Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

wejbynka
14. apr 2012

@dorotka_ nooo my by sme chceli hned dve🙂.....tak uvidimeee co bude , len s dvojickami moc neratame:D.....tak siiiilno drzim palce aby sme boli vsetky tehu:D...nemame dovod nebyt

wejbynka
14. apr 2012

@barbadossa ahoooj🙂...vies co po OPU ti pride hned o 5 dni a ta sa nerata, potom jedna a tyzden pred druhou na kontrolu a po nej je vklad🙂....dlhaa najdhlsia dobaa ale urcite sa oplati🙂....nam sa to uz krati mrcha pride o necele 2tyzdne a ideme nato🙂

wejbynka
14. apr 2012

@lienkalienocka fuuuhaa takze mate to iste ako my:D....aj my sme mali tak vela ked bol odber mali sme 29 folikulov 24 sa oplodnilo a 14 bolo vhodnych na mrazenie🙂.....takze aj ked sa naaahodou nepodari na prvy krat tak urcite budete mat deticky v zaruke nejake🙂.....ale neboj prve dni pojdu pomaly ale potom to uz pojde rychlloo a dockas sa, hej hej v stredu idem na kontrolu a zacnem asi brat ten estrofem🙂....si v tej iste situacii myslim ze pinto sa tak nerozhodne ale urcite by vklad spravil keby ste chceli ale na vlastnu zodpovedost co my sme riskovat nechceli:(

lienkalienocka
14. apr 2012

@wejbynka ja dufam, ze ich bude aspon 10 na zmrazenie, nech mame rezervu 😉 a nevies kolko sa potom tak cca davat rozmrazit? je mi jasne, ze podla toho kolko ich je. ale tak napr. ty. kolko si date rozmrazit? dnes hovoril, ze ET neprichadza do uvahy. uz som sa s tym aj zmierila 😉 potesil ma, ked povedal ze maju viac tehotnych po KET ako po ET 🙂 idem ratat kedy bude vklad 🙂 jaj sa tesim jak male decko, nech nam to vyjde 🙂

wejbynka
14. apr 2012

@lienkalienocka nooo tak mozno aj hej ale zasa aj ked ich bude menej s toho nemusis byt smutna lebo vajka ktore sa idu mrazit tak su tie naj naj najlepsieeee!🙂.....podla poctu kolko ich bude vhodne mrazit si ty sama povies po kolko ich chcete dat mrazit my sme si dali mrazi po dvoch aj po jednom vajku🙂....a rozmrazi sa ich tokolko po kolkych si si ich dala zamrazit, ked budete chciet vlozit 2 tak za rozmrazia dve a ked 1 tak jedno🙂....my sme chceli naprv jedno lebo dvojicky su pre nas vela ale nakoniec sme sa dohodli zee rozmrazime dve a aj vlozime dve🙂....hej hej to vravel aj nam a nam to sestricka dokocna vravela este pred tym ako som zacala stimulovat 🙂....aj ja sa moc tesim🙂....budeme mat deticky v roku 2013🙂

barbadossa
14. apr 2012

@silvia545 budem na teba myslit v pondelok ides na krvicku?? tak stasne ti prajem aby ti to vyslo 🙂

barbadossa
14. apr 2012

@wejbynka tak to uz za chvilu 🙂 sa tesis ze 🙂 ja si teda este pockam do maja teraz cakam 27.4 vlasne prvu ked po OPU sa nerata a pojdem do robotky tak mi to hadam ujde 😀

barbadossa
14. apr 2012

@lienkalienocka no ja som sa to dozvedela pri poslednom sone pred odberom tak som zostala z toho taka soknuta neratala som s takouto moznostou 😒 ale co uz pockam si do maja 🙂 odberu sa nemusis ja som mala trochu strach z uspavania kedze som to este nezazila 🙂 ale v pohode

barbadossa
14. apr 2012

@ana79 a ty si ako dopadla? nejak som to tu nepostrehla 🙂

barbadossa
14. apr 2012

@wejbynka teba sa pytali ze po kolko vajok chces dat mrazit?? bo mna nie

lienkalienocka
14. apr 2012

@wejbynka jaj tak. zatial mi nehovoril nic o zmrazovani, iba ze sa daju zmrazit tie najviac bunkove- cize najlepsie 😉 a aj to, ze sa mozu potom prestat vyvijat. tak preto sa pytam, ze ci sa da viacej rozmrazit, len som nevedela co s tymi ostatnymi,ktore by zostali. som to vyratala, ze nam by to malo vyjst vlozit cca koniec juna, zaciatok jula. vtedy mame dovcu 🙂 no aj my sa citime na dve 🙂 je to aj vacsia sanca, ze sa uchyti aspon jedno. aj ty si mala diphereline dva dni pred odberom?
@barbadossa mna na to nastastie pripravoval uz od prvej navstevy 🙂 len ja mam strasny strach z lekarov a vtedy mi vyleti tlak a aj tep do vysin. musim poprosit anesteziologa o ryyyychly preplesk 😉

kristina81
14. apr 2012

@silvia545 Ahoj.Aj ked som sem nepisala tak som vas tu sledovala.Tak silno som ti drzala palce aby ti to vyslo!!!!Snad to este nie je to najhorsie!

dorotka_
14. apr 2012

@silvia545 presne ako ti povedali vo FC test nic neznamena vela som tu citala ze baby boli tehu a mali test negativny a aj spinenie byva, podla mna sanca este je na isto to potvrdi krv, budem na teba silno mysliet nech sa to napriek vsetkemu vyvinie v dobru spravu 😉

dorotka_
14. apr 2012

@barbadossa aj mna sa pytali ze ako zamrazia nase nam ostali 4 a tiez sme ich dala zamrazit po dvoch 🙂

dorotka_
14. apr 2012

no moja ms sa so mnou zahrava, vo stvrtok to vyzeralo ze v piatok sa uz spusti coby bolo v predstihu lebo mam ju mat az okolo 20teho, tak som rychlo bola na tu predkontrolu ci nie su ziadne cysty a vypisat si tabletky a odvtedy nic, ms sa este nekona co mne nevadi lebo staci ked pride o tyzden ale takto ma napinat a strasit 😀, len moj dr. mi pozrel ze aku som mala velkost sliznice bez podpory liekov a veru malo len 5mm, tak dufam, ze tento cyklus s liekmi narastie na tych aspon 8mm a bude moct byt vklad

silvia545
14. apr 2012

Baby moje,,dakujem Vám,že mi držíte palce 😉 ale práve to prechádza na normálnu ms ☹ ☹ aj som verila,že ešte je tam malá nádej,,ale tá sa už rozplynula 😢 😢 neviem,prečo nám Boh nedopraje mať dieťatko ☹ ako nášho synčeka,ktorý sa mal o mesiac narodiť a zobral nám ho 😢 😢 je to pre nás všetky nespravodlivé,čím všetkým musíme prejsť a nakoniec príde smútok a plač 😢 😢

dorotka_
14. apr 2012

@silvia545 ale este je tu taka mala sanca, naozaj niektore baby maju normalnu ms aj prve tri mesiace, aj tak budem este drzat palceky

silvia545
14. apr 2012

@dorotka_ dakujem moja 😉 ale bol by to zázrak 😉

dorotka_
14. apr 2012

@silvia545 tak nech sa len pekne stane 🙂

silvia545
14. apr 2012

Babule moje,,ja som išla do smetiaku vyhodiť smeti a chcela som aj ten test vyhodiť,,a nedalo mi to,,a tak som nan ešte raz pozrela a je tam úúúplne slabulilinkááá druhá čiarka 🙂 neviem,prečo som sa na to ráno poriadne nepozrela úplne 😉 len teraz sa bojím,aby mi to neodišlo ☹

ana79
14. apr 2012

@silvia545 no ja som sa pytala vo FC ,ze kolko stoji ivf ako samoplatca ze vraj okolo 1000 az 1200 e + lieky. to je pekna palka....

ana79
14. apr 2012

@silvia545 no vidis nakoniec to este nebude take stratene....uvidis v pondelok a co este spinis...ci uz ani nie?

barbadossa
14. apr 2012

@dorotka_ no mne len pinter hovoril ze by bolo lepsie keby sme mali hned dvojicky lebo pri stimulacii budem mat vzdy hyperstymulaciu len stale rozmyslam ze ci dvojicky stale neviem 😒 ale este mam dost casu si to rozmysliet 😉

barbadossa
14. apr 2012

@lienkalienocka co mas syndrom bieleho plasta 😵 aaale neboj zvladnes to tam veriiim ze hej 😉

silvia545
14. apr 2012

@ana79 spustilo sa mi to do takej ružovej farby,,nemám zatiaľ normálnu ms s kuskami krvy,,len je to ružové 😉 len,aby mi to neodišlo o to sa bojím ☹ takto som to mala aj pri 1 ivf 😒 1 krvička bola pozitívna a druhá už neg. ☹

silvia545
14. apr 2012

@ana79 tak to je teda dosť tie ceny 😖

lienkalienocka
14. apr 2012

@barbadossa no bohuzial hej 😠 ale v tom dotazniku bolo pisane, ze sa postaraju aby pripadny stres odisiel 😉 nieco mi ked tak supnu 😉 uz sa tesim, nech je po tom, sak sa mi uz aj guma z teplakov zarezava 😀
@silvia545 jedna tiez takto vyhodila test a az neskor pozrela a bol tam duch. teraz uz bude rodit. takze tfuj tfuj, v pondelok v centre 😉 ked tam bude niekto behat v nocnej koseli s opickou tak to som ja 😀 a este dalsi poznavaci znak, brucho, brucho a az potom ja 😀

mirka5
14. apr 2012

Ahojte chcem sa poradit. Na cca ktory den cyklu sa robi OPU?

mirka5
14. apr 2012

@silvia545 Drzim palce nech je krvicka pozitivna. Ja som tiez spinila od 10.teho dna a bola som tehu 🙂

barbadossa
15. apr 2012

@lienkalienocka no ja tiez nemozem povedat ze som bola nejaka hrdinka aj ja som mala trosku trach ale mala som pri sebe manzela 😉 ten pa utesil 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre