Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

wejbynka
23. apr 2013

@mistisa ahoooj moja super kontrola dopdla fajnee v utorok mame vklad, davky estrofemu nezvysil a povedal ze do vtedy urcite narastie;;))..tesiim sa mooc....v piatok zacinam brat utros;)....pred ketom sa bere estrofem aj utros tie sa vkladaju su na udrzanie plodu🙂

mistisa
23. apr 2013

@wejbynka no supeeeeer moja 🙂 perfekt tesim sa s tebouuu 🙂 ja som volala do BA a povedala mi sestricka ze musim este raz riadne odmenstruovat a ze az potom pred tou dalsou mrchou volat takze vklad najskor koncom juna ☹ co uz nevadi v robote mi to rychlo ujde aspon a ani sa nenazdame a pojdeme 🙂

wejbynka
23. apr 2013

@mistisa ved toto ani nevies ako a budete v tom🙂)....pre mna toto byde najdlhsi tyzden v zivote🙂)...heh....takze silno budem informovat🙂)...ty uz to snad nejako vydrzis

mistisa
23. apr 2013

@wejbynka no ved to 🙂 tak budem musiet nic ine neostava ale budu to tie najdhlsie dva mesiace ti poviem 😔 😔 co uz hlavne nech je vsetko okik 🙂 🙂 informuj informuj mojaaa 🙂 budem cakaaat a drzat palcekyyyyy moc moc moc 🙂

kamilkanr
23. apr 2013

@azzura @soi na genetiku sme sa objednali telefonicky. Termin nam dali o 2 t. Zobrali krv (zenam len na genetiku a muzom aj na cysticku fibrozu) a potom sa lekarka pytala na ochorenia v rodine, demenciu, Downov syndrom, ci niekto nema 6 prstov na ruke, ci nemaju surodenci spolu deti......
Vysledky mali byt za 6-7 t., boli za 8.tyzdnov. Museli sme si ich ist spolu zobrat. Potom sme ich odniesli do centra, ked sme isli vypisovat 2.ziadost

azzura
23. apr 2013

@kamilkanr aha, dik za info, ja som sa dnes objednala a dali mi termin až 20.5. Takže treba ist po výsledky? ja že ich poslu ...

lienkalienocka
23. apr 2013

@wejbynka ahoj, super vysledky 🙂 ty ides az o tyzden na vklad? ja som bola na 5.den po kontrole a utros som mala od toho 10.dna. som myslela, ze postup pri kete je rovnaky 😅 drzim palce, ja idem v piatok na sono pred 🙂

wejbynka
23. apr 2013

@lienkalienocka nie nie jasneee je rovnaky moja no mala som 7.6mm a chybalo mi 0.4 mm preto tak neskoej povedal ze si chce byt isty ze to bude teda 8 a viac mm ze to urcite nerastie ale pojdem este na kontrolu vo stvrtok a odvtedy utros🙂...tebe narastlaaa sliznica hned?....ci tiez si mala potom este kontrolu?

lienkalienocka
23. apr 2013

@wejbynka jaj tak, uz chapem 😉 ja som ju mala vzdy 9mm na ten 10.den a ze do vkladu by mala byt 11mm. isla som potom na ten 15.den na vklad 🙂 aspon v niecom nevymyslam 😀

wejbynka
23. apr 2013

@lienkalienocka ahaa no paradiiicka a ake si mala davkovanie?🙂....mne nezvysil povedal ze hje vsetko ok , len si to chce este overit...

lienkalienocka
23. apr 2013

@wejbynka ja som mala po cely cas 3x1 estrofem a 3x2 utros 😉 tak je predsa lepsie, ked sa tam pojdes ukazat znova, ako keby to nemalo vyjst 🙂

wejbynka
23. apr 2013

@lienkalienocka ahaa noo ja som mala 2x1 a az od piateho dna 3x1🙂....inak kolko vazis, lebo mne povedal ze skorej tucne zeny maju problem s tym ze nerastie a ze chuda s tym problem nemaju,tym som nechcela povedat ze som tucna vazim 47kg tak neviem ze kde je problem:D

lienkalienocka
23. apr 2013

@wejbynka tak otoc cisla tvojej vahy a to vazim ja 😀 a nie si mozno zas moc chuda? aj to moze byt nie? alebo stres... to ide asi jedno s druhym 🙂

wejbynka
23. apr 2013

@lienkalienocka :D:D....heh noo stres nemam , ja som strasny flegmos:D...mne je vsetko jedno:D....chuda?...hmm neviem no ale aj keby som chcela tak nepriberem nakolko dost sportujem....takzeee mam velky vydaj ... a zasa ja milujem nezdrave jedlaa a neodopieram si nikdy nic🙂

nitrankanr
24. apr 2013

Dnes jednej z vas velmi silno drzim palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a posielam energiu.

kahlann
24. apr 2013

ahojte, dlho som tu nebola - vska som cakala na KET 🙂 a teda uz zacinam aj ja a mam na vas otazku, vo ferti mi povedali ze od 1dna menzesu si mam dat estrofem 2x1 denne ale poradte ked mi prisli moje dni teraz - mam si dat uz prvu tabletu vecer??? alebo az zajtra rano??? poradte baby 🙂 dakujem

lukila
24. apr 2013

@kahlann zavolaj do Ferti tam ti povedia co mas spravit a aspon budes mat istotu ze je to OK 🙂 🙂 🙂

lienkalienocka
24. apr 2013

@wejbynka tak to si potom stastna zena 😉 ja mam dost pohybu v praci, no aj tak sa to na mna lepi 😠 a stresujem teda aj za teba 😀
@kahlann ja by som si dala uz dnes vecer jednu 🙂

sherny
24. apr 2013

kočky, zase to nevyšlo ☹((((, krv negatívna, už piaty krát...nemám slov............... 😔 😔 😔 😔 ☹ ☹ ☹

princezna333
24. apr 2013

@sherny je fakt ťažké nájsť vhodné slová, aby sme ťa utešili, tá bolesť je hrozná viem, ale prosím ťa nezúfaj, máš ešte pokusy, neboj raz to vyjde. Musíš sa z tej bolesti dostať, ísť ďalej a potom znovu skúšať a skúšať. Aj keď chápem ako sa to druhému veľmi ľahko hovorí. Neboj moja, bábo si zaslúžiš, ono príde!!!!!

lienkalienocka
24. apr 2013

@sherny to mi je luto, teraz su slova utechy asi fakt na nic. chce to cas, ten to pomalicky zahoji

hencidlo
24. apr 2013

@sherny je mi to velmi luto myslím na vás, držte sa a prajem vam vela síl poznám ten pocit ked sa nedarí ☹

nitrankanr
24. apr 2013

@sherny to ma velmi mrzi, tak som silno verila. Malo komu sa podari 1.IVF, nabuduce to uz bude uspesne. Ver mi!!!!!
Nepamatam si, ci mate nejake vysetrenia spravene genetiku.....

sherny
26. apr 2013

@nitrankanr genetiku? hmmm,neviem...to robia v centre? Alebo o to sa mam zaujímať sama?

nitrankanr
26. apr 2013

@sherny nespominal Pinter? Uz neviem, kedy sme boli my. Pozriem do papierov.

wejbynka
27. apr 2013

@sherny mojaaa genetiku ti v centre neurobia treba mat s centra len ziadanku na vysetrenie genetiky a potom tam ist a objednat sa...velmi to nechcu robit aspon tu v ba lebo su drahe tie testy a hlavne dlho trvaju vysledky....my sme boli na genetike hned ked sa nam prve nepodarilo.....

sherny
27. apr 2013

@wejbynka ako myslíš hned? hned po tom ako ti skončil cyklus po prvom IVF neúspešnom? a kde to potom robia ked nie v centre? a kde si bola ty? a koľko to stálo? dakujem ...

wejbynka
27. apr 2013

@sherny anoo ano hned ako sme sa to dozvedeli...na kramaroch nam to robili to ide cez poistovnu a dr hovoril ze okolo 300e preto to nechcu moc robit...na termin sa caka velmi dlho ale znamosti alebo nejaka almuzna a daju ti termin hned🙂

wejbynka
28. apr 2013

@sherny
@nitrankanr
@hencidlo
@lienkalienocka
@mistisa taaak spolubojovnicky moje krasneee, takze je to tu den na ktory som cakala velmi dlho, citim sa uzastne, som plna pozotovnej eneregie a velmi sa tesim na zajtra🙂.....o 11.30 sa to stane🙂...heh drzteeeeee pästeee🙂

vanda02
28. apr 2013

babenky, kolko Vam trvalo schvalenie ziadosti vo Vszp? Mne uz bezi 6 tyzden a nic.
Neviete nahodou, odkedy maju vo ferti dovolenku a dokedy mam dostat mrchu, aby som to stihla pred ich dovolenkou?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre