Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

silvia545
5. feb 2012

@lienkalienocka to máš pravdu 😉 ale mne sa zdá,že tinuška písla,že ona mala za 2 tyždne schválenú,,nechcem sa mi to hladat 🙂 ked bude tak bude,,ked nie,tak neviem ako dalej,,lebo fakt to neni ale 500eur ☹

lienkalienocka
5. feb 2012

@silvia545 hej, citala som to tusim aj ja niekde 🙂 si predstav ze si zoberes pozicku na dieta. to je uz ake smutne 😀

tinuska16
5. feb 2012

@silvia545 chcela by som sa ta spitat este že aj si mala po odbere bolesti lebo ja mam a ci si trca aj krvacala ja aj vcera aj dneska trocha neviem ci je to normalne ci nie

silvia545
5. feb 2012

@lienkalienocka čo som čítala,tak dost báb malo aj požičky 😖 si predstav,keby sa ta pytali ako využiješ požičku a ty miniem ich na dieta 😀 by sa teda pozerali 😕

silvia545
5. feb 2012

@tinuska16 mala som aj ja po odbere bolesti,,ale dalo sa to 😉 si predstav,že sme mali ešte pred ET sex smm,aby sme nemuseli platit to SPF,no netešilo mato,,ale čo nespravíme,aby sme mali dietatko,,vydržíííím aj hociakú bolest,len nech sa to podarí 🙂 po odbere som nekrvácala,,ani som nečítala,že by nejaká krvacala 😒 a nespytala si sa na to dr.? 😉

lienkalienocka
5. feb 2012

@silvia545 sak by som sa hanbila jak pes. inak toto mi povedal aj sef, ze sak si zoberes pozicku 😉 mala som co robit aby som sa zdrzala. vtedy som bola dobre nabrusena a on mi povie toto. viem ze to myslel dobre, ale je to take cudne. snad sa to nestane 😒

zuzik242
5. feb 2012

ja som bola v FC ked este nemali zmluvu so všeobecnou poistovnou a tak som platila ale určite treba skusat a nečakat kým niekto niečo schvali cesta za dietatom je tažka, a tiež by som nevedela čakat a byt závisla na úradníkoch.

zuzik242
5. feb 2012

@lienkalienocka ja som bola 4 krát a bez sance tiez som to počúvala ale to je menegersky tah

luga
5. feb 2012

@tinuska16 , je mi to luto ... vela sil
bolesti su po OPU normalne a ja som prvykrat aj trochu krvacala (neviem, ci den, ci dva|
a veru, skus nejake prirodne vecicky ako Femi, Femigard, matresku kasicku ...
a ake vysetrenia mas za sebou?

tinuska16
5. feb 2012

@silvia545 nie nespitala lebe prisla som nato až doma ale to nekrvacam silno to je len take slabe špinenie

tinuska16
5. feb 2012

@luga okrem tich visetreni co chceli s centra tak žiadne , no to budem muset neco viskusat mam doma tie femi kvapky aj caj s alchemilky tak neco viskusam

luga
5. feb 2012

@tinuska16 , ved teraz by vas mali poslat na genetiku - to standardne robia vo FC a mohli by ti vziat aj krv na AMH
.... a daj si este vysetrit stitnu zlazu
ale teda je mozne aj to, ze mas vsetko v poriadku, len ti nesadol tento druh stimulky 😒

tinuska16
5. feb 2012

na genetike sme boli este pretim ako sme boli prvi krat tam bolo vsetko ok na stitnej som bola asi pred troma rokmi tam mi povedali že vsetko je ok a to AMH neviem co je.A to nemože byt problem že som brala antibiotika pred dvoma tiždnami mala som strsne silnu chripku

luga
5. feb 2012

@tinuska16 , tak to neviem, ci to tie atb mohli ovplyvnit - skor nie
AMH je hormon, ktory dava info o tom, kolko vajok "zostava" este vo vajecnikoch - ci nie su uz napr. "vycerpane"

tinuska16
5. feb 2012

@luga a to robia FC to sa mam na to popitat ci to mi sami povedie po mrche mam ist na kontrolu ale neviem kedy sa pustime z nova do toho to už bude 3pukus tak na to sa musim dobre pripravit

luga
5. feb 2012

@tinuska16 , hej, spravia ti ho vo FC - mozno ti to aj navrhne Dr.
no, treti pokus - ja sa na neho tiez len odhodlavam a pripravujem - uz nie som taka rozhodna ako predtym 😅

lienkalienocka
5. feb 2012

@zuzik242 ked to schvalia preco to nevyuzit. nie som zatial este tym posadnuta, ze ho musim mat hned, tak cakam. mozno som naivna, ale dufam ze to bude na prvykrat 😀

camelco
5. feb 2012

@silvia545 možno preto tak dlho trvalo schvaľovanie, lebo bol koniec roka, no možno že to nebude tak dlho trvať 😉

luga
5. feb 2012

@camelco ,@silvia545 , jo, jo, mne tiez trvalo dva mesiace schvalovanie ziadosti na konci roka

camelco
5. feb 2012

@silvia545 no vidíš aj @luga mala to isté, možno že na začiatku roka je iné, a schvália to skôr 😉

tinuska16
5. feb 2012

@luga a už maš schvalenu aj žiadost mi sme vpovodne chceli tak že si dame polku nasich spermii a polku darcovskych lebo manžel ich ma strasne malo ale ked teraz bolo iba jedno vajicko tak sme dali manželove vi mate aky problem ked sa možem spitat

luga
5. feb 2012

@tinuska16 , nie nemam, este som bola len na chlamydiach a v stredu pojdem na HP - takze to este potrva a okrem toho Dovera neschvaluje ziadosti
u nas je tiez problem u manzela

evickav
5. feb 2012

dievčatá, chcem sa spýtať ako dlho trvá,kým prídu výsledky z AMH? meriam si už dlhodobo BT a ovulku by som mala mať každý mesiac,,, budem mať už čochvíľa 38 a neviem,či je nutné si dať urobiť aj toto vyšatrenie,,, teraz v utorok ideme do FC a už by som mala dostať aj injekcie na stimulku,,,
inak po odbere som aj ja tak trošku krvácala,aj ma na to upozornili,že to môže byť,,, bol to iba jeden deň

camelco
5. feb 2012

@silvia545 a kedy tam ideš najbližšie, ja sa tam znova ukážem v stredu 😀

silvia545
6. feb 2012

@lienkalienocka určite to myslel dobre,ved každy vie,že to nieje lacný špás 😖

silvia545
6. feb 2012

@tinuska16 ved skús začat pit tie kvapky,pi čajíky,,ozaj ked máš ovulku aj ta bolievajú vaječníky? 😉

silvia545
6. feb 2012

@luga asi niečo na tom bude pravdy,,na začiatku roka majú nové limity na ivf,tak to pojde hádam rychlejšie 🙂

silvia545
6. feb 2012

@camelco a ako si dopadla na kontrole? 🙂 ja tam pojdem najbližšie,ked mi zavolajú,,že žiadost je schválená pre liečiky 😉 mám takého tušáka,že mi tento tyžden budú volat 😉 ak ma ten tušák nesklame 😀 😀

silvia545
6. feb 2012

@evickav ahoj,,neviem,za kolko byvajú vysledky 😒 vo štvrtok sa ich spytaj,,ty máš už žiadost schválenú?kedy ti ju dávali a kolko si čakala 🙂

camelco
6. feb 2012

@silvia545 folikuly sú tam 🙂 začala som s merionalom a dnes už aj cetrotide a v stredu idem znova na kontrolu .......... sa to normálne kráti 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre