Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

summer_103
5. apr 2013

@mistisa dnes mi je fajn, ani brucho tak neboli, ale som unavena dost. No ved uvidime v juni kolko vydrzis 😉

mistisa
5. apr 2013

@summer_103 no mojka mysli pozitivne okik? no ja si budem uz na treti den po vklade robit chachacha aj ked viem ze zbytocne chichichi 😀 😀 😀 ale nie snad vydrzim aspon tych 10 dni na 14 sa chodi na krv ze?

summer_103
5. apr 2013

@mistisa ano 14 dni... ja mam 10 v nedelu tak mozno to risknem, uvidim podla nalady :D

mistisa
5. apr 2013

@summer_103 ved ano ked budes pripravena na to 🙂 joj moc ti drzim palceky nech su riadne palice 🙂 😀 😀 ja ich budem mat v juni som sa rozhodla akurat 🙂

sherny
5. apr 2013

@xlolax80 dakujem, a na druhý deň si mohla normálne fungovať? a ked mám odber v pondelok, kedy bude asi vklad?
dakujem 🙂 🙂 🙂 a teším sa, že ti to vyšlo 🙂 🙂 🙂

skrouceninka
5. apr 2013

@mistisa moc ti drzim palce abys jich mela co nejvic my jsme poprve meli 13 a ani jedno nam do 3 dni nevydrzelo podruhe jsme meli taky 9 a zustali nam aspon 4 na mrazeni tak at jich mas co nejvic me to ceka za mesic dej vedet 😉

wejbynka
5. apr 2013

@mistisa jasne jasne bola som v centreeee konecne po roku a take privitanie co som mala to bolo uzastne🙂....stav vsetko je ok a cakameee na mrchu🙂..ked dorazi tak ideme na to🙂.... jedine co mi dal pinto chrobaka do hlavy je ze ci si mam dat do embryoglue🙂odporucal ti to??aa strasne moc gratulujem ku kraasnemu poctu🙂....to je uzas🙂

wejbynka
5. apr 2013

@summer_103 neeeboooj vysloo to mojaaaa musis mysliet len na dobree...inak mala si embryoglue?

sherny
5. apr 2013

@wejbynka ...embryoglu sa štatisticky odporúča až pri druhom ivf, keď prvé nevyšlo. Aj nám ho ponúkali, ale keďže je to naše prvé ivf tak zatiaľ bez neho. Držím ti palce. 🙂
Ja mám zajtra druhu kontrolu, tak som zvedavá ako vajka rastu, dúfam že bude všetko ok a v pondelok mi da odber, bojím ale aj teším. :-}

lienkalienocka
6. apr 2013

@skrouceninka tak co uz ich mas? papiere idete uz teraz posielat? to je super 😉 ja mam teraz akurat ms, takze za mesiac zaciname. som rozmyslala, ze ju zacnem uz teraz pit. len zas na druhej strane, ci mi teraz narastie a potom mozno menej.. uz ma napada vsetko mozne 😉 zacinam zatial s kys. listovou 😉 drzim palce

lienkalienocka
6. apr 2013

@mistisa ahoj. gratulujem k uzasnemu poctu. inac, ja som mala tusim take iste pocty ako ty a zostalo nam 6 embryjok 😉

mistisa
6. apr 2013

@lienkalienocka no supeeer joj to by bolo supeeeer keby bolo 6 joj paradicka 😉 dakujeeeeem 😉 a tyvsa mi mas ako? Co nove?

lienkalienocka
6. apr 2013

@mistisa odvcera som k.o. prisla mrcha aj s darcekom: s chripkou. tak len teraz lezim a odratavam dni, kedy pojdem na kontrolu a znova sa do toho vrhnem 🙂 bolesti uz presli?

mistisa
6. apr 2013

@lienkalienocka joj no pekne moja.tak sa pekne liec oki? Dnes uz som uplne v pohode trolinku ked idem na WC este citim ale uz je to uplne v pohode 😉 myslis ze keby po sone po mrche mam vajecniky v pohode ze by urobili vklad o mesiac skor? A zabudla som co ta caka teraz.som taka vymazana akasi z poslednych dvoch tyzdnov 😉 😅 😅 😅 😅

lienkalienocka
6. apr 2013

@mistisa ja idem na ket 🙂 no ani sa ti necudujem, prezit tolko veci naraz da zabrat. tipujem, ze ti ho urcite neurobia skor. ved aj po neuspesnom kete sa caka na tretiu mrchu a vtedy sa vajecniky vobec nestimuluju 😉 viem, ze si nedockava, ale aj ta pauza je urcite opodstatnena 🙂 takze vydrz. zbehne to velmi rychlo 🙂

mistisa
6. apr 2013

@lienkalienocka mas veru pravdu moja 😉 mm bol bohovsky prisiel ze joj milacik uz aby bol jun 😉 podareny 😉 chacha.jaaaaaaj ano uz to mam naspeeet.to drzim palcekyyyyy daj vediet oki? No ja mam este nervy na utorok kolko bude embryjok.😉 dufam ze sa tam pekne vyvijaju 😉😉

mistisa
7. apr 2013

@skrouceninka joooj moja no pekne hm. tak dufam ze uz to konecne vide 🙂 🙂 no ja som taka nervozna uz nech je utorok budu volat kolko sa vyvinulo. do toho utorka sa zblaznim a to uz je len jeden den 🙂 🙂 🙂 dakujeeeeem snad sa nam to uz vsetkym podari 🙂

mistisa
7. apr 2013

@summer_103 ahoj miciiik no co riskovala si? testla si? ako sa citis? dnes si 10 den ? 😉 😉 😉

wejbynka
7. apr 2013

@sherny no co ako si dopadlaaa??🙂
vajkaaaa narastli ako mali??🙂

wejbynka
7. apr 2013

@summer_103 ahoj ahoj tehuuuulaaa tak akoooo:??...hovoooor sme nedockaveeeeeee

xlolax80
8. apr 2013

@sherny ahoj, na druhy den uz v pohode. treba sa setrit iba v den odberu. ale zalezi aj od toho, ako to znasas. ja som mala odber v utorok a vklad vo stvrtok. ono to zalezi, ze kolko oocytov ti zoberu a kolko sa podari oplodnit. inak my sme si priplatili aj embryoglue, aj ked to bolo prve ivf. tak kto vie, mozno pomhlo aj to 😉

summer_103
8. apr 2013

@mistisa
@wejbynka
Ahojte babule, dakujem ze na mna myslite... Vcera rano som robila test, ale je negativny... Uz som to oplakala a snazim sa na to nemysliet stale. Idem sa zazrat do prace, aspon sef bude mat zo mna radost...

mistisa
8. apr 2013

@summer_103 joooj moja to ma mrzi. no uvidis este z krvi moja. mozno nieje nic stratene 🙂 🙂 🙂 budem silno drzkat palceky 🙂 🙂 🙂

sudabe
8. apr 2013

@summer_103 Ahoj ved testy noe su spolahlive krv je dolezita bola si? drzim palce

summer_103
8. apr 2013

@sudabe Dakujem, zatial som nebola, na krv mam ist az vo stvrtok, dnes som 11 dni po ET.

wejbynka
8. apr 2013

@summer_103 ach to mi je luto presne viem ako sa citis noja toto som zazila aj ja...ale o tneyzden som bola uz v pohodke🙂)...neboj nabuduce to vyjde....mate este mraziacikov??...noo veru na 11 den by uz test ukazal nieco...vsetko bude dobre a o dva mesiace budes tehu🙂

wejbynka
8. apr 2013

@mistisa a co ty moja??ako bojuju vajkaaa?

mistisa
8. apr 2013

@wejbynka ajooj neviem moja netusim a mam z toho nervozitu 🙂 stale na ne myslim 🙂 zajtra budu volat uz nech to je 🙂 a ty ako?

summer_103
8. apr 2013

@wejbynka dakujem. testovala som na 10 den po et, dnes som 11ty. Zial nam nezostalo nic na zmrazenie, mala som len tri vajka a z toho len 2 embryjka a tie mi vlozili... Takze ak bude krv negativna, tak mozem zacat znovu stimulovat najskor o tri mesiace.

sudabe
8. apr 2013

@summer_103 nic neboj bud v kulde å mysli pozitivne, pri umelom oplodneni su testy nespolahlive nå zaciatku, ja som si urobila nå 15 den å 2 ciarka bola slabucka az nå 24 den boli // pekne. drzim palce vo stvrtok
@wejbynka co ti je luto? ja nechapem..... ved este moze byt tehotna nic noe je stratene tåke Hej napises mna by to rozculilo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre