Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

ria191
16. mar 2012

@dorotka_ viem ako sa cítiš ☹ tiež čakám na apríl aspoň nám bude mať kto posielať tehu vírusiky 🙂 🙂 🙂

silvia545
16. mar 2012

@dorotka_ nebooj,,za chvíľu bude apríl ani sa nenazdáš 😉 a potom budeš tehu 🙂 ja čakám na ms,,mám dostať v utorok,ale neviem,či nepríde skor potvora jedna,,nejako ma začalo pobolievať bruško 😖

silvia545
16. mar 2012

@ria191 len smutné je,že zatiaľ nikto nenapísal,že je tehu 😖 ale viem o jednej kočke,ked som si bola v utorok pre liečiky,prišla na kontrolu a sestrička sa jej pytala či ešte krváca,že nie a že už má aj odozvu srdiečka 🙂 tak to ma potešilo,že aspon o jednej viem 🙂

ria191
16. mar 2012

@silvia545 do apríla ešte času dosť tak ja len budem dúfať, že sa to konečne s tehuľkami rozbehne. Musíííííííííí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

silvia545
16. mar 2012

@ria191 🙂 veru,dúfam aj ja,že to tu rozbehneme 😉

kristina81
16. mar 2012

@dorotka_ dakujem. 🙂

kristina81
16. mar 2012

@silvia545 trpezlivost ruze prinasa 😀

tigi
16. mar 2012

@silvia545
@ria191 ja inak baby verim, ze je aj kopec babuliek ktorym to vychadza pozitivne, len sem nepisu. 🙂 vzdy ked idem do ferti, tak je tam kopec parov, zien a sem pise iba malicka cast z nich. tak ako si ty napriklad silvi videla v utorok 🙂 v aprili nas tu bude viac ktore sem piseme stimulkovat a ja verim v pozitivne vysledky 😵 🙂

kristina81
16. mar 2012

silne bolesti-krce v podbrusku su normalne?dnes to uz dost boli.

luga
16. mar 2012

@7bambulik9 😕 😕 😕 😕 😕 .......cooooooooooooooo?

7bambulik9
16. mar 2012

@luga To veď to včra som už bečala čo sa bojím, že mi to neschvália...vraj kvôli Ficovi to predávajú a bude iba všeobecná

barbadossa
16. mar 2012

ahojte tak bola som dnes v FC pozriet sa ako narastli folikuly 🙂 nie som na tom az tak zle doky hovoril ze mohli byt aj vacsie ale neni su ani male ze je to dobre tak uvidim v pondelok na kontrole 😉

silvia545
16. mar 2012

@kristina81 😀 ja som trpezlivá,,a nejako sa mi zdá že až moooc 😀 😀

silvia545
16. mar 2012

@tigi ale mohly by sem aspon pár slov pozitívnych ťuknúť,že sa im zadarilo 🙂 aspon by nás to povzbudilo 😀 no aj ja ked som tam,tak tam je dosť párov a preto sa divím,že sem nikto nový nenapíše,,iba my si tu stále dokola píšeme 😀 a potom o iných nevieme 😉

silvia545
16. mar 2012

@barbadossa no vidíš,,tam bude určite to pravé 🙂

barbadossa
17. mar 2012

@silvia545 tak to dufam aspon jedno jedinke keby sa naslo 🙂

silvia545
17. mar 2012

@barbadossa nájde a bude to pravé 🙂 v to dúfam aj ja,že teraz už všetko dobre dopadne a konečne sa dočkáme nášho dieťatka 😉 🙂

leon123
18. mar 2012

Ahojte, tak už idem napísať aj ja,bude sa mi to všetko lepšie znášať,keď v tom nebudem sama.
Podarilo sa nám vyprodukovať osem vajok a včera mi volali, že sa podarilo päť oplodniť. V stredu idem na ET 🙂 , a potom už budem potrebovať všetky vaše palce 🙂

7bambulik9
18. mar 2012

Baby ktoré ste si dávali 2 al.3 žiadosť na IVF do Dôvery posledný mesiac musel ísť manžel opäť k urológovi? Či ste mali len chlamýdie a krv. Dík za info

kamilkanr
18. mar 2012

@leon123 super, uz teraz drzim palce 😉 Uplne optimalny stav 8-5 a 2 vlozia a budes tehotna 😀

kristina81
18. mar 2012

ja ani neviem kolko folikul mam presne 🙂 Ale neako pomaly rastu.vcera uz bol 10-ty den stimulacie a este vzdy mi nevedel dr. presne povedat kedy budem mat odber.Uz som trocha unavena ze kazdy druhy den musim do BA.To by som nebola ja keby to slo hladko. 🙂 Ale uz krce mam zo dna na den silnejsie tak uz zajtra snad budu dost velke.

silvia545
18. mar 2012

@leon123 🙂 🙂 🙂 tešíím,tešííím sa s tebou 😉 takže budeš mať PK,,budem na teba myslieť 🙂 ja čakám tiež na ms a rychlo do toho 😉

silvia545
18. mar 2012

@kristina81 a nepytala si sa aké sú veľké folikuly? 🙂

kristina81
18. mar 2012

@silvia545 14 mm boli v sobotu.dufam,ze zajtra uz budu aspon 18.neviem kolko rastu za den od injekcii.Teraz mam uz bolesti bez prestavky tak dufam dorastli.

silvia545
18. mar 2012

@kristina81 tuším sa mi zdá,že 2mm za den,,ale neviem to presne 🙂 to určite budú 🙂

silviabn
18. mar 2012

ahojte.chcem sa spýtať,či na IVF alebo teda IUI je potrebný nejaký doklad o partnerstve,kedže nie sme zosobášení a nemáme rovnaký trvalý pobyt.Kolegyňa mi niečo spomínala,že počula,že treba nejaký doklad z mestského úradu.Je to pravda?

kamilkanr
18. mar 2012

@silviabn neviem, ci o trvalom pobyte, ale partner musi podpisat, ze ked sa narodi dieta, tak to bude jeho

silvia545
19. mar 2012

@silviabn ahoj 😉 budete potrebovať doklad,,v centre Vám dajú papier a ten pojdete dať potvrdiť na mestský alebo ak ste z dediny na obecný úrad 😉 ty aj s partnerom sa podpíše do knihy,že žijete spolu ako druh a družka a tiež sa nejaké eurá za to platí,,my sme platili okolo 1 eura ale to bolo pred 2 rokmi 🙂

kristina81
19. mar 2012

@leon123 ahoj.ja sa len chcem opytat ci ste si dali embryoglue ale SPF?Kedy ste museli dat odpoved ci ano alebo nie?

kristina81
19. mar 2012

@silvia545 my sme platili 6 eur lebo na mestsky urad sme nevedeli ist spolocne lebo sme dlhsie v robote tak sme museli ist k notarovi.Ty teda maju minutovu mzdu. :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre