Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

lienkalienocka
20. feb 2012

@luga tak podla mna za dva tyzdne by sa uz mala dostat aspon k dr a u neho dalsie dva tyzdne, cize akurat 🙂 svagrina robi v poistovni tak ona bude obetny baranok 😀

luga
20. feb 2012

@lienkalienocka , jaaaj, tak to mas dobre 😀

lienkalienocka
20. feb 2012

@luga treba vyuzit nie? a kam ju pojdes odniest?

luga
20. feb 2012

@lienkalienocka , jasne, ze treba, inak to trva vecnost u nich - teda aspon moje nejako pomaly schvalovali 😝
v auparku je podatelna .... tebe ju zobrala svagrina?

lienkalienocka
20. feb 2012

@luga ja som bola tiez v auparku, mam to na skok. je tam taka starsia pani, bohuzial som sa dostala k nej. zevraj je nic moc. ked som si pytala cislo ze kde si ju mozem skontrolavat: to vam ja nepoviem. a svagrina hovorila ze to je udaj ktory by mala vediet a mala by ho poskytnut. tak skus u inej

luga
20. feb 2012

@lienkalienocka , mne je to v podstate jedno, kto mi ju zoberie .... hlavne, nech sa dostane tam, kde ma a potom schvalena do centra .... a asi ani vyvolavat nebudem do poistovne - len keby im to trva nejako extra dlho .... neponahla mi to 🙂

lienkalienocka
20. feb 2012

@luga ja by som ju mala rada co najskor schvalenu, co ak neskorsie zacnu strajkovat este viac. no moze sa stat aj opak, ze teraz nic a potom to pojde velmi rychlo. ale ved kazdy ma na to iny nazor 😉

luga
20. feb 2012

@lienkalienocka , nikto nemoze vediet, co bude - napr. po volbach .... verim, ze chces uz ist na to - aj ja som bola predtym netrpezliva 😀

camelco
20. feb 2012

@luga @lienkalienocka určite vám ich schvália, ja tomu verím 😉

luga
20. feb 2012

@camelco 🙂 aj ja 😎

camelco
20. feb 2012

o chvíľu začnete so stimulkou a potom budete čakať ako ja 😀

luga
20. feb 2012

@camelco 🙂 ... a to estelen bude dlhe cakanie 😉 😀

camelco
20. feb 2012

@luga ti poviem, je to ako nekonečný príbeh 😵

lienkalienocka
20. feb 2012

@luga a teraz sa uz tak preco neponahlas? neviem ake to je zazit to sklamanie, preto sa pytam 🙂
@camelco lenze mne uz pomaly ale iste trpezlivost dochadza. chcela by som uz vediet vysledok. chudak muz ked budem stresovat bude musiet mat pevne nervy 😀

camelco
20. feb 2012

@lienkalienocka 😀 😀 😀 môj mi povedal, že nech radšej počkám s tým testovaním, veď minulý rok si toho so mnou užil ale zvládli sme to 😉

luga
20. feb 2012

@camelco 🙂
@lienkalienocka , prave kvoli tomu strachu, ze ako to zase dopadne .... a je to posledny pokus hradeny poistovnou, tak chcem byt co najviac v klude a pripravit sa - a este skusame macu - tak jej treba dat nejake dva-tri mesiace - mozno sa stane zazrak 😵

lienkalienocka
20. feb 2012

@camelco ozaj, malo by sa testovat na 14.den vsak? keby som testovala na 10. den mohlo by byt uz nieco vidiet? moj je taky moj psycholog, tak verim ze to za jeho pomoci zvladnem 😉

lienkalienocka
20. feb 2012

@luga tak potom by

lienkalienocka
20. feb 2012

@luga aha, tak uz chapem, preco si taka opatrnejsia. neboj, uz to musi vyjst. aj vam robili nejake vysetrenia ze preco nevysli dve?

camelco
20. feb 2012

@luga my s mm sme teiž papali a vlastne aj papáme macu, chlorelu, zelený jačmeň a spg detto (minulý rok bol lepší ako tento)............ ale možno to bude zázrak 😵 😵 😵

camelco
20. feb 2012

@lienkalienocka ja mám tiež niečo podobné doma, snaží sama podržať, keď sa cítim najhoršie, ano testovať by sa malo 14. deň, ale niektoré baby to riskli už aj na 8 alebo 10 - vidno dušíkov

luga
20. feb 2012

@lienkalienocka , musi-nemusi - ako ked nevyjde toto, vyjde niektore z dalsich - dufam 😅
vysetrene mam uz asi vsetko okrem hematolky a vsetko je ok , mm ma zly spg., takze je mozne, ze je chyba niekde v jeho spermiach - napr. DNA (fragmentaciu nam nerobili) - tak sa embrya prestanu vyvijat
@camelco , ako ja sa na ten "zazrak" nejako neupinam, len mi prislo fajn to este vyskusat - nam sa spg. tiez permanentne horsi napriek vsetkym vitaminom a doplnkom, ktore mm pojedol .... macu je skor on, ja tlacim chlorellu - tiez neviem, ci to ma vlastne nejaky extra ucinok ... ono ide hlavne o tu psychyku teraz u mna - nemohla som sa proste hned vrhnut na ivf, ako som si to planovala minuly rok, tak "pauzujem" takto - mozno trochu ucelne 😎 😀 😝

luga
20. feb 2012

opustim vas, idem pracovat .... majte sa 🙂

camelco
20. feb 2012

@luga my sme tiež čakali rok, a tie vitamíny .............. neviem, možno niečo predsa len pomáha, ale určite neexistuje nejaký zázračný účinný liek,potom by farmaceutické spoločnosti nemohli zarábať 😀

silvia545
20. feb 2012

@camelco volala som do centra a žiadosť im ešte neprišla 😖 prave poštár priniesol žiadosti,ale moja tam ešte nebola 😒 aj som hovorila,že som volala a mám schválené,,sestrička mi hovorila,že ony to tak robia v poisťovni jednej kancelárii schvália,,pošlú do druhej na podpis a ta zas do dalšej,kde zas posielajú do centra 😉 majú to tam jak na kolotoči 😀 ale nevadí,aj keby mi prišla teraz,tak začnem až v marci,,tak to cítim 😉 teraz som nejako neni na to pripravená 😒 inak aj veštkyna mi povedala,že jej tam vychádza mesiac marec na otehotnenie 🙂 tak to asi má byť 🙂

ten film mi nejde stiahnuť,stále mi tam ukazovalo čas ukončenia 2 hod. potom 4 aj volačo a stiahnuté nebolo nič 😠 tak mm bol na obede z prace a dá to stiahnuť kamošovy z roboty 🙂

silvia545
20. feb 2012

@tigi dakujem zlatko 😉 pekne si to napísala,až mi slzy vyhrkli 😢 ja neviem,čo som to mala za dni,,také zlé myšlienky mi chodili po rozume ☹ úplne ma to vo vnutry zablokovalo a nemohla som sa cez to preniesť 😠 ale dnes mi je už lepšie,dúfam,že to prechádza 🙂 dr.je mily,,aj ked niekedy toho povie málo,povie iba to čo má,,ale ked chceš vedieť viac,treba sa ho pytať a on na všetko odpovie 🙂

camelco
20. feb 2012

@silvia545 no vidíš, si už aspoň trošku pozitívne naladená, sami zdá že aj viac ako trošku 😀 😀 😀 ........... ináč to má byť presne tak, takže v marci, ja som už dnes v robote, to ti poviem, to dnešné ranné vstávanie o pol 5 😝 😝 nič moc, keď minulý týždeň o 9 - pol 10 😀

silvia545
20. feb 2012

@camelco aj ja som rada,že ma to prechádza 🙂 tie pocity čo som mala,to ako keby bolo nejaké znamenie alebo čo,,aby som teraz nezačinala 😉 fakt až ten marec 🙂 takže počkám si pekne na marec,,príde jar,,začne sa sadiť a vo mne bude tiež pekne rásť dieťatko 🙂 😉
jééééžiš,že o pol 5 😨 vtedy som sa obracala na druhú stranu a spala dalej 😀 😀

tigi
20. feb 2012

@silvia545 niekedy su take dni, mas pravo byt smutna. ale vidis, mozno to bolo naozaj znamenie, ze je lepsie pockat do marca, vsetko zacne kvitnut, clovek sa hned citi lepsie. aj telo nacerpa viac energie zo slniecka a v takom telicku bude radost sa babanku zabyvat. 🙂
u nas to asi vyjde skor na april, jedine ze by si v poistovni svihli a poslali to o tyzden skor, to by som mozno stihla aj marec. 😀

@camelco no ja vidiet na budiku 4:30, tak asi zaplacem. pre mna je to hrooozne skoro. cestujes daleko za pracou ked tak skoro vstavas?

silvia545
20. feb 2012

@tigi určite to bolo,lebo takto som sa naozaj necítila ani pred jednym ivf 😖 beriem to ako znamenie a marec bude náš 😉 tak ked stihneš marec,tak potom budeme kvitnúť spolu 😀 už máte žiadosť podanú? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre