Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

floskula
14. apr 2009

petka, inac ja som vdaka tvojim fotkam prisla na to, som po OPU a 3 dni po transfere mala brucho ako ty v 19TT. 😀 😀
baby, ja sa lucim, idem si umyt vlasy a nalakovat nechty, nech som ako clovek. pa-pa pri dalsich pismenkach. 😉

veam
14. apr 2009

Ze rovne brusko?vies ake ho uz mam nafuknute?ako v 4-5mesiaci...ja som ho sice ani rovne nemala,ale uz sa mi zaobluje viacej

petkaerdal
14. apr 2009

mimozemstan? 😀 😀 😀
a kde mas foto,nic nemas v albume,nech mam co pozerat 😉

pa pa floskula a pekne namaluj nechty 😉

petkaerdal
14. apr 2009

ani ja som rovne nemala veam,preto mam asi ja teraz väcsie,ako ine kocky,ja som na brusku mala vzdy spek

ale odfot!! ok?

veam
14. apr 2009

dobru nocku floskula

no nemam,ale dam si neboj,skusim zajtra snad sa mi to podari odfotit dobre 😀

petkaerdal
14. apr 2009

tie obrazky sa mne lepsie fotili z mobilom,z fotakom to bolo rozmazane...

idem aj ja,lebo uz mam draheho na ceste domov,niekedy zase dame rec

papa kocky 😉

veam
14. apr 2009

rozkaz pani doktorka erdalova zajtra budem pozovat 😀

petkaerdal
14. apr 2009

veam 😀 😀 😀
papa

veam
14. apr 2009

ok tak aj ja idem...pa pa

bobjan
14. apr 2009

Floskula, ty si bola v prahe zadara a výsledky tak skoro? To si ako dokázala???

bobjan
14. apr 2009

Floskula , no už som to čítala...

loginka
15. apr 2009

caute, uz som zabudla, ci som sa na to pytala (cista skleroza) 🙂
kedy sa zacina pichat a kolko to asi trva do trva do ET?
dik za odpoved 😉

bobjan
15. apr 2009

Ahoj🙂

Loginka, začína sa pichať 2.DC a pichá sa cca 12-14 dní do ET, záleží na raste folíkov 😉

vierka
15. apr 2009

dobreeeee raaaaanecko sa zela 😀 😀 😀

mimka - no ja mam tento tyzden dostat mrchu a od tej dalsej mozem zacat stimulovat - ked to budem stihat v maji, ked zacnem stimulaciu az v juni tak ma uz nezoberu kvoli dovolenke... este mi sice nevolali, ze mame schvalenu ziadost, ale hadam uz tento tyzden zavolaju 😉
a ze ruzove boxerky 😀 😀 😀

loginka
15. apr 2009

vierka, ja by som tiez mala stimulovat v maji 😵

mirinda10
15. apr 2009

Dievcata idem sa k Vam pridat po dvoch rochoch v Iscare menim Car a rozhodujem sa medzi Brnom a FC ale asi pojdem do FC. Mam to uz vela za sebou ( 2 IUI, 2 IVF, 3 KET ) ale stale dufam, ze aj na mna sa usmeje stastie to posledne ked som bola presvedcena do vcera, ze som tehotna. Vcera som bola na krv a mala som sok z mojej hladiny HCG. Velmi rychlo ma presvedcila o opaku, na 12 den od transferu som mala test druhu ciarku peknu nie uplne tak silnu ako prvu ale bola som presvedcena, ze som tehu a vcera bolo iba 4,6 HCG na 14 den takze som si dnes opat robila test a uz tam nie je nic aj ked mam zajtra este ist na krv nadej je nula a dnes som si uz ani nedala lieky nech mrcha pride co najskor. Takze ani dobry test este nic neznamena a vcera som prezila riaden sok to Vam poviem.

Chcela som sa spytat ked sa tam objednam objednava sa priamo k lekarovi alebo sestricka rozhodne komu ma pridelia chcem tam dnes zavolat. Cim sa tam stimuluje ostali mi dve balenia 900ky Gonal a tym, ze som uz som somoplatca tak by som aspon trochu usetrila. Dufam, ze vo FC nie je taka mosovka ako v Iscare. Chcela by som ist do stimulacie co nasjkor aj ked asi mi budu robit vsetky vysetrenia ved uvidim.

bobjan
15. apr 2009

Mirinda, je mi ľúto, že je to HCG také nízke 😔

Vo FC je len jeden dr., takže pôjdeš len k nemu.

Ja tiež ak mi nevýjde toto IVF, pôjdem zrejme do Brna, ak s tým neseknem....
Stimulujem sa Merionalom.

lolka
15. apr 2009

dobre ranko 🙂 pred hodinkou som bola vo FC, 27.4. idem na ultrazvuk a ked nebude cysta od najblizsej mrchy IDEME NA TO
😉 juuuj sa tesim
🙂
loginka, tak to sa tam budeme stretavat 😉 kedy zacinas so stimulkou ? ja cca 11.5.

mirinda10
15. apr 2009

ahoj bobjan a iba Merionalom neda sa pouzivat nic ine ja som mala pri 1 IVF 16 vajok a pri druhom 12 vajok celkom dobre nan reagujem aj ked mam strasne zvacsene vajecniky a stale nabeh na OHSS ale ved ak sa nebude dat inak tak budem musiet predat Gonal a kupit Merionel aj ked ho budem platit na 100% uz nejdem cez poistovnu

tak tam idem zavolat a idem sa objednat

ja mam strach z Brna nakolko kazde vysetrenie stratim musim brat dovolenku ale ked nic nepomoze tak pojdem aj tam. Az teraz chapem dievcata co dochadzaju do BA alebo MT a KE a nestazuju sa a mne je zatazko 120km

bobjan
15. apr 2009

Mirinda, neviem ako to bude s tým Gonalom, poraď sa s dr.....

Ja dochádzam do FC zo Žiliny 😒 a tak to mám jedno, či idem na celý deň do BA, alebo pôjdem do Brna...
ale teraz som sa dala na PN, takže som dovolenku nebrala....

Ja dom mala jednu minimálku už v Olomouci, takže tam som si už voľno brávala minulý rok...
Inak, do Brna by som šla len na OPU a na ET, inak robia utz aj v Olomouci, tak to mám aspoň bližšie...

bobjan
15. apr 2009

tá cesta ide dosť do peňazí 😠

bobjan
15. apr 2009

lolka, držím palce a super, že už začínaš a stíhaš to do dovči...ja až po 😒

mirinda10
15. apr 2009

bobjan a preco nechodis do Heliosu tam su dost spokojny a maju pekne vysledky ale asi je vsetko individualne treba skusat ja ked som mala posledny pohovor s embriologickou povedala som jej, ze na najblizie IVF idem na PK a ona nechapala preco som uz poslednu IVF nemala na PK ked mam dost vajiok no maju tam toho vela to chapem ale ja potrebujem asi viac ako mi mozu poskytnut

tak uz som objednana na 28.4 tak zaciname od nuly uz sa tesim mozno pride nieco nove 🙂

bobjan
15. apr 2009

Mirinda, super, 28 je tu coby dub 😉

No bola som v Heliose v roku 2006, mala som 8 pekných oplodnených vajok a PK neprežilo ani jedno. Mala som tam aj jeden stop cyklus.... celé nás to vyšlo cca 37.000,-Sk, takže sme 2 roky nikde neboli, lebo sme toľko peňazí na nový cyklus nemali. Potom som vyzistila ten Olomouc a nakoniec FC, kde je to najlacnejšie....zatiaľ.....a viac sa mi to oplatí, aj keď prirátam cestu, čo je tiež dosť....cca 250EUR

petkaerdal
15. apr 2009

ahojte kocky,
od rana uz cmarate 😉

vierka
15. apr 2009

loginka - tak to je super, ze su tu nejake majovcata, som si myslela, ze tu budem sama 😀

lolka - ja sa chcem objednat na kontrolny utz ked mi dorazi mrcha, ale tiez zacinam zaciatkom maja, teda chcela by som 😀

stale mi nevolali, ze mam ziadost uz schvalenu... ale ked nezavolaju skor nez mi pride mrcha a budem sa objednavat, tak pri volani sa ich budem pytat, ze ci to je schvalene a ci je vsetko v poriadku 😀

mirinda - na tu stimulaciu sa potom ked tak dohodni s lekarom, mozno ti da aj ine lieky, ked na ne dobre reagujes 😉

petka - dobreeee ranecko princezne 😀

petkaerdal
15. apr 2009

Vierka aj tebe dobre ranko,pracovneee 😀 😀 😀
ja zase nudneee 😖

mirinda10
15. apr 2009

petkaerdal aj ja uz chcem byt doma s bruskom a mat den nudny ved pockaj aj na teba pride a budes makat ako vcielka pri dvojickach 😀 😀

petkaerdal
15. apr 2009

mirinda,vyckaj a bude mat aj ty urcite 😉
no coskoro nebudem vediet ani kde mi hlava stoji,tak si vychutnavam posledne tt s nudou 😝

veam
15. apr 2009

ahojte...dala som nejake nove foto do albumu ako Petka chcela,este brusko musim odfotit 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre