Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bobjan
21. júl 2009

tak neviem....mám si ísť urobiť HP, keď teraz dostanem mrchu radšej??

vierka
21. júl 2009

bobjan - pre istotu si to daj spravit, ved to nie je nic zlozite a keby nieco, tak to budes mat 😉

siouxie
21. júl 2009

aj ja si myslím, nech zbytočne neprídeš o jeden mesiac.

katka14
21. júl 2009

a servus vierka, dlho som ta tu nevidela. ako sa máš, tehuľka ?

vierka
21. júl 2009

katka - ahojcek... teraz je to tu zaspatejsie ked FC dovolenkuje, tak cakam kym sa to rozbehne 😀
inak sa mam super, nemam sa na co stazovat... a co ty? 😀

bobjan
21. júl 2009

Vierka, ahoj 😉 Veru, tak pekne naklušem na krv, keď dostanem. Teda 2DC alebo 3DC???

vierka
21. júl 2009

ja som bola vtedy davno na 3 DC 🙂

bobjan
21. júl 2009

a to treba teda 3x HP? a všetky na 3DC??

katka14
21. júl 2009

vierka, ja sa mám fajn, pracujem, chystame sa v sobotu na gulas, vo štvrtok asi behnem mojej doktorke na tie hclamydie a kuknut či nebude mat dovolenku. a ked pride mrcha, tak na HP lebo mi chýba ešte 1.

bobjan, to sa robi len 1 HP si myslim. nemáš nejaké staršie v FC?

bobjan
21. júl 2009

Ja ti katka neviem, či tam mám.... sa mi čosi marí, že áno, ale nie som si istá....

to sa robí len jeden HP?????? Teraz tu niekto písal, že 3x, nie??? Idem to pohľadať...

bobjan
21. júl 2009

áno písala to miskad, že 3 horm. profily treba 😠 😖 to sú teda ďalšie 3 mesiace...pomooooooooooooooooc 😢 😢 😢

vierka
21. júl 2009

bobjan - podla mna by ti mohli uznat aj nejaky starsi..

katka - no pre istotu si to popozeraj ci nedovolenkuju, lebo teraz je to take, ze vselikade su dovolenky 🙂

bobjan
21. júl 2009

Vierka a koľko starší? Ja mám dakedy pred rokmi asi.....neviem 😖

vierka
21. júl 2009

mojka a keby si cinkla este do FC, ved oni tam musia mat zaznam co vsetko tam uz mas.... ja napriklad som isla na prve schvalovanie v decembry a HP som mala z januara a nebolo treba novy, ale to bolo minuly rok 😒

petra2505
21. júl 2009

dievcata hormonalny profil moze byt aj starsi len musi to byt kompletne - tri odbery a musia byt tie profily 3....prave to cele absolvujem lebo mam len jeden kompletny a tri dalsie kde mi chyba vzdy jeden odber takze si musim este dva dat dorobit....

bobjan
21. júl 2009

Takže som volala. Treba HP 3x. Sestrička bola veľmi zlatá a ochotná.

Takže 1HP tam mám, 1 si dám urobiť teraz, aj chlamýdie a 1 bude v auguste a môžem pichačkovať. Juchúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú 😉 🙂 Jooooj ja sa tak teším 😎

bobjan
21. júl 2009

Ozaj a stačí len tú prvú fázu od 2DC do 5DC, tie ďalšie fázy sa robiť nemusia

vierka
21. júl 2009

bobjan - no supeeeeeeeeer, tak vidis, sikulka 🙂 😵

bobjan
21. júl 2009

Vierka už len dúfať, že u gyndoša nebude dovolenka....

Tak ty si užívaš tehu, však???

vierka
21. júl 2009

bobjan - ved skus ked tak aj tam zavolat a budes vediet 😵

no ja si praveze skor pripadam ze nie som tehotna... ficim v praci, mam rozbehnutych vela projektov a tak... este stale sa zmestim do handier 😵 naplno si to zacnem asi uvedomovat, ked male zacne kopat 😀

bobjan
21. júl 2009

Vierka, no vyskúšam aj tam brnknúť...

To je bomba, že sa cítiš fajn. Takže si vôbec ešte nepribrala??? Liečiky si asi posunula ďalej, však?

sylvusa
21. júl 2009

ahojte, bobjan už som z toho jeleň, ja má hormonálny prvý profil z decembra na 3 tretí deň menštruácie, teraz si kedy mám dať spraviť druhý? tiež na tretí deň, lebo čakám na menzes, sestrička povedala, že keď dostanem mám volať, mešká mi dva dni, dneska som volala do FC, bolo už 15.00 h a nik mi nezdvíhal, do kedy pracujú?

bobjan
21. júl 2009

Sylvusa, sestrička mi povedala, to čo som napísala. Treba 3xHP a odber by mal byť od 2DC do 5DC, niektorý deň. Teda kým začneš IVF musia mať 3HP od teba.
Syluvsa, kedy ideš na IVF?

bobjan
21. júl 2009

no ešte tie chlamýdie....môžu byť aj staršieho dáta, ale z tohto roku...

bobjan
21. júl 2009

Vierka, ako si ty brala to chilli??

pingula
21. júl 2009

to by som aj ja nieco xcela o tom vediet nejaky pripravok a kedy zacat brat.... ;o)

misik1
21. júl 2009

ahojte.....baby neviete mi poradit, kde by mi urobili interne predoperacne vratane odberov na jednom mieste hoci aj za poplatok v jeden den? Budem na dovolenke, kde asi ku koncu zacnem aj pichat na druhe ivf a ked sa vratim, tak nestiham absolvovat odbery u obvod. plus inde interne.....dakujem 🙂

misik1
21. júl 2009

kontrolne usg pojdem tesne pred dovolenkou k dr.pinterovi 🙂

pingula
21. júl 2009

ja to nechapem ked sme spisovali ziadost na ZP stacil 1 HP a kopia vobec nesla do ZP len je v ziadosti uvedene ze HP v norme detto aj genetika (to bolo v mojom zaujme) Teraz od ZP nedostanem odsuhlasenie ziadosti? alebo jednoducho to chce len FC? Mam spolocnu ZP

loginka
21. júl 2009

ahojte, neviete co je s bittkou, dlho tu nebola? 🙄 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre