahoj dúfam že nám dáš vedieť ako dopadla dnešná krv 🙂

dancez
11. nov 2014

@empathia dnes nám ráno volali že sa nám oplodnilo 6 embrií 🙂
@ereska tak už len ostavá čakať do soboty
@pepca28
@roxy80

bambulka2015
11. nov 2014

@rsch jednym uchom dnu a druhym von a na Kramare uz ani nechod. ja som si tiez dala vlozit dve. A bola som v den vkladu na izbe s dvomi dalsimi babami a tie si tiez dali vlozit dve a dokonca sa to tu od urciteho veku aj odporuca. 😉

matka112
11. nov 2014

@angel74 ahoj ja som samoplatca...čo potrebuješ? 🙂

matka112
11. nov 2014

@dancez aj nam volali...to iste..6 mrazačikov,tešime sa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre