Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

barbadossa
19. jan 2012

@silvia545 díky zase som o nieco mudrejšia 🙂

silvia545
19. jan 2012

@michelitta ahoj 😉 ano dostala som na druhy den 😉 dakujeeem Ti 🙂

silvia545
19. jan 2012

@barbadossa nemáš začo,,ani ja som na začiatku nerozumela všetkému a baby sú tu velmi zlaté a vedia poradit 😉

silvia545
19. jan 2012

@kristina81 aj ja som tak mala po sekcii,,10 dní,tyžden nič a potom znova 😖 až s tymito kvapkami sa mi to dalo do poriadku 🙂

barbadossa
19. jan 2012

@silvia545 no vsak to,že poradia a majú skúsenosti a som velmi rada že som narazila na tuto stránku 🙂

lisian
19. jan 2012

ahojte 🙂 tak ako sa mate v novom roku babulky? mna poslali z Ferti na laparku, takze ja tam mam prist az potom s vysledkami. Zajtra nastupujem do nemocnice uz 😒

lisian
19. jan 2012

@ninan2 ahoj, neda mi nereagovat na tie Femi kvapky....ja som ich skusala este minuly rok a ja ich teda odporucat nemozem....okrem toho, ze mi nepomohli, tak mi uskodili,,,tak pozor baby. tito rozni pomocnickovia su fajn, ale pre zeny, ktore nemaju ziadne problemy.........nie pre take, ktore maju diagnozy.

vyskusala som toho fakt kopu a prisla som k zaveru, ze to stalo brutalne vela penazi a efekt ziadny, casto to aj uskodi. jedine co ocenujem je caj z alchemilky.

lev1
19. jan 2012

Baby viaceré odporúčate Alchemilkový čaj, ale všimli ste si upozornenie na krabičke? "Nepoužívajte počas tehotenstva a dojčenia bez konzultácie s lekárom." Alebo ste ho pili len pred otehotnením a po vklade už nie? Vďaka za každé info.

ninan2
19. jan 2012

@lisian hmm no ja som mala PCO - polycysticke vajecniky... gynekolog mi povedal, ze prirodzene sa mi to zrejme otehotniet nepodari. Cyklus som bezne mavala aj 45 dni a nepravidelny. S Femi kvapkami sa hned upravil na 32 dni, cize tie vajecniky naozaj zacali lepsie pracovat. 🙂
Kazdopadne stoja fakt malo takze za pokus to hadam stoji vsetkym 😉
Som sa aj vdaka nim vlastne vyhla laparke, kam ma uz doktor chcel poslat.

silvia545
19. jan 2012

@lisian ahoj,,držím palce nech laparka dopadne dobre 😉 inak dost báb berie tieto kvapky a nemali zatial žiadne problémy,,teda aspon nepísali,že by im uškodili 😉 mne pomohly 🙂 🙂

silvia545
19. jan 2012

@lev1 alchemilka sa pije len do dna vkladu,,potom už nie 😉 viem,že niektoré ju pili aj pred koncom tehu ale neviem kolko asi tak presne 🙂

wejbynka
19. jan 2012

ahoooojteee babulkyy oznamujem ze uz mame ziadost schvalenu a uz len cakame na mrchu a ideme na to🙂...drztee pacleeeeeee🙂velmi sa tesimeeee🙂

luga
19. jan 2012

krasne sa to tu rozbieha a ja dufam, ze budete pisat len dobre spravy - potrebujem inspiraciu, aby som nasla odvahu vrhnut sa do toho opat .... takze vam vsetkym drzim palce 🙂 😵

lilinka77
19. jan 2012

@wejbynka Ahoj, pre ktore centrum si sa rozhodla? ja pre ferticent. dnes som si zacala pichat injekcie
🙂

wejbynka
19. jan 2012

@lilinka77 ahoj aj my sme vo ferticente;)vy uz pichate??silno drzim
Palce aby to vsetko dobre dopadlo;)my cakame na mrchu a ideme ma to;)kolko si cca doplacala za lieky?;) vasee prve ivf? A aky mate problem?

tinuska16
20. jan 2012

@wejbynka velmi velmi držim palce toto mas prve ivf ci kedy čakaš mrchu ja 30.1 to znamena že už sa mi to bliži doplaca sa cca 22OEUR

silvia545
20. jan 2012

@wejbynka jeeej tak super 😉 nech už len príde mrška a načas a šup sa do toho 🙂 akú poistovnu máš a za kolko si mala schválenú žiadost 😉

silvia545
20. jan 2012

@tinuska16 juuuj aj tebe sa to už blíži 😉 ale nás tu bude tehuliek tento rok 😀

wejbynka
20. jan 2012

@tinuska16 dakuuujeeem velmi pekneee🙂velmi sa tesime🙂....my cakame na mrchu 5.2:)....takzee nemyslela som si ze to niekedy poviem alle uz sa neviem dockat kedy pride🙂
@silvia545 dakuuuujem 🙂....VSZP mam a schvalenie cca asi 2 tyzdne🙂.....celkom rychlo to ide🙂....

silvia545
20. jan 2012

@wejbynka tak to je supeeer,,aj mám VšZP,,som rada,že to ide tak rychlo 😉 my by sme chceli začat 27.2. vtedy mám dostat ms 😉 no to už ty budeš tehuuu 🙂 🙂

wejbynka
20. jan 2012

@silvia545 vy uz mate tiez schvalene??...krasne si to napisala🙂....dufam ze uz budem tehu a hned na to budes aj ty🙂...musime🙂....nema sa to preco pokazit🙂....kolky krat ides na ivf?

silvia545
20. jan 2012

@wejbynka ešte nemáme schválenú žiadost,,asi na druhy tyžden budú posielat 😉 tak dufam,že to do vtedy schvália 🙂 ja idem 3 krát,,dúfam,že tentokrát sa to podarí tiež a už so štastnym koncom 😉 a konečne budem držat svoje dietatko v náručí 😵 😵

wejbynka
20. jan 2012

@silvia545 to by sa do tvojej mrchy urcite malo schvalit si myslim🙂....noo tak vam pekne krasne drzim palceky , verim ze to tento krat vyde🙂...a budeme tehu a rodit skoro rovnako ja o mesiac skorej🙂....ale silno budem informovat ze ako sme na tom a ako pokracujeme, buduci tyzden sii idem pre recepty a vysetrenie🙂

havranica
21. jan 2012

ahojte babenky, neviete ktore IVF byva statisticky majuspesnejsie? Ja mam za sebou 1. IVF a neuspesne...dakujem za odpoved

luga
21. jan 2012

@havranica , takuto statistiku som este asi ani nevidela .... ale aha: "Celosvetovo sa úspešnosť stanovuje podľa počtu gravidít po embryotransfere a pohybuje sa okolo 25%. S počtom pokusov u pacientky stúpa šanca na graviditu. Po štyroch pokusoch je kumulatívna úspešnosť 50 – 60 %."
ak chces, tak mozes si vypocitat vlastnu "predpoved" 🙂 : http://www.ivfpredict.com
...ale ja uz davno v tomto neverim cislam 😉

silvia545
21. jan 2012

@wejbynka no to nás budeš musiet informovat a pekne posielat tehu vírusiky,aby sme sa nakazili 😀 😀 aj ja ti držííím palce,aby si už čoskoro bola tehu a všetkym babám to prajem,,nech si tu už čoskoro píšeme s bruškámi 🙂 😉

silvia545
21. jan 2012

@luga 😀 ved tomu nerozumiem 😀 😀 angličtinu neovládam 🙂

wejbynka
21. jan 2012

@silvia545 presneee tak🙂......vsetky co si to prajeme prajem abe sme boli tehotne🙂....ved aky je too zivot bez deti?:(inak robila som si vypocet toho co sem dala luga a vysla mi uspesnost na 40% nieje to malo?:(cakala som ze viac, ma stranke maju uspesnost ICSI 70% az:(

lienkalienocka
21. jan 2012

ahojte babeny, vysledky z krvi su kedy priblizne? vo stvrtok to budu 2 tyzdne, ze ci tam uz mozme nabehnut. a treba sa aj objednavat? lebo mi nic nehovorili 😒

luga
21. jan 2012

@silvia545 😀 ...mas recht, aspon sa nemusis stresovat 😉
@wejbynka , nie je to vobec malo ...tak akurat 😉 ... mne vyslo 22,6 percenta, takze ty sa neboj 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre