Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

sylvusa
26. jún 2009

mám čátanie na večer, dík

loginka
27. jún 2009

bre ranko, 😎
baby kuki uz mam aj ja album 🙂

alex
27. jún 2009

logi videla som. Krásne bublinky 😵
Joj nech je už pondelok, lebo sa zbláznim.

lolka
27. jún 2009

dobre ranko 😉
loginka, alex gratulujeeeeem 🙂 dalsie fazulky brusku, dobra spravicka a logi, ty mas dokonca dve ! super 🙂

lauritka
27. jún 2009

jeje, vy ste uz vsetky tehule, asi zacnem rozmyslat aj ja o dalsom IVF: 😉 normalnou cestou to asi nepojde az do dochodku 🙄

lolka
27. jún 2009

ahoj lauritka, presne tak, pustite sa opat do toho !!! ja by som prirodzene otehotnela mozno do 10 r. a to nemienim cakat. nam vyslo 1.IVF/ICSI , tak sa velmi tesime 🙂

alex
27. jún 2009

lolka ďakujem.
Laurit smelo do toho, budem strašne držať palce.

gilly
27. jún 2009

baby, dnes rano som si na aplikatore od crinone nasla krvicku (som12den po ET) ☹ - vsak to este nemusi nic znamenat?

lauritka
27. jún 2009

ja som tak dufala, ze sa po laparke zadari aj prirodzene, ale mesiace idu a nic z toho 🙄
ale najprv by som asi chcela vyskusat aspon dva IUI,lebo spg je len trochu zhorseny, tak neviem... 😔

gilly
27. jún 2009

a ked ste spinili, nadalej ste brali utros ci crinone?

alex
27. jún 2009

laurit, keď ste ok, tak to proste musí výjsť.
Ja som mala laparku 10/2008 a až teraz sa zadarilo.

lauritka
27. jún 2009

no ja som ok, akurat muz ma miernu asthenoteratospermiu...ale ked uz ma to nejak prestava bavit tolko cakat. ked vsade naokolo vidim tehule ☹

loginka
27. jún 2009

lauritka, chodte do to! 🙂
vies, ze ja som tiez snivala o prirodzenom otehotneni, ono v tejto teme je v priebehu kratkeho casu uz 2.zazrak (vierka a alex tesne pred IVF otehotneli 🙂 )
ale vidis, istota, je istota a kazde dalsie IVF zvysuje predsa statistiku 🙂

lauritka
27. jún 2009

ano ved ja viem, ja sa len bojim zase tych missedov 😒

loginka
27. jún 2009

tak to aj ja ☹ ale ako inak ako skusanim?

lauritka
27. jún 2009

no ved hej, ja som teraz mala rok pauzu po tom vsetkom, ale pomaly asi pojdem na to, lebo vidim, ze to inak nepojde a roky bezia, nechcem skoncit ako zatrpknuta dochodkyna len s mackami 😝

loginka
27. jún 2009

a ja som cakala rok

alex co je v pondelok? ides na utz?

lauritka
27. jún 2009

ale chyba mi ten pocit - vidiet dve //, je to sialeny adrenalin, ked clovek caka tak dlho a nakoniec ich uvidi 😵

alex
27. jún 2009

logi hej, strašne sa teším 😵

alex
27. jún 2009

laurit mi hovor, ja som už nedúfala, že tie dve niekedy spontánne uvidím. Bol to šok, ruky sa mi klepali...

lauritka
27. jún 2009

juj verim ti alex 😵 a velmi ti to prajem po takej dlhej dobe.

alex
27. jún 2009

ďakujem. Vieš, že aj ja tebe strašne držím palce, som smutná z toho, že človek to bábo chce, snaží sa a nič. Nikde nie je chyba a aj tak to nejde. Je to strašná bezmocnosť...

lauritka
27. jún 2009

🤐 😒 stale verim...

vierka
27. jún 2009

ahojte kocky...

alex - tak to viem presne ako si sa citila, mne sa klepali tiez ruky ako das ked som to tam videla 😀

gilly - pokracuj v davani utrosu, ked len trochu spinis, alebo krvacas... potri na nasu gregy ako dlho krvacala a spinila a v brusku ma aj tak krasne babatko... takze maximalne kludovy rezim a pekne pokracuj 😉

petra2505
27. jún 2009

Ahojte baby, sorry, ze vam sem vstupujem, ale mam par otazok.Vo stvrtok som po troch rokoch snazenia navstivila FC a Pinter mi povedal, ze v auguste mam 10 den cyklu prist na folikulometriu a musim ist na IUI a potom na IVF.Mozno by sme sa IUI aj vyhli len mam Doveru a oni pred IVF vyzaduju IUI.Chcela by som sa vas teda spytat:ako to IUI prebieha?po akom case sa mozem tesit na IVF?a co ma pred IVF caka?baby moc vam budem vdacna ked ma poinformujete lebo mam take zmiesane pocity, ale strasne chceme babo.

vierka
27. jún 2009

petra - ahojcek... niektore poistovne pozaduju pre IVF aj IUI... IUI je inseminacia, nie je to nic bolestive, ani zlozite, len ti budu stimulovat cyklus, potom pichnu vyvolavacku na ovulaciu a na dalsi den pride mangel rano, odovzda vzorku, ktoru precistia a potom tak za 2 hodinky ju vstreknu do teba, je to ako klasicke gyn. vysetrenie... a tento postup sa tak obden opakuje...
IVF je uz trochu zlozitejsie, ale nie je to nic strasne, tam stimulujs injekciami, potom je odber vajicok, ich oplodnenie v skumavke a o pad dni ti vlozia do bruska embryjka a potom uz len cakas 14 dni na krvny test... pre IVF si vybavujes len predoperacne vysetrenie (kedze sa odber lobi pod lahuckou narkozou) a krvy test oboch partnerov na pohlavne prenosne choroby, to je vsetko....
ja som to napisala len tak vseobcne, keby si mala este nejake otazky kludna sa pytaj 😉

siouxie
27. jún 2009

no do pr...le, už som to tu niekde čítala a úplne som na to zabudla. Ja mám tiež Dôveru a keďže nám o IUI bolo povedané, že je úplne zbytočné (v našom prípade), budem ho musieť absolvovať iba kvôli poisťovni?! O IUI by teda ani nešlo, skôr o laparoskopiu, ktorú zase podľa všetkého musím mať spravenú kvôli IUI. To je teda dobre vadný systém. 😠 😠 😠

bambibam
27. jún 2009

Ahoj dievčatá ja som postupovala tak že nám spravili 3 krát IUI a potom nám doporučili IVF a na laparku som nemusela,pretože pri IVF ich už tá priechodnosť moc netrápi- pokial niesú však problémy. Doporučili mangelovi Urológiu,a teraz čakáme na naše 1 IVF.

siouxie
27. jún 2009

bambibam, ďakujem, už som sa tu hrabala a v starej FC téme som tiež našla, že sú pre Dôveru dôležité tie chlamýdie a laparoskopia ani nie. Len som myslela, že či zase laparka nie je podmienkou na IUI, ale snáď nie. 😖

vika34
27. jún 2009

ahojte,chvílku tu človek nie je a pomaly každý deň pribúda tehulka
😀
to je super ,dúfam,že táto tehotenská vlna zostane až do jesene
Loginka to je super,budeš to mať jedným vrzom vybavené/teda ked nechceš viac ako dve deti/
😅 držím palčeky
samozrejme aj všetkým ostatným,ktoré sa iba chystajú,
zdvihlo mi to parádne náladu,všetky tehotné,tuším okem mňa sa to za posledné obdobie podarilo všetkým,tak aj na mňa musí sadnúť šťastie/aj ked na mňa ,podľa doktorov už raz sadlo/,
pá a držte sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre