Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

ereska
26. okt 2014

@empathia ahoj mi sme mali v martine vtedy min.3 dnove ako sa berie na spermiogram .
@betiii a to slabe krvacanie neslo o uhniezdovanie skus testik este raz. 🙂

pepca28
26. okt 2014

BABY,my sme mali neviem kolko dnove,ako som vcera zistila,robili ICSI...takze potrebovali len zopar schopnych....holt pravdu mate,kto sa nepyta nic sa nedozvie...😀..ale ja som ten typ,co sa nepyta,naco mi to je nie som doktor,darmo mi to bude vysvetlovat,jednym uchom dnu,druhym von....nechavam to plne v ich rukach...inak Dr.Pinter v poslednej dobe vyzera dost unaveno...a dobre poznamenala jedna holka..jak keby uz rozmyslal tri roky dopredu...dufam ze nam dal spravne vajca...😀...ale inak v pohode...

pepca28
26. okt 2014

inak kamoske sa pred polrokom stala zaujimava vec ale v inom nemenovanom centre,kde to naozaj funguje na baze cisiel a pasovej vyroby,mali jej odstranit polyp na maternici,namiesto toho ju skoro omylom oplodnili,pomiesane karty...:-P este ze to pred nou spomenuli,oslovili ju inym menom,ze ideme teda robit vklad vajicok..😀...som sa nasmiala vtedy...:-P...a na to ze PREPACTE,mam inu kartu...:-P

bubulacka
26. okt 2014

@pepca28 😀😀😀 by bola riadne prekvapená ze čaká napr. černoška 😝😀👍

nisa_666
26. okt 2014

ja som prestala tiež daako dôverovať FC..ani ja som nemala žiadne info tak som nato išla matematicky a tak sme mali teda 6 dňové. Dám KETko a dúfam, že tam už nebudem musieť ísť. Ani neviem akej kvality som mala balsty a ani akú veľkú výstelku. Proste ked sa nepýtaš, tak nevieš, ale ja som nevedela čo sa mám pýtať... ☹
@empathia

pepca28
26. okt 2014

@bubulacka neva,nech je zdrave...😀DDDDD

betiii
26. okt 2014

@ereska dakujem ti za tvoj nazor...tento tyzden kupim test a skusim teda este raz.potesila by som sa

pepca28
27. okt 2014

caute,rano sa zobudim a dost ma bolia prsia a picha ma v podbrusku...len dufam ze to neni zle znamenie,lebo ma...som len druhy den po ket a menzes by mi mal dojst najskor na bud.tyzden

empathia
27. okt 2014

@nisa_666 uvidis ze sa vam to za 3mes podari 🙂 ved toto ze uz dnes mal konecne lekar cas aj na moje otazky, co sa tyka vystelky to mam iba z piatku info od mojho gynekologa ze bola 5,4mm... pinter ma sfukol ze to sa uz 10r nesleduje... to sa mi nezdara korektna odpoved a reakcia

nisa_666
27. okt 2014

ved od toho akú máš výstelku záleží, či sa ujme alebo nie. teda aspoň myslím. ja už neriešim, lebo ma picne. počkám a pôjdem na vklad a hotovo. 🙂
@empathia

empathia
27. okt 2014

@nisa_666 ani ja uz to neriesim urobila som vsetko co som mohla uz ako to dopadne tak to dopadne 🙂

nisa_666
27. okt 2014

@empathia presne 🙂

ereska
27. okt 2014

@pepca28 urcite to bude v poriadku len sa tam zabyvava. 🙂

ereska
27. okt 2014

Ktora idete zajtra do ferticentu?

mery1409
27. okt 2014

@ereska. Ja idem

sasa1983
27. okt 2014

Kočky, mám v chladničke gro balenia PROFERTILu, 129tbl., exp.04/2015. Výborná cena, navrhnite si ju. A mám ešte 2 balenia Utrogestanu, exp. 10/2016 a 1 balenie Estrimaxu 09/2016 a dačo málo z Duphastonu. Cez IP: Ďakujem.

ereska
28. okt 2014

@mery1409 nesedeli ste pri tom kavovare ked sme odchadzali?

v_alika12
28. okt 2014

baby poradte prosim. mm ma zle vysledky spermiogramu,ja zatial vsetko OK. navrhli nam ISCI. musim absolvovat laparku pred tym alebo mozem podstupit umele aj bez toho?

mery1409
28. okt 2014

@ereska ahoj áno sedeli

ereska
28. okt 2014

@mery1409 a co vam povedali?

pepca28
28. okt 2014

@v_alika12 co je laparka?ja som nic tak nepodstupovala..tiez sme mali icsi

renitr
28. okt 2014

@v_alika12 ahoj, ja som musela podstupit laparoskopiu pred IVF. Bola to podmienka pre poistovnu. Takze najprv laparoskopia a az potom papiere pre poistovnu na prve IVF.
Ale vela zien ide na IVF aj bez laparky. Tak teda neviem kto vlastne ist musi a kto nie na tento zakrok 😒
@pepca28 Laparka je mensi chirurgicky zakrok, kde sa zistuje priechodnost vajecnikov a rozne zrasty, ktore sa hned tymto zákrokom daju aj odstanit...

sprituska
28. okt 2014

Baby od vcera picham 150j. Puregon, v sobotu mam ist na kontrolu po 6 dnoch. Ale dnes mi je nejak divne, som nafuknuta, bolia ma vajecniky... Mam celkom silnu ms.... Mali ste to niektora? Je to moja prva stimulka a chcem verit ze aj posledna:(

alcinkap
29. okt 2014

@sprituska
neboj to je normálne. Aj ja som to tak mala. Hlavne vydržať 🙂 držím moc palce ....

v_alika12
29. okt 2014

@pepca28 a co ste mali aky problem,ked sa mozem opytat? isci si podstupila vo ferticente? a vsetko OK,ci? a aku mas poistovnu? diky 🙂
@renitr tiez si pacientka ferti? mozem sa spytat na poistovnu?

renitr
29. okt 2014

@v_alika12 ano tiez chodim do FC , buduci rok planujeme uz nase 3 IVF, vsetky cez Fert.
a poistovnu mam Vseobecnu ZP 😉

renitr
29. okt 2014

@sprituska nafuknuta budes pretoze to je z tych hormonov 😉 ja som si na konci stimulky uz ani poriadne sadnut nevedela, mala som pocit akoby zo mna malo nieco vypadnut 😉 Ale to su vsetko priznaky hormonov a dozretych vajicok 😉 Drzim ti palce

pepca28
29. okt 2014

@v_alika12 manzel ma oligoastenoteratozoospermiu/(prosim nechci vysvetlenie🙂...no a ja mierne PCO..a ano som vo ferti.poistovnu mam vseobecku

pepca28
29. okt 2014

som piaty den po ket,mam sa otestovat?asi je to blbost,co?

pepca28
29. okt 2014

@sprituska to vydrziiis....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre