Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

tina4931
3. máj 2010

A to potom kto ma bude mať na starosti - už len centrum, alebo aj obvodný gynekológ, lebo čosi spomínal o liekoch a ultrazvuku na sledovanie? To by ma zaujímalo, či sa budú nejako dopĺňať?

martineluska
3. máj 2010

tina to všedko robia v centre ale da sa dohodnut ak nechceš cestovat, ja by som neriskovala aj mi cestujeme hodinu a pol 🙂 som si istejšia ak mi sono spraví dr v centre 🙂

stanka04
4. máj 2010

Ahojte,ja som akurat vcera zacala stimulku vo FC,v sobotu UTZ,tak som velmi zvedava,ako reagujem...Inak mi to centrum pride strasne pohodove,aj doki,aj sestricky,tak sa celkom tesim aj na dalsi postup 😀
Ktore koncite stimulku alebo ste po OPU al.ET,drzim palce!! Nech tu za chvilku precitam "//" a nebudem stresovat 😀

rebeca_1
4. máj 2010

Stani drzim palce!
Ja mam 7.5. krvne testy vo Ferti...

stanka04
4. máj 2010

Dakujem🙂 Pisala som to do inej temy,nevies nahodou,ci sa nic nedeje,ked mi este po vytiahnuti ihly z brucha vytecie jedna kvapka? Ja som si totizto rano hrdinsky sla pichnut sama,ale nejak mi to nevyslo uplne podla predstav 😝 Skoro mi ihla vysla z druhej strany brucha 😀 Len som sa zlakla,ze mi potom este z ihly vykvaplo a ci to nemoze chybat.....

rebeca_1
4. máj 2010

Stani myslim ze nie. Zase ta jedna kvapka...
Zajtra budes zrucnejsia uvidis...
Drzim palce!

mirm
4. máj 2010

ahoj stanka

mne normalne vzdy vytiekla jedna kvapka. ja som to brala tak ze v bruchu to bolo pod tlakom a ked som to vybrala tak co tam ostalo tak to vytieklo 🙂

stanka04
4. máj 2010

Oki,dakujem kocky,uz sa tesim na rano zase 😀 Skusim pichnut pravu stranu,snad pojde lepsie 😝

mirm
5. máj 2010

Dobre ranko

baby chcela by som sa spytat, ake lieky vam vo ferticentre predpisuju na ivf?
dakujeeem 😀

rebeca_1
5. máj 2010

Mirm teraz po novom sa vo Ferti stimuluje gonalom a merionalom. Potom pregnyl a diphereline a nakoniec utrogestan.

stanka04
5. máj 2010

Ja mam zatial len Gonal,Merional a Cetrotide (toho 3ks,neviem,na co je presne 😝 )

siouxie
5. máj 2010

ahojte,
stanka, pokiaľ viem, tak cetrotide je na to, aby brzdil prasknutie vajíčok do pichnutia pregnylu 😉

siouxie
5. máj 2010

prasknutie folikulov som myslela... 🙂

mirm
5. máj 2010

dakujeeeem
pri prvom ivf som mala Gonal a Cetrotide a nejake zbytky mam doma 🙂 takze aj usetrim trosku tento raz 🙂

tina4931
5. máj 2010

stanka, som sa potešila....že ti tam pripadajú milí, lebo to je napr. aj pre mna dosť dôležité kvôli celkovej pohode 🙂 .

Robia tam pri vstupnej prehliadke aj také obyčajné vyšetrenie napr. na baktérie, cytol. a pod?

stanka04
5. máj 2010

Tinka,ja si myslim,ze nie,ale urcite neviem.Mne nic take nerobili,vsetko som mala od gyndy. A s tou pohodou mas pravdu,u nas je to jedna z priorit. Ak mame absolvovat taku dolezitu vec,tak sa predsa nebudem stresovat este aj s pristupom.To teda radsej budem pisat bocianom 😀

vika34
6. máj 2010

ahojte,pri prvej konzultácii robia ib aSPG mužovi,všetky ostatné vyšetrenia si musíte dať urobiť u svojho gynekologa
držím palce

tina4931
6. máj 2010

Ja tie vyšetrenia mám, len sú už staré asi pol roka, tak uvidím....Dobré, že modrýkoník existuje, človek sa môže s niekým poradiť, povzbudiť a nemá pocit, že je na svete s takýmito problémami sám.

vika34
7. máj 2010

ahojte ,pokiaľ viem potrebuješ 3 HP ,a chlamídie a polrok nie je až tak veľa ,ked si chceš byť istá,zavolaj sestričkám a opítaj sa

aaddeell
7. máj 2010

3 HP uz netreba

awe
10. máj 2010

ahojte baby, neviete nahodou info, ako dlho trva teraz schvalenie ziadosti o IVF vo vseobecnej zdrav.poistovni? dakujem 😉

stanka04
10. máj 2010

Ahoj awe,vsade by to malo byt tak narovnako,od mesiaca do 6tich tyzdnov 😉 Niekto mal stastie na 3 tyzdne,niekto 6-7... Ja mam sice Doveru,ale ak ti mozem poradit,ziadost si odnes sama na podatelnu poistovne,ak mas moznost,vyhnes sa problemov s omeskanim odoslania,v horsom pripade strateniu...Pekny den 🙂

awe
10. máj 2010

dakujem stanka 😉 asi su tie dlhsie cakacie lehoty sposobene zlucenim poistovni, lebo v minulosti nebol problem, trvalo to max. 4tyzdne...aj tebe pekny den 😵

stanka04
10. máj 2010

Bez urazky poistovni,po niektorych pribehoch,co som tu citala,mi z toho vychadza,ze v tom maju akurat riadny bordel..... 😕

awe
10. máj 2010

to je pravda - statne institucie, ked si to clovek sam neodnesie a neobvola, tak sa nacaka 😠

silvia545
10. máj 2010

ahojte kocky 😉

awe ja mam vseobecnu,,ziadost som mala schvalenu za 3 tyzdne 😉 dr ani necakal na HP a chlamydie,,ziadost posielal hned,,zajtra idem na chlamydie,,so stimulkou zacnem asi v juni 🙂

awe
10. máj 2010

silvi - a posielal ti ziadost doki, ci si si ju bola v poistovni odniest osobne?

silvia545
10. máj 2010

awe posielal mi ju doki,,len mi kazal,,ze ked budem mat vysetrenia spravene tak ich mam poslat faxom 😉 ale uz ich posielat nemusím,,ked mi volala sestricka tak mi povedala ,,ze staci ked ich prinesiem,,ked ma objednaju si prist po lieky 🙂

awe
10. máj 2010

tak super, drizm ti palce, nech ti to vyjde 🙂

silvia545
10. máj 2010

awe dakujeeeem 😉 dufam ze nic mi do toho nepride,,ziadna choroba 😉 lebo v poslednom case sa vsetko na mna lepí 😖 jedno odide,,druhe pride 😖 uz mesiac sa snazim urobit si vysetrenia,,dufam ze ked vsetko budem mat,,tak zas nieco na mna pride 😀 aj tebe drzíííím palce,,nech to vyjde 😉 kedy sa chystas na ivf 😉

stanka ahoj 😉 ty uz stimulkujes 😵 drzím palce aby sa to podarilo,,a nam ostatnym to dodalo vela síííl 🙂 budeme ich potrebovat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre