Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

emka1
27. júl 2009

vierka - no k dokimu by som isla najradsej uz dnes 😀, ale ako na potvoru ma dovolenku a najblizsi mozny volny temin ma az 7.8. takze musim cakat ... je to takmer o 2 tyzdne a neviem co mam dovtedy robit ?? 😅
nasadila som si Calibrum baby plan, ktory mi zostal este z aprila ....
ako sa mam stravovat ? a co mam este uzivat ? 😕 😕

alex
27. júl 2009

emka máš pravdu, je to neopísateľný pocit 😵 Vo FC sa budú strašne tešiť, keď im zavoláš 😉
Ja mám za 2týždne poradňu, už sa neviem dočkať, kedy nášho drobca uvidím.

Bobjan nezúfaj, nádej umiera posledná. Držím moooooc mooooc palce!!! 🙂

bobjan
27. júl 2009

Ďakujem babky, ale u nás sa zázrak nestane... 😢

alex
27. júl 2009

emka ja som si kúpila len kys. listovú a papám veeeľa ovocia, inak nijako špeciálne sa nestravujem. Dokonca som schudla 1kg, lebo mi ani mäso nechutí veľmi. Papám jogurtíky a ovocie najmä.

Keď pôjdeš za 2tt, tak to už aj bábo bude pekne vidieť 😉

alex
27. júl 2009

emka a kedy bola posledná mrcha?

vierka
27. júl 2009

emka - to je super ze pojdes az tak neskor, to uz bude asi aj srdiecko vidiet, takze to budes vsetko pekne naraz vidiet 😉
no ako vitaminy ti staci ten calibrum baby plan a stravuj sa ako normalne, papaj vsetko co ti chuti na co mas chut... vyhybaj sa takym capovanym zmrzlinkam kvoli salmonele, kupaliskam a kupaniu vo vani, len sprchovanie... hladkaj brusko a uzivaj si to 😵

bobjan - tak ked to nepojde zazrakom, tak to pojde cez IVF, ale ja verim, ze to proste vide 🙂

emka1
27. júl 2009

bobjan - naozaj nezufaj, poznam pripady, ked doktori uz niektore pary uplne odsudili, ze oni nikdy nebudu mat vlastne deti, ani po IVF im nevysli pokusy, tak si adoptovali jedno babatko z domova a o par rokov sa im narodili dve vlastne deti, takze zazraky sa naozak deju ... treba verit, urcite to vyjde 😉 😉

alex
27. júl 2009

bobjan ja som si to tiež myslela, že mne sa to stať nemôže, veď my sme plánovali bábo už hneď po škole a zo školy som už 5 rokov von, nedúfala som ani náhodou, že po toľkých rokoch snaženia to výjde prirodzene...
Ale ak to aj nevýjde zázrakom, tak držím palce aby to vo FC už konečne vyšlo.

siouxie
27. júl 2009

emka, aj ja si ťa dobre pamätám, vtedy som vás ešte iba čítala 😉 . Veľmi, veľmi ti blahoželám a držím silno palce, je to úžasné!! 😵 😵

emka1
27. júl 2009

alex - dnes som 36 DC, poslednu mrsku som mala 22.6. ... dovolenku som si poriadne uzila, vela sme pochodili po Chorvatsku, dobre som si zaplavala v mori, jedla som kadejake somarinky, kopec pizze, kopec jadranskej zmrzliny a kopec sladkosti 😀 , snad mi nic z toho neublizilo 😕
ale dam na vase rady, vyradila som rannu kavicku z programu a budem jest viac ovocia, s jogurtikmi nemam problem 😉 a najradsej mam melon, ten snad tiez mozem.

loginka
27. júl 2009

emka, fakt to by bol uz treti zazrak za posledny cas v tejto teme 🙂
emka, pozri si clanky o stravovani - potravinova pyramida, a samuzrejme listovka
ale teraz je super, lebo je vela cesrtveho ovocia a zeleninky

emka1
27. júl 2009

siouxie - dakujem dakujem za blahozelanie 😉
tiez si na Teba pamatam a velmi Ti prajem, aby Ti to vyslo .... ci uz tak ako nam, alebo vo FC ... doki ma zlate ruky, urcite to vyjde 😉

loginka - dakujem za tipy, idem pozriet .... vidim, ze budem travit cele leto za kompom a citat a citat 😀

alex
27. júl 2009

ideme pekne v máji vierka, v júni ja a teraz v júli ty, som zvedavá, ktorá to bude v auguste 😵

Tak si presne v 5tt dnes.
Neboj určite ti nič z toto, čo si papala a robila na dovolenke neublíži. Ja som fúrikovala odušu, aj som pila a aj som si zapálila a bábu to neublížilo a pekne sa zavŕtalo. Samozrejme teraz už si dávam väčší pozor, ale nepreháňam to.

vierka
27. júl 2009

emka - neboj sa, nic sa nestalo... ja som este v pondelok bola hopsat na aerobiku a v stredu som vycikala dialnicu 😀
a ked pojdes k lekarovi uz budes vidiet krasne srdiecko 😀

siouxie
27. júl 2009

emka, ďakujem 🙂 .
Veľmi ma potešila tvoja veľká novina, lebo mám za sebou neveselý týždeň, keď už som dosť "klesala na duchu". Takéto správičky ma dokážu veľmi naštartovať 😀 😀

katka14
27. júl 2009

ahojte babenky,

emka, jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, gratulujeeeeeeeeeeeeeem !!! 😀

ja som si teraz naivne myslela že to vyšlo, lebo ked som bola u doktorky vo štvrtok mala som pekne vysoko sliznicu. začala som v sobotu rano špiniť a v nedelu docestovala madam mrcha. takže som si tajne poplakala, ale už je fajn. 17. augusta idem pre lieky a ked že mi mrcha chodi akosi skôr, tak par dni na to asi začnem aj pichat injekcie. teraz sa tesim na duchonku, pride aj sestra z londyna, tak ideme parit !!!

bobjan, ty kedy začínaš v centre?

bobjan
27. júl 2009

Katka, 6.8. mám konzultáciu, mrcha sa asi rozbieha, tak do konca týždňa ešte skočiť na HP 😝

katka14
27. júl 2009

bobjan, ja som bola dnes na HP. takže mám všetko. a toho 17. si idem po injekcie. ty si bola aj v Brne? a ako si tam pochodila?

bobjan
27. júl 2009

Katka, nebola som zatiaľ...nevedela som sa rozhodnúť, či FC či RF, ale nakoniec sme vydržali do augusta a lepšie je FC keď mám ešte pokus cez poisťovňu. Chcela som si v lete vyplniť čas a ísť do RF, ale nebolo kedy a ani peňazí....
Ja potom ešte jeden HP a chlamydky... 😖

katka14
27. júl 2009

bobjan, ja ich budem mať hotove možno uz tento štvrtok, ked nie tak za tyzden neskor. moja doktorka ma dovolenku. chystáš sa niečo brať počas IVF? nejake čajiky, vitamíny, alebo dačo? ja mam teraz femigrad, ale ten asi dominam a končim s nim. mam čaj alchemilku, ta mi asi aj pomohla s rastom sliznice. neviem či mam či nemam ešte dačo brať. manchel ma tu eregmu čo si mi pred letom odporučila, zatial druhe balenie, uvidime ako to bude vyzerat pri SPG v centre, či ešte objednáme alebo nie. ale čo sa týka sexu, je to určite lepšie. hlavne je aktivnejší. teda aspon tento posledny mesiac, teda dufam ze to nebola nejaka ojedinela vynimka 🙂

ufko
27. júl 2009

ahojte ferticentacky !
pamatate este na mna ??? bobjan, vierka ?????🙂
Kocky dlho som nebola, len som trosku pocitala ked bolo casu..

No ale pisem Vam, aby som sa s aj s Vami - mojimi spolubojovnicami v cias minuly podelila o spravicku!:
Uz dva tyzdne viem, ze som TEHULKA 😀 😀 😀 no ale az dnes sa mi to aj potvdrilo na ult🙂
sme v 6 tt + 3 dni..

a co je na tom to NAJLEPSIE? no to, ze sa nam podarilo uplne prirodzene !!!!!!tak ako vierka 🙂
pamatate, s vami somabsolvovala moje 2neuspesne ivf a to uz som teraz na august bola objednana do fc na spisanie ziadosti na 3ivf.. a vidi, aj mne sa podarilo zaradit do tej skupiny, kde sa "ZAZRAKY DEJU" 🙂
tak kocky, nezufajte, vidite ze to ide..

a viete co je ten recept ? dat to z hlavy von..tak ako ja..posledne viac ako dva roky som sa trapila UO a vsetkymi moznymi vysetreniami a az teraz v juni som to vzdala a zacala sa venovat sama sebe a prislo to samo!
drzim vam vsetkym palce !!!

ufko
27. júl 2009

tak a prave citam, ze aj alex sa podarilo prirodzene !!!

gratulujem, vsak je to uzasny pocit ? 😀

vierka
27. júl 2009

ufkoooooooo - gratulaaaaaaacia 😀
jasne ze si na teba pamatam... no super... tak sa tesim s tebou 😀 a dneska sa k zazrakom pridala aj emka, takze tento mesiac to slape vo velkom co sa zazrakov tyka 😀
sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀
presne ako pises, clovek to uplne vypusti z hlavy az v tedy, ked ide na IVF a vie, ze ina moznost ako mat to mimi neni 😅

bobjan
27. júl 2009

Ufkoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

obr gratulation🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ja som ťa tu už dlhšie vyzerala, že či nebude ďalšia ekšn vo FC 😉 A ty takto 😎

To je tu super 😉 Baby, robíte mi radosť 🙂

bobjan
27. júl 2009

Katka, idem brať Wobenzym, ak kúpim rapíkatý zeler, budem s mrkvou odšťavovať a piť...čaj z alchemilky mi nepomáha, tak nasadím potom grepy, decku červ. vína denne a po OPU prednison a anopyrin..... a samo, naše staré známe chilli 😉

bobjan
27. júl 2009

ufko, brala si niečo?

ufko
27. júl 2009

holky, dakujem vam velmi pekne !!!
teraz uz len bobjan pojde + dalsie kocky a asi v auguste sa zadari viacerym🙂
je cas na splodenie deti, tak treba ist do toho..zrejme su hviezdy posledne mesiace dost naklonene a teda treba to vyuzit !

je to nadherny pocit, ked si clovek urobi test a vidi tam tie //..
ja som si to robila uz na 5 den povynechani a robila som hned 3 testy v odstupoch a vsetky tri boli krasne silno ruzove..a ked som dnes na ult. videla to malinkate babatko a akciou srdiecka, moj usmev na perach mohol doktor len lahko prehliadnut 🙂
krasny pocit..
drzim vsetkym palce a hlavne to treba uplne vypustit z hlavy..treba sa zaoberat sama sebou..ja som zacala cvicit a zameriavala som sa na postavu, aby bola v lete " pekna" a predstavte si, vo fitku som videla po tyzdnoch vylepsenie, ale to brusko nie a nie ist dolu.. a uz viem preco 😀

ufko
27. júl 2009

bobjan vobec nic...dokonca som viac tancovala a hlavne popijala, lebo bolo vela grilovaciek 🙂
jedine teraz davam babyplan..ale inak nic ine..

bobjan
27. júl 2009

Ufko a ty máš priechodné vajíčkovody, však?

loginka
27. júl 2009

ufko srdecne blahozelam 🙂
dneska su same dobre spravicky 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre