Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

renitr
11. sep 2014

@janulqa1975 super, pekne sa ti to rozbehlo 😉 to je tvoje prve IVF?

bubulacka
11. sep 2014

@janulqa1975 super - čakame na info 😀

strelko
11. sep 2014

Ahojte kocky,idem vas troska povzbudit a podporit 🙂 my sme boli teraz pred 15 dnami na 1.ivf vo Ferti a
zadarilo sa hcg bolo 924 a 17.9 ideme prvy krat po ET na ultrazvuk,tak len dufam ze bude vsetko tak ako ma byt 🙂
Tak Vam vsetkym velmi drzim palceky a verim ze cochvila budete vsetky tehulky 😉

janulqa1975
11. sep 2014

@renitr nie uz tretie a posledne.

janulqa1975
11. sep 2014

@bubulacka neboj budu infosky len dufam ze pozitivne .

renitr
12. sep 2014

@janulqa1975 tak drzim palce 😉

janulqa1975
12. sep 2014

Ahojte takze moje dnesne infosky vobec nie su dobre pridali mi dalsie injekcie aj cez vikend v pondelok idem na dalsi ultrazvuk mam tri vajicka na jednej strane tri na druhej ale lekar povedal ze to je malo aze su lenive ze rastu pomaly mam strach ze sa to zasa nepodari som stoho velmi smutna moja pozitivita zasa umrela .

candour
12. sep 2014

@janulqa1975 Janik, vobec si nepripustaj take reci od lekara, sest vajicok je uplne v poho,tym padom urcite budu kvalitnejsie a neboj dorastu!!! sustred sa na to, ze ide vikend odpocinies a vajcia narastu ako treba 🙂 !!drzim palce!

janulqa1975
12. sep 2014

@candour dakujem velmi pekne za povzbudenie len toto je moj treti a posledny pokus a bojim sa ze aj ten bude neuspesny .

renitr
12. sep 2014

@janulqa1975 Jani, neboj sa,musis mysliet pozitivne. Ja som mala tiez iba 5 vajicok. Vajka este dorastu po tych injekciach a bude dobre. Vajicok nemusi byt vela, hlavne nech su kvalitne a nech sa podari oplodnenie. Drzim velmi palceky....

janulqa1975
12. sep 2014

@renitr dakujem velmi pekne ani nevies ako by som chcela vediet mysliet pozitivne ale kazdy mensi neuspech ma vrati o 1000000 krokov naspet .

bubulacka
12. sep 2014

@janulqa1975 tiez si myslím ze menší počet znamená väčšiu kvalitu, držím palce a verím, ze sa medzi nimi nájde bojovník, ktory to dotiahne úplne do konca 😎

@strelko gratulácia velikaaaa 🙂 vzdy ma poteší, ked sem napíše niekto s novými pozitívnymi správami 😀
Prajem obom veľa zdravicka 🙂

strelko
12. sep 2014

@bubulacka dakujem pekne,som rada ze som troska pozitivne naladila😉

janulqa1975
13. sep 2014

Ahojte opory moje tak zajtra ma caka dalsia injekcia hned aj ultrazvuk nastatie robia v fc aj zajtra aj v pondelok tak uvidime ako na tom moje fazulky budu .

alcinkap
13. sep 2014

@janulqa1975
držím palce 🙂 hej to je vo ferti výhoda, robia aj víkendy 🙂

janulqa1975
13. sep 2014

@alcinkap ano ale najhlavnejsie je ten uzasny pristup ktor tam maju k cloveku .

bubulacka
13. sep 2014

@janulqa1975 myslíme na teba a držíme paľčoky 😀

alcinkap
14. sep 2014

@janulqa1975
presne tak 🙂 držím palce, aby to konečne vyšlo .... 🙂

franzziska
14. sep 2014

@janulqa1975 ked hovoris o tom uzasnom pristupe lekara - ako to ze ja som tam taky ziaden nevidela?

janulqa1975
14. sep 2014

@franzziska to neviem ale ja naozaj nemozem krive slov na nich povedat dokonca dnes prisiel pan doktor do prace len koli mne lebo nikoho ineho na dnes nemal .

janulqa1975
14. sep 2014

Ahojte tak v utorok rano idem na odber vajicok mam ich sice len tri ale dufam ze aspon jedno sa ujme a pride to do zdarneho konca .

janulqa1975
14. sep 2014

@bubulacka dakujem uz v utorok hura

renitr
14. sep 2014

@janulqa1975 menej je niekedy viac 😉 drzim palce na ten utorok a hlavne ziaden stres..

janulqa1975
14. sep 2014

@renitr dakujem velmi pekne snazim sa byt v klude ale vnutorne mi to nejako nejde . noved uvidime ako to dopadne uz to je vsetko len v rukach Bozich .

bubulacka
16. sep 2014

@janulqa1975 no ako? 🙂

renitr
16. sep 2014

@janulqa1975 dufam ze sa citis dobre po odbere. Sme zvedave ako si dopadla 😉

janulqa1975
16. sep 2014

Ahojte tak uz to mam uspesne za sebou mame tri vajicka a zajtra nam maju volat ci boli oplodnene vsetky alebo kolko a kedy bude transfer ale poviem vam ten uzasny pristup a starostlivost pred zakrokom a po nom to sa s gynfivom neda porovnat fc je uzasny a ludia vnom perfektny .

janulqa1975
16. sep 2014

@bubulacka ahojky slubila som ti ten inofolic tam mam preteba jedno balenie chybaju sneho asi dva saciky z 20 .

janulqa1975
16. sep 2014

@renitr ahojky mam trochu bolesti v podbrusku ale inak to ujde mam tri vajcika a zajtra poobede budu volat kolko sa oplodnilo a kedy bude transfer .

renitr
16. sep 2014

@janulqa1975 aj ja som v centre velmi spokojna s personalom. Su velmi mily a ludsky. Jani, drzime ti palce aby sa podarilo vsetky pekne oplodnit . Drz sa a oddychuj 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre