Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

loginka
6. okt 2009

sylvusa, ja som tiez citila tak asi na 5 den miernu bolest, asi uhniezdovanie ale inak velmi nie, potom zacali prsia a dost a test bol na 13 velmi slabucka ciarocka (rapid clear, mama test som nezohnala) a hcg 285, preto som bola potom prekvapena ze su dve 🙂

martineluska
6. okt 2009

podla hcg čakam 1 babo lebo ja som bola na krv až 16 den od et.a hcg je 517 takže na 2 je to málo asi 😕

martineluska
6. okt 2009

pardon 540 bolo hcg 😀

loginka
6. okt 2009

marti, mne tiez dr povedal, ze je to akurat na jedno a potom boli 2 🙂

martineluska
6. okt 2009

no už teraz som si to uvedomila že možu byt aj 2 babušky ale čo pan boh dá to bereme 😀 a z radostov.

lenca.b
6. okt 2009

jaj babulky tak vam to prajem ale tak trochu aj zavidim ale nie v zlom len tak v dobrom 🙂 sylvuska vydrz toto cakanie co uz zazivas je sice najhorsie ale moze mat ten najkrajsi koniec tak len vydr 🙂

lutika77
6. okt 2009

Ahojte baby. Nemate nahodou zvysny gonal al. poznate niekoho kto ma? Dajte mi prosim vediet na IP. Dakujem.

vierka
7. okt 2009

dobre ranko baby 😀

martineluska - strasne moc gratulujem, potom daj vediet ako si dopadla na utz a drzte sa!!! 😀

sylvusa - ja som vobec netestovala... asi jedna z mala... po tom co som citala ze baby mali tehu test negativny a pritom HCG im krasne vyslo alebo naopak som to proste nechcela riskovat a isla som na krv ako na istotu 🙂

bobjan
7. okt 2009

Ahojte🙂

Loginka, vy ešte neviete pohlavie??

Martineluska, gratulujem 😵

Sylvus, držkaj sa, ja som minule testovala už 10 deň, po ET, ale teraz som až deň pred krvou, kvôli špineniu...

misi33
7. okt 2009

Ahojte 🙂

Martilenuska super spravicka.gratulujem 🙂

Sylvusa tak si uz bola na transfere? Super.Drz sa 🙂 🙂

Ja som bola na odbere v pondelok.Mala som 6 vajok a 3 sa podarilo oplodnit. V sobotu idem na transfer.Dala som si predlzenu kultivaciu. Chcem si dat vlozit len jedno tak chcem aby sa ukazalo to najlepsie.

bobjan
7. okt 2009

Misi, držím palce. Prečo chceš len jedno?

vierka
7. okt 2009

misi - drzim palce aby to vyslo 😉

misi33
7. okt 2009

ahoj bobjan
dvojicky si nemozem dovolit zo zdravotnych dovodov
v Gyn Five mi vkladali dve a povedali ze ked sa chytia obidve ze ma poslu do Prahy na redukciu
Dr. Pinter povedal,ze potom odumrie aj to druhe,ze to nie je dobry sposob...
Dohodli sme sa ze dame len jedno a nebudeme nic riskovat.Ked to ma byt tak to bude a ked nie tak aj tak bude dobre.Priroda sa neda oklamat.

Ja som mala inak z toho aj taky podvedomy stres a bala som sa ze aby to neboli dvojicky.Nakoniec tri krat to bolo neuspene.Ale ten strach mi urcite neprospel.

bobjan
7. okt 2009

Misi, aha. Dúfam, že ti to výjde podľa vašich predstáv a budeš hlásiť // 😵

sylvusa
7. okt 2009

ahojte,
no ja už neležím, som z toho nervózna a potom na to stále myslím, som doma, takže sa len ta kmotám, niečo porobím, ale nič ťažké ,
inak stále som hladná, a stále ma pichá tam dole, ako keby som mala prechladnutý mechúr,
radšej sa nesledujem, lebo si to namýšľam,

misi33
7. okt 2009

bobjan nech je ako ma byt.... 😉

sylvusa chod sa von poprechadzat,je vonku tak pekne,treba vela dychat cerstveho vzduchu
kyslik ti len prospeje a pohyb tiez, samozrejme nic dvihat
aj hlad ta prejde, ked budes von
inak mna tiez pichalo cely,cas, boleli ma prsia,bola som ospala, maternica ako na mrchu a nakoniec krv bola negativna ☹ som ta moc nepovzbudila, co
na druhej strane kopec kociek nema ziadne priznaky a predsa je z toho tehotenstvo, ono to je velmi individualne a asi od tych priznakov to velmi nezavisi
dost vela robi ten utros, aj na mna velmi ucinkuje

matuska111
8. okt 2009

ahojte kocky, po dlhej dobe ale predsa....
asi pred tyzdnom som zacala trosku spinit a ked som bola u lekara, povedal, ze to moze byt aj z toho ze jedno babusko mi odide - syndrom miznuceho dvojcata....tak som bola trosku smutna....

na vcerajsej kontrole mi robil sono a su tam obidve a uz im biju aj srdiecka - som najstastnejsia na svete!!!
bol to uzasny pohlad na tie dve male bambulky s bijucimi srdieckami :o))))))

tak si to teraz uzivam.....byva mi celkom kvalitne spatne....ale nech....ved nieco vydrzime no nie?

vsetky vas moc pozdravujem !!!

bobjan
9. okt 2009

Matuska, gratulujem k srdiečkam a držím palce 😉

Jooooj, ja by som tak rada grckala s bobákmi v brušku.... 😔

sylvusa
9. okt 2009

ahojte, ja taktiež
dve sa na mám prestali vyvíjať, tak na zmrazenie nemáme nič, dve najlepšie mi dali do bruška,
inak mám depku, bojím sa sklamania ale to asi každá z nás , o dva týždne mám kontrolu na krv,
ale určite skôr urobím test
pa

bobjan
9. okt 2009

Sylvusa, držím 😉

bambibam
9. okt 2009

sylvusa bez tej depky by to bolo lepšie ale čo už treba trochu vydržať, a po teste daj vedieť .
matuska to je super budeš dokonalé kinderko 😀 😀 😀

Baby gratuluuuuuujem! 🙂 😉

bobjan a nám neostáva nič iné len bojovať dalej s prírodou.
katka14, rikuska21, ako žijete ? Kde sa túlate?

misi33
9. okt 2009

Ahojte.

Ja som mala mat zajtra ET, no bohuzial sa mi rozbehol OHSS,takze nase tri krasne embrya mrazime odkladame vklad na januar.

Sylvus ja sa pripajam k tvojej depke.

Ale nie musime sa vschopit a bojovat, ked sme sa uz na to dali.

vierka
9. okt 2009

matuska - gratulujem ku srdieckam, opatruj sa mamina 😵

sylvusa - drzim palce aby to vyslo... snaz sa to co najmenej si pripustat, ci uz to ze to bud epozitivne alebo negativne, zamestnaj sa niecim 😉

misi - takze odklad na januar??? verim ze vide KET potom 😉

marrad
9. okt 2009

misi33
aj ja mam odklad na januar, ale uz som mala s positovne schvalene...
Terau ideme skusit IUI.

marrad
9. okt 2009

JE tu niekto kto bol vo FC na IUI a stimulolal ????

lenca.b
9. okt 2009

ahojte babulky tak dnes som bola znova v FC secia boli fajn ale nepochodili sme dobre takze mozno niekedy v januari pridem na rad konecne aj ja no hold vybrala som si velmi zle obdobie a verila som vysledkom ktore boli asi falosne dobre no co uz tak mi treba asi som sa nepoucila ze niektore veci treba viackrat overovat ...ale vam ostatnym prajem vela uspechov sylvuska bud kludne nestresuj sa stres nie je dobry kamarat a ostatne nech sa vam podari to co ste zacali

vierka
10. okt 2009

ahojte baby 🙂

lenca - takze vysledky sa nezlepsili??? 😒

sylvusa
10. okt 2009

ahojte baby,
baby dneska ma bolí tam dole, aj na pravo aj na ľavo, aj v strede, neviem či to je zlé alebo dobré,
tie baby čo ste neboli tehotné aj vás niečo bolelo alebo nebolo
bolia ma aj prsia, na budúci týždeň mám mať menzes, to sa mi asi telo pripravuje na menštruáciu lebo všetko ma bolí tak akoby som ju mala dostať
v pondelok som mala vklad a je možné aby ma ešte niečo bolelo

lenca.b
10. okt 2009

ahojte babulky veru tak vierka vysledky sa nezlepsili takze cakat cakat cakat nic ine nam neostava no co uz asi si musim zvyknut

martineluska
11. okt 2009

ahojte baby takže v piatok som bola vo fc na ultrazvuku. mali sme jednu 7 milimetrovu dutinku apotom sme nasli aj druhu ale ta bola malinká a dr povedal že pravdepodobne to druhe babo odide. ja som vpiatok večer krvacala ☹ ale do rana to preslo. zajtra idem svojmu lekarovi dufam že so nepotratila obe babetká. potom napišem. ahojte.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre