Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

kahlann
10. jan 2013

@mistisa ja som isla podla preferencii. gynfiv mi niekolko ludi odhovorilo. boli sme tam objendany ale kedze oni objednavaju na viac ako mesiac dopredu na konzultacie tak som mala cas to zrusit. vo ferti ma hned objednali po menzese aby sme vedeli hned porobit vysetrenia. kedze s ferti malo par ludi okolo mna skusenosti isla som tam.

renitri
10. jan 2013

@cuculik1 ja ked som sa objednavala do FC tak sa ma sestricka pytala ze kedy chcem ci na 9,30 abo 10,30...

mistisa
10. jan 2013

@kahlann aha no oni veru na dlho.ja som tam chodila ale kedze je to takto v tom ferti pojdem asi tam. ved to by nemal byt problem ze? no uvidime ako sa to vyvinie vsetko.musime sa porozpravat s manzelikom a dohodnut co vsetko a ako. a staci tam len zavolat? ci musim tam ist osobne? 😉 😉

mistisa
10. jan 2013

@hadassah ahojko 🙂 citam ze nepozerali teda tie vysledky od inych doktorov? urobili si vsetko sami? takze nemusim riesit to ze si pojdem pre to vsetko? 😉

lienkalienocka
10. jan 2013

@skrouceninka ahoj, tak ako? ja idem v pondelok na sono a po lieky 🙂 uz to zacina 🙂 sa tesim jak male decko 🙂

a vsetkym "novym" spolobojovniciam prajem vela uspechu 🙂

mistisa
10. jan 2013

@lienkalienocka ahojkaj dakujeem 🙂 takze zacinas sa chystat na IVF? ja rozmyslam ze tam zavolam ale neviem ci staci po telefone. tento ferti mi vsetci chvalia tak uvazujem ze prejdem z ginfivu tam 🙂 len neviem ako to tam prebieha ked ma objedna na konzultaciu tak tam pridem a on mi povie aj cenu aj vsetko? sice som bola na konzultaciach v tom ginfive ale iba na IUI to je zhruba asi to iste ze? 😉

cuculik1
10. jan 2013

@lienkalienocka dakujeme, aj ja sa uz tesim a zaroven sa bojim 🙂

lienkalienocka
10. jan 2013

@mistisa ja mam uz pripravu na ivf davno za sebou a jeden neuspesny ket. teraz idem stimulovat na dalsi 😉 ja ked som tam bola prvykrat, tak vysetril mna, manzel spg a potom konzultacia co a ako dalej. myslim, ze povie, ze kolko cca za lieky za ten zaklad a potom aj ceny zmrazenia, uskladnenia, embryoglue a SPF ci tak nejako. ja som len zavolala, ze chcem konzultaciu a najlepsie tam ist v strede cyklu mi povedala 😉
@cuculik1 neboj sa, ver a vsetko dopadne dobre. aj ked mozno nie na prvykrat, len to nevzdavaj 😉

cuculik1
10. jan 2013

@lienkalienocka no u nas je to naozaj diskutabilne a nasa posledna nadej su darcovske spermie... druhe IVF vsak chceme skusit este s manzelovymi.... a potom ak by to nahodou nevyslo... je to vo hviezdach, manzel nie je zmiereny s darcovskymi spermiami.

mistisa
10. jan 2013

@lienkalienocka aha tak super.budem drzat palceky aby to vislo tento krat 🙂 my sa chystame na prve IVF tak som lajik 😒 dakujem pekne za info skusim tam asi zajtra zavolat nech sa to pohne 🙂 dali sme si pauzu teraz asi pol roka neceleho lebo uz nam to zasahovalo dost psychiku.teraz sme nazbierali nove sily tak to musime vyuzit 🙂 🙂 😉 😉

lienkalienocka
10. jan 2013

@cuculik1 aha, tak to mas pravdu. drzim palce, aby vsetko dopadlo dobre. ked sa mam priznat, ja tiez neviem, ci by som si dala darcovske vajicka, ked by bolo treba 😒
@mistisa ze dakujem 🙂 za konzultaciu fakt nic nedas. ani sa neplati a urobis si vlastny nazor na centrum 🙂 u nas je manzel ten tahun, ja som bola tiez dost nedockava a psychika bola nahnuta, no teraz sa citim skvele a som uplne pripravena ist znova. drzim palce 😉

mistisa
10. jan 2013

@lienkalienocka dakujem moc moc 🙂 🙂 no nas to uz zasiahlo obidvoch.ale uz je dobre vypli sme sa a preslo to 🙂 🙂 taktiez ti moc drzim palce aby to vsetko len dobre dopadlo 🙂 🙂 ved ano to mas pravdu za to nic nedam 🙂 🙂 😉

kahlann
10. jan 2013

@mistisa ja som sa telefonicky objednávala a nemyslim si ze by to mal byt problem.snad budu mat termin ktory ti bude vyhovovat 😉

kahlann
10. jan 2013

@mistisa tak ako ti pisala lienkalienocka.....vysetrenie teba, manzelov spg a potom moznosti. info zaco platis a zaco nie. co je "v cene" a co je za priplatok za sluzbu naviac. pravda je ze ked nam to hovorili tak ani nas s muzom nenapadlo vsetko. ale podla mna su tam ludia prijemny a nemaju problem ti odpovedat ked sa budes pytat. 🙂

lelyl
10. jan 2013

@renitri ahoj ja som predbezne na 21 uvidim ci pride menzes nacas.

hadassah
11. jan 2013

@mistisa keď pôjdeš do ferti, tak si určite zober všetky výsledky vyšetrení a všetky papiere čo máte. S doktorom to aj tak budete celé preberať, bude sa pýtať, čo už máte za sebou a pod a on rozhodne, ako bude postupovať ďalej a aké vyšetrenia dá spraviť on.

mistisa
11. jan 2013

@hadassah
@kahlann babenky dakujeeeem moc 😉 😉

renitri
11. jan 2013

@lelyl ahoj..je mozne ze to moje stretko vo FC budem musiet zrusit 🙂

lelyl
11. jan 2013

@renitri to by bolo veru super... len ja uz viem ze to zrusit nemozem ☹

renitri
11. jan 2013

@lelyl uz si dostala mrchu, ci? :( ja mam zatial iba pozitivne tehu testiky, a mrchana by mala dojst od zajtra do utorka, tak verim, ze uz nedojde 🙂

tinus8
11. jan 2013

Ahojte dievčatá, mám na Vás jednu otázku.
Chodila som doteraz do gyn-fiv a nie som veľmi spokojná (nebudem to tu rozpisovať). Mám za sebou 3xIUI neúspešne (z toho 1xMA) a mám pocit, že mi neurobili všetky vyšetrenia. Chcela by som prejsť do ferticentu. Neviete mi niektorá poradiť ako sa to robí, či si musím vypýtať nejaké papiere z gyn-fivu alebo stačí, že tam rovno pôjdem?
Ďakujem veľmi pekne.

lelyl
11. jan 2013

@renitri dostala som ☹

vejvass
11. jan 2013

@tinus8 ahoj radsej si zober papiere co vsetko ti uz robili v gyn five pre istotu.Ja som bola na IVF pred 7 rokmi v Iscare a teraz som chcela ist do ferti.Na konzultacii mi lekar povedal iba to ze si mam zohnat vsetky vysledky z iscaru a aj spermiogram co som trosku nechapala vsak po 7 rokoch sa uz mohlo uplne vsetko zmenit a zrejme sa aj zmenilo pretoze pred rokom som bola prirodzenou cestou tehotna ale som potratila tak mi skor povedal ze musim ist na genetiku a potom sa mame znovu u nich zastavit.Genetika mi pride az v marci tak potom uvidim.Ale na druhej strane boli prijemny aj ked v mojom pripade sme na prvej konzultacii unich velmi nepochodili ale to bude asi tym potratom nechcel riskovat ze ak by sa podarilo nahodou IVF a nieco geneticke by tehu branilo aby som nepotratila este raz aspon si to tak vysvetlujem ja.

kahlann
11. jan 2013

baby, neskutocne dnes mi volali z FC ze im dosla potvrdena ziadost na IVF....aby ste chapali moje a aj rozcarovanie sestriciek z FC ziadost som podala do poistovne 7.1. a dnes im postou prislo potvrdenie ziadosti 🙂 !!!!! tvrdili ze taketo nieco tu este nemali.....a kedze som po mrche tak stihneme aj konzultaciu a zaciatok stimulacie uplne bez stresov :o)))

renitri
11. jan 2013

@lelyl :( ale v centre mrchu zazenu kade lahsie a budes aj ty tehu 🙂

cuculik1
11. jan 2013

@kahlann to aku poistovnu mas?

lelyl
11. jan 2013

@renitri velmiv to dufam 😀

skrouceninka
11. jan 2013

@lienkalienocka ahojky ja uz jdu ve stredu na endometrii a v pondeli 21.1 uz na transfer jsem uplne posr........ strachy ale i se tesim ze si odvezu bambulku domu i kdyz jen jednu tak drzim palecky dame si vedet 😉

cuculik1
12. jan 2013

@skrouceninka moc držím palce nech máš ten najkrajši začiatok roka.

renitri
12. jan 2013

@lelyl neboj, tam pomozu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre