Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

lienkalienocka
30. máj 2013

@skrouceninka neviem 🙂 pojdem na kontrolu a tam sa vraj dohodneme co a ako. ale urcite si chcem dat urobit genetiku, aj ked mam lekarov plne zuby a do dalsieho ivf sa urcite nepohrniem. mozno koncom roka ci buduci rok. chcem si aj trosku uzivat, nie len stale kontrolovat kolky som den a kedy zacat brat tabletky a ci som si dala. uz ma to nebavi. a vy mate uz podanu ziadost?

skrouceninka
30. máj 2013

@lienkalienocka to ti verim je to strasne na psychiku taky si pripadam ze posledni 2 roky jsem jen u doktora genetiku si udelej a jak budes na gynde tak at ti vezmou 3 den menstrulace krev sice to stoji 12 euro ale byla jsem prekvapena co se z toho da vse vycist urcite je to dulezite vysetreni me do toho nahnal gyndar at ma jistotu ze je vse ok jinac ja si uz picham zitra jedu na kontrolu do ferticentu a pocitam ze mozno pristi tyden v patek bude asi vyber ale nevim to najisto nebo mi opet vse zvedl kazdy pokus toho mam vic a vic stale premyslim kde by mohla byt u tebe chyba proc se to nedari u tebe neco tam musi byt rikam zkus i to krevni vysetreni a urcite genetiku zeptam se i sveho gyndare on je taky zlaty clovek mozno mi povi na co se u tebe zamerit co by tam mohlo byt

lienkalienocka
30. máj 2013

@skrouceninka no ten moj trulo, neviem, ci mi to zoberie. on len pozriet a nic neriesit. to je jeho. waw, to je super 😉 tesim sa s tebou. dakujem, si zlata. chcela by som este aj kosice skusit. to sa spytam vo ferti, ci mi neurobia tie protilatky tam alebo sa prevezieme do kosic. ja uz fakt neviem...

wiiila
31. máj 2013

...dobre ranko...chcela som sa opytat este ....podla toho ake vysetrenia nam robili doteraz sme zdravy...no keby nam to zistili aj v centre tak tiez riesia IUI alebo keby ani to nevyslo IVF?...Ci nam odporucia dalej sa snazit prirodzene?...a keby nam odporucili IUI...tak kolko sa caka? viem ze to mi vsetko v centre vysvetlia ale rada by som to uz vedela teraz...dakujem za odpoved...(som nedockava...😀)

kamilkanr
31. máj 2013

Ahojte,
Mame 2,5 rocnu dceru vdaka MUDr. Pinterovi. Dakujeme

No chcem nieco ine napisat. Vcera som bola u vestice-liecitelky. Podotykam, ze som tam bola 4-ty raz a co doteraz povedala, vsetko sa splnilo. Vcera mi povedala, ze manzel ma minimum spermii. Ako mi tak vestila, tak mi povedala, ze by sme mohli mat este jedno dieta syna prirodzenou cestou, ale museli by sme obaja brat "lieky".

Nechcem robit propagandu, tak nic konkreetne nenapisem, ale tieto "lieky" sa v diskusiach preberaju skoro denne.
Mozno vam je divne, preco to pisem sem. Prezila som 2x IVF a niekedy mam potrebu s mojimi poznatkami pomoct.

Vsetkym vam drzim palce 🙂

skrouceninka
31. máj 2013

@lienkalienocka vsak to je jasne vyzkouset i kdyz ja si myslim ze ti ty protiklady vyjdou dobre nebo by prece nemohli oplodnit vajicka kdyby jste se nejako nesnesli mela jsem kamaradku co byla na umelym a nedokazali je vubec spojit tedy oplodnit jak dali spermii s vajickem tak jeji vajicko tu jeho spermii zabilo oni meli 100 procentni protiklad ale jasne ze vyzkousej ja bych to taky zkusila poptam se co by mi na tvem iste poradil muj gyndar a potom ti povim drz se moja 😉

mistisa
31. máj 2013

@lienkalienocka ahoooj micus ako moja? 🙂 🙂 🙂

mistisa
31. máj 2013

Kočky na kolky den cyklu pri KET sa robi vklad cca? dakujeeeeeem 🙂 🙂 🙂

liveka
31. máj 2013

@mistisa okolo 15 dňa cyklu..

mistisa
31. máj 2013

@liveka dakujeeeeeem 🙂 🙂 🙂 no to mi asi vide tak nedela pondelok za tyzden 🙂 🙂 v stredu budem 10DC 🙂

lienkalienocka
31. máj 2013

@mistisa ziadna slava 😒

mistisa
31. máj 2013

@lienkalienocka a coze mojko?

skrouceninka
4. jún 2013

@lienkalienocka tak vajicka mame velke krasne doktor byl velmi spokojeny ve ctvrtek mame vyber tak jsem zvedava kolik jich budeme mit dam vedet co ty jak se mas

lienkalienocka
4. jún 2013

@skrouceninka dnes dalsia krasna sprava 🙂 urcite ich bude vela a budu kvalitne. drzim palce. a ja celkom dobre, dakujem. mame termin do kosic, tak sme sa posunuli 🙂 ok, cakam na stvrtok 😉

skrouceninka
4. jún 2013

@lienkalienocka tak to jsem moc rada hlavne aby vam pomohli moc ti drzim palecky a urcite dej vedet 😉

mistisa
5. jún 2013

@kahlann
@skrouceninka citam ze mas stvrtok odber? supeeer mojko parada budem na teba mysliet 🙂
@lienkalienocka ahojte kocky tak ako? co mate nove? ja som dnes bola na kontrole 🙂 som 10DC a sliznica ma 9,9 mm 😀 od zajtra pridavam k estrofemu 3x2 utrogestany a v pondelok o 11:30 mame transfer 😀 ja sa tesim aka som radaaa :D 😀 😀

lienkalienocka
7. jún 2013

@skrouceninka ahoj, tak ako? 😉 som zvedava 🙂
@mistisa super, uz sa ti to krati. hlavne nech to dobre dopadne 😉

skrouceninka
7. jún 2013

@lienkalienocka ahoj tak uz to mame za sebou myslim ze do tretice to byl nejvice bolestivy vyber meli jsme 13 dobrych vajicek a z toho 5 oplodnili je to malo ale pry byli moc pekna a velka rikal doktor ted uz se s muzem jen modlime v utery nam daji vedet kolik nam jich zamrazi jsem strasne nervozni moc se bojim nebo je to nas posledni pokus modlime se za to aby bylo vse vporadku

lienkalienocka
7. jún 2013

@skrouceninka urcite vsetko dobre dopadne. budem velmi drzat palecky 🙂 cize nemozes mat vklad kvoli ohss?

soi
9. jún 2013

@all Ahojte. Mala by som na vás jednu otázku. S partnerom sme už v centre boli, máme za sebou spermiogram, odber krvi - hormóny, laparoskopiu, teraz čakáme na výsledky z genetiky. Medzitým som spontánne otehotnela, ale bohužiaľ sa to skončilo MA. Myslíte, že to ovplyvní priebeh v CAR? Alebo pokračujeme tam kde sme "prestali"?

anuska661
9. jún 2013

Ahojte babenky🙂pocula som ,ze vo Ferticente mavaju mesiac dovolenku.Neviete nahodou ci to je pravda alebo ze kedy???Dakujeem 🙂

wiiila
9. jún 2013

@anuska661 ...ahoj...ak dobre viem tak to budu mat v juli...ale nie je to 100% ...

mistisa
9. jún 2013

@anuska661 ajoj je to pravda cely jul maju dovolenku mne to doki povedal priamo 🙂

mistisa
9. jún 2013

babulky ked mam zajtra KET tak mam normalne si dat rano estrofem a utros? A ako je to vo ferti mam si utros vlozit? ci ako? lebo mi nepovedali nic o tom tak asi vlozit ci? dakujem 🙂

skrouceninka
10. jún 2013

@lienkalienocka nene az v auguste ale to mi je uplne jedno dokonce mi to momentalne vyhovuje nebo se dam aspon do kupy moje telo uz potrebuje lazne a peci jsem uz po tom 3 pokuse uplne dodelana takze bych byla rada ze to bude az v auguste jen aby bylo vse vporadku utika to nastesti rychle a zitra dam urcite vedet i ty mi pis co a jak myslim na tebe

azzura
10. jún 2013

@mistisa utroš zapit

mistisa
10. jún 2013

@azzura uz som vlozila dufam ze to nevadi. 😅

azzura
10. jún 2013

@mistisa prečo si sa ma vcera neopytala, no dufam že mu to nebude vadit.....

skrouceninka
10. jún 2013

@mistisa ja si vzdy vkladala i mi to doktor povedel at si vpohode vlozim nic se nestane
drzim palecky at ti to vyjde opatruj si babulky at se ti pekne zahnizdi a dej vedet jak dopadnes

mistisa
10. jún 2013

@skrouceninka ajooj dakujem 🙂 uz som domka 🙂 🙂 citim sa tak unaveno a trocha ma boli podbrusko ale inak som okik 🙂 mam aj fotecku bubliniek nasich 🙂 🙂 🙂 tak sa tesime 🙂 🙂 a ty ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre